Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Multikultūra

 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Sveiki!

Iesāku šo rakstu, jo pie sevis veicu pārdomas.
Nonācu pie secinājuma, ka multikultūras esamība ir eiropiešu degradācijas sakne. Galvenokārt doma ir par NE-Eiropiešu imigrēšanu Eiropā (kaut arī to nevar attiecināt uz aziātiem).
Tātad kāds ieguvums mums ir no "ne-eiropiešu" esamības Eiropā:
- sašķeltība sabiedrībā attiecībā gan uz ādas krāsu, gan uz ticību, jo, diemžēl, dažu ticību ļaudis nesaprot to, ka viņi tiek pieņemti aiz labvēlības, līdz ko viņi ir iedzīvojušies, viņi cenšas savus noteikumus uzspiest pamatiedzīvotājiem;
- kultūras dažādība - noskatoties uz mūsu meiteņu dibenu kratīšanu afrikāņu ritmos, kurš Eiropas kultūrai, manuprāt, ir degradējošs, man paliek kauns, jo lepnajai Eiropas kultūrai tas nav pieņemami;
- Ne-eiropiešu uzņemšana Eiropas valstīs ir ekonomiski, teiksim, neveiksmīgs projekts, jo ņemot vērā dažādu ES valstu pieredzi, šie cilvēki labprātāk dzīvo uz Eiropas valstu iedzīvotāju pabalstiem nekā strādājot un pelnot naudu, diemžēl šie rādītāji ir ļoti kritiski...

Protams, šie nav vienīgie punkti, kuri ir nelabvēlīgi eiropiešiem un to kultūrai, bet šobrīd šie man nāk prātā...

Iespējams, ka šī tēma nonāks nebūtībā bez atbildēm, bet gaidu cilvēku domas par pozitīvo ko sniedz migrācija no Ne-eiropiešu valstīm - pagaidām man ir grūti iedomāties pozitīvo.

Diemžēl, bet nesaprotu cilvēkus, kuri ir par afrikāņu imigrāciju, kuri nav, pieņemsim, 2000 gados sasnieguši neko, kamēr cilvēki no Eiropas ir izgudrojuši visas inovācijas, kuras ir sastopamas cilvēcei, turklāt ir bijuši kosmosā.

Es nesaprotu kā cilvēki var kratīt pēcpusi šo "cilvēku" ritmos, kuri ir pilnīgi degradējoši, ja mums pašiem ir SAVA kultūra, kura ir DAUDZ PĀRĀKA par pārējās cilvēces kultūru.
06.06.2015 01:49 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Atvainojos, ka ievietoju šo apakštēmu pavisam nepamatotā tēmā, iespējams administrators to var pārvietot un saistošu foruma daļu?
06.06.2015 01:51 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Neegeru melnais tverkings vainiigs pie visaam baltaas virscivilizaacijas likstaam. Lai to pateiktu nevajadzeja tik gari rakstiit.
06.06.2015 01:57 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
"Baltās civilizācijas likstas"?
Tieši kādas ir likstas no eiropiešu puses?:-)
Mums ir sava kultūra par kuru mums ir jābūt lepniem nevis jākrata pēcpuse pēc primātu parašām, kuri nav sasnieguši pilnīgi neko.
06.06.2015 02:02 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Mums ir sava kultūra par kuru mums ir jābūt lepniem nevis jākrata pēcpuse pēc primātu parašām, kuri nav sasnieguši pilnīgi neko.


06.06.2015 02:05 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Pakrati pēcpusi, šeit ir arī cilvēki, kuriem ir vismaz kaut kāds viedoklis, no tevis neko nevar sagaidīt ;-) Līdzīgi kā citās tēmās - tu nespēj sniegt pilnīgi nekādus argumentus. :-)
06.06.2015 02:08 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
06.06.2015 02:10 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014

Gaidu no pilnvērtīgiem cilvēkiem atbildes :-) ne no tādiem, kuri ir kopā ar primātiem :-(
06.06.2015 02:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits