Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pasūtīt preces no Sports direct

 
Reitings 2
Reģ: 15.06.2015
Sveiki visiem!:-)

Mazliet vairāk kā pirms divām nedēļām pasūtīju preces no sports direct, saņēmu tikai vienu e-pastu tajā dienā, kad veicu pirkumu. Izmantoju lētāko sūtīšanas piedāvājumu - Barlin delivery.
Gribētu painteresēties, kur atrodas mana paka, jo cik lasīju, ka to var noskaidrot. Tikai nevaru saprast, vai tas ir Latvijas pasts, caur kuru iet paka, vai tas Barlin delivery to veic patstāvīgi, dhl, vai kas cits? Kā, lai uzzinu, kur ir mana paka, varbūt, kaut kādas aizķeršanās ir par kurām nezinu?

Kāda jums ir bijusi pieredze ar sports direct?, forumā gan jau ir par to runāts, bet atbildi uz saviem jautājumiem neatradu.
15.06.2015 23:08 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.06.2015
Bāba, bez komentāriem :D

Parasti atsūta vairākus e-pastus un vienā no tiem ir izsekošanas kods.

Preci uz Latviju atved DHL, kas tālāk preci nodod Latvijas pastam.

Parasti laiks uz Latviju ko iet ir 3-4 dienas.

Vai tad tavā pastkastītē nebija nekāda zīmīte iemesta, no Express pasta piemēram?

ļoti iespējams, ka preces ir aizsūtītas atpakaļ uz UK :D
15.06.2015 23:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.06.2015
Ekpert no malas, paldies, par Tavu detalizēto izklāstu, bet ņemot vērā, ka nezinu, kas ir barlin delivery, un kā notiek pasūtījumu veidošana nav ne jausmas.
UN tur tā lieta, ka dhl mēs sūtījumus arī izvadāt paši.

es izmantoju standarta , jeb lētāko pasūtīšanas veidu. 3-4 dienas kkāds express droši vien.

tāpēc jau prasu!! ka no pasta nekādu vēstuļu nav un nekādu citu e-pastu nav. to tak nav grūti saprast :)

pirmo reizi pasūtu un sistēmu nezinu, cik no citiem dzirdēts, ka sūtījums nonāk līdz adresātam 1-2 nedēļu laikā.

un pats Tu esi bāba! :D

Trīne1, Paldies, bet tajā vēstulē viņiem mans order reference acīm redzami ,ka neder, saka, ka neatbilst, cita nekāda numura man nav.
p.s. vienīgajā e-pastā no sports direct nav linka uz to lapu, kur var ievadīt tracking number, tāpēc tāda doma, ka kaut kas nav ok.
15.06.2015 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits