Reali kapec?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Kapec esot attiecibas ir jamegina kads izmainit? Vai tad attiecibas nestav no ta ka tu 100% pienem otru kads ir vai ari es vienkarsi vel neesmu pieradis pie musdienu "debilajiem" uzskatiem?
08.06.2015 02:42 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
TRY- Diskusija bija par to, kad sieviete megina izmainit savu virieti attiecibas, pataisot vinju par to kas vinjs nav un rezultata vins vai nu pamet savu sievieti vai nodzeraas. Personigi es neesmu piedzivojis nevienu gadijumu, kad sieviete virietim aizraditu par parlieku lielu alkohola lietosanu un virietis tiesam saktu lietot mazak. Varbtu uz neilgu laicinu, bet pectam saprot, ka taa nevar un ja ir pieradis iedzert to 1,2 vai vairak reizes nedela, tad to ari daris un normala sieviete to respektes, nevis beigs nervus savam virietim.

no vīrieša var daudz panākt ar maigumu, bet sievietes ir emocionālas butnes un reizēm tie pārmetumi var pieriebties. Tas ir saprotams.


Sim gan piekritu. +++
08.06.2015 16:11 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
empire_state- Kura vieta es mineju ka es vispar gribu attiecibas? Kuraa?

pārliecību, ka esi pasaules naba, misters lieliskais


Mulkibas. Nekad ta par sevi neesmu domajis.

strādā ar sevi, mainies, citas iespējas tev nav.


Ko tiesi man vajadzetu mainit sevi? Bravurigs es neesmu, iedomigs ari ne, man ir savi uzskati, ka jebkuram normalam cilvekam un mainit vinjus es netaisos, prieks kam?

Tiešām, sāc dzīvot!!!!


Tiesi ta ari daru, izklaidejos, izbaudu jaunibu, ko vel man vajadzetu darit tavuprat?
08.06.2015 16:14 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.06.2015
35 gados baudīt jaunību ir jau mazliet skumji, ne? ir jau mūžīgie baudītāji, katram savs.

tu neesi piemērots attiecībām, labi, ka tu to saproti, turpmāk nemāni sevi un citus. nododies saviem hobijiem un interesēm, tie tāpat aizņem visu tavu laiku. vienkārši nemāni citus, ka tu meklē kaut ko, ko pats nespēj vispār saprast un piedāvāt.
08.06.2015 16:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Viss atkariigs kaadaa meera cilveeku izmaina. Higiena ir svariiga gan virietim, gan sievietei. Taaapat ari nepatiktu ja virietis vnk atnaaktumaajas nomestu zekes, kurpes kur pagadaas.
Tas ir elementaaras lietas.

Grutak ir ja piespiez atmest smeekeet, jo otrs ir nesmeekeetaajs. Man mamma taa darija ar tagadeejo viru un ieprieks ar manu teevu. Atmeta, jo miileeja, bet nu man sajaa zinaa tas neskiet taisniigi ja uzstaada ultimaatu vai nu piipee vai it's over.
08.06.2015 17:00 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
empire_state- Kapec? Ja cilveki jutas vel jauniesi taja vecuma un izklaidejas tapat, kas var but labaks? Zinu ka tadi ir, loti daudz pietam. Neka slikta tur nav. Visu cienu.

Ok, trollot tu vari citur, es seit esmu lai diskutetu :D pamato kadel gan lai es nebutu piemerots attiecibam? Ista pienems kads esmu, tapat ka es vinu un viss bus kartiba, nevienam nebus jamainas kada delj. Bet tev loti bezsakarigs komentars, tapat ka doma, kuru gribi pateikt.
08.06.2015 17:21 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
MADasaHATTER- Nu par tadam lietam es nerunaju, tas ir passaprotami, dusa pirms dosanas kaut kur, regulara zobu mazgasana, jaa. Un nemetat drebes pa gridu, jaa,tam es piekritu.

Ar smekesanu gan ir smagi, jo to atmest ir loti gruti, to tik sevis delj var izdarit, ja tiesam velesies.
08.06.2015 17:23 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.06.2015
Rays, lai tev veicas!
vēlreiz pārliecinājos, ka man bija tomēr taisnība. tad tik turpini meklēt...
08.06.2015 17:30 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
empire_state-Taisniba par ko? Tu pat savu domu nemaki izteikt lidz galam. Un es neko nemekleju, attiecibas uzradisies pasas, kad bus lemts, tikmer izbaudu brivibu, kad varu iet kur ar ko gribu un nav neparko jaatskaitaas. :)
08.06.2015 17:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Attiecībās neesmu nevienu centusies mainīt... pieņemu cilvēku tādu, kāds ir :)

Ir naivi cerēt, ka, piemēram, nevīžīgais Jānītis kļūs par pedantu. Protams, 2. pusītei ir visas iespējas viņu iedvesmot... tomēr uz to paļauties nevajadzētu :)
08.06.2015 17:39 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nezinu kā te citām, bet man liekas stulbi vecim pakaļ klukstēt par zeķēm, netīriem traukiem vai izdzerto alu. Un tad viņš kā mazs puišelis visu vāktu aiz sevis utt. Man liekas, ka dažām sievietēm pārāk spēcīgs tas mātes instikts, gribas pamācīt utt. Vīrieši tam nepakļaujas un tas ir jāsaprot, bet ja negribas dzīvot kopā ar cuku, tad sakravā mantas un prom, par vienu nelaimīgu pāri mazāk uz pasaules! 8-)
08.06.2015 18:11 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
P.S Man , piemeram, alus dzērāji vispār nesaista, bija viens virietis, kas dzēra nu tiešām daudz alus - katru dienu pa pāris pudelēm - nu galīgs turn off! Vnk saprtatu uzreiz, ka nebūs pa ceļam, visu dzīvi vākšu alus pudeles utt.. Nu ir paradumi, ko redz uzreiz un ja truacē, labak nemaz nesākt attiecibas vai dzīvot kopā!
08.06.2015 18:16 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Man liekas, ka dažām sievietēm pārāk spēcīgs tas mātes instikts, gribas pamācīt utt.


Tiesi taa. Virietm vajag sievieti, kura vinu miiles pilniba tadu kads vins ir, nevis meginas pataisit par nezin kadu un maacis, ta ikta butu mamma, nevis draudzene
08.06.2015 18:26 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Taisnība jā, bet ja vīrietis pats iedomājas, ka ir ideāls un pats necenšas savu raksturu pamainīt vai paradumus, tad tādu arī būs grūti milēt, kāds viņš ir. Katrs jau cenšas no sevis izspiest tomēr labāko, skatoties, kāda pašam mēraukla un kā uz viņu reaģē citi. Ja tomēr vecim gadās, ka visas viņu zāģē, nekāds zelta gabals viņš arī nav un ir vērts ieskatīties sevī un pacensties.
08.06.2015 20:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Autors tā runā par atturībniekiem, it kā dzert alkoholu būtu norma, bet nedzert - slimība. Es jau sen saku - atturībnieki besī dzerošos tikai tāpēc, ka dzerošajiem skauž atturībnieku spēja baudīt dzīvi skaidrā!
08.06.2015 21:54 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Nerea-Pilnigs bullshits! Es nesaku ka nedzert ir slimiba, vienkarsi man un visiem man pazistamajiem cilvekiem tas nav saprotams. Man patik apreibt no alkiisa (nejaukt ar piedzersanos) un nemaz neveletos ballite, kur visi priecajas,dzer uz nebeedu, jo vairak, jo labak, telot kaut kadu debilu, pareizo atturibnieku. Iedzert ir forsi.

P.S. Ja pati esi tada pati, tad nebrinos kapec vinjus aizstavi...
08.06.2015 21:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tas, ka atturībnieks, nenozīmē, ka viņš nepriecātos ballītē. Vienkārši ir cilvēki, kas skaidrā var justies un trakot tāpat kā iedzērušie, jo viņiem nevajag stimulantus no malas - viņi jau tāpat ir laimīgi, atraktīvi cilvēki. Padomā - ietaupās nauda, nav jāskrien čurāt visu laiku, nav pohas, visu atceras :) Turklāt nezinātājs pat nepateiktu, ka viņi nav iedzēruši ne pilīti. Kas tur debils? Es saku, tev skauž, ka viņiem tā ir :) Un vienlaikus tev vienkārši kauns, ka viņi atcerēsies tavu uzvedību.
09.06.2015 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits