Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izmēģinājuma paštonējošais līdzeklis [?]

 
Reitings 4
Reģ: 07.04.2015
Parasti, pirms mēs kaut ko iegādājamies, vēlamies pārliecināties par produkta kvalitāti, tekstūru, iedarbību un tā tālāk. Tādos gadījumos mēs iegādājamies vai veiksmīgi kaut kur iegūstam paraudziņus. Teorētiski, šos mazos iepakojumus var dabūt jebkam.
Bet
vai kādreiz esat manījušas paraudziņus paštonējošajiem līdzekļiem? Es, personīgi, neesmu. Un man rodas jautājums- vai gadījumā, tiem tieši visvairāk nevajadzētu paraudziņu? Uzrakstīt jau var brīnumu lietas par produktu. Bet ja es nopērku pilna izmēra produktu, kurš mani neapmierinās jau pirmajā lietošanas reizē? Ir testeri veikalā- tomēr ne katrā, un reti kuram tonējošajam produktam ir šis testeris. (t)
Paštonējošās salvetes nebūs tas, ko domāju.
Tātad, vai kāda ir manījusi iespēju- iepriekš izmēģināt pašiedeguma līdzekļus?:-|
09.06.2015 17:08 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Sveika :)
Jā, es esmu mēģinājusi, man ļoti patīk Nivea ķermeņa losions, kuru izmantoju protams tikai vasarā, un ne visai daudz , jo tie skaisti smaržo un ir mazi mirdzumiņi kremā :)
Paraudziņus neesmu manījusi, vienkārši riskēju un ir bijis ka ļoti nepatīk, tad arī stāv kamēr sabojājās :(
09.06.2015 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits