Iekāre no vecāka vīrieša

 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Es ticu, ka šeit atradīsies meitenes, kas teiks - šī tēma tak jau ir tik veca, viņa te ir tik bieži ..

Bet, kā mēs zinām, mums nevienai dzīve uz vietas nestāv, man arī vairs nestāv uz vietas un jaunas vēsmas dzīvē! Tāpēc vēršos pie meitenēm, kurām otra puse ir vismaz 15 gadus vecāka.

Nē, es neesmu kopā ar nevienu, kurš būtu par mani 15 gadus vecāks. Bet brīžiem rodas sajūta, ka no tā mani nekas nespēs atturēt. Iepazinos ar vīrieti, kurš ir šādu vecumu pārāks pār manu, un ... kad esmu ar viņu kopā, nu galīgi nav sajūta, ka mums būtu tik liela starpība, man ir sajūta, ka esmu kopā ar sava vecuma vīrieti, bet tomēr - ar superlielu pieredzi dzīvē, ar sapratni, kā pret sievieti izturēties, kā iepriecināt, kā paskatīties, lai man tirpiņas visu atlikušo vakaru skrietu. :D Nu, es vienkārši esmu sajūsmā par viņa klātbūtni. Bet tad es atkal atduros pret vecumu un man vienkārši kā pa galvu sit domas - ko teiktu vecāki, radi, draugi?! Vai arī tomēr atstāt viņu viedokli maliņā un rūpēties pašai par savu dzīvi, domāt, kā man būtu labāk, patīkamāk?

Es nekad nedomāju, ka šādu tēmu šeit taisīšu, bet tik ļoti gribās jūsu padomus/ieteikumus, meitenes!!! :(
04.06.2015 15:08 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tas nebija tieši par 15 gadu starpību, bet in general – tēva vecuma vīrieši. Izlasi vēlreiz.


Izlasīju vēlreiz, bet vienalga es neuzskatu, ka 10-15 gadus vecāku vīrieti var saukt par tēva vecuma vecuma vīrieti. Drusku jāpieturas pie kaut kādas matemātikas.
04.06.2015 20:23 |
 
Reitings 38
Reģ: 01.11.2014
Pašai ir nesen uzsāktas atriecības ar 16 gadus vecāku vīrieti, kā jau bija izteikts vienā no komentāriem, vecumu atšķirību nejūtu, vīrietis ir ar pieredzi un zin kā attiekties pret sievieti.
Draugu un radu domas nav svarīgas, galvenais, ka pati esmu laimīga.
04.06.2015 20:24 |
 
Reitings 304
Reģ: 01.05.2009
Patiesībā labi vīrieši tā pat vien apkārt nemētājas, viņi kā ar uguni jāmeklē un ta neatrast.


+10000000000
05.06.2015 09:26 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Iz dzīvs :-D
Pazinu meiteni, kura iepazinās ar 17 gadus vecāku vīrieti. Nu i neko - dzīvo nost, jau kādu laiku bēbis ir. Precēties - ar apprecējušies. Jau kādus gadus 5-us, vismaz.

Randiņošanas posmā, atminos, viņa minēja, ka esot dikti samīlējusies, tik tā vecuma starpība (pāris gadu starpība vīrietim ar viņas māti) liekoties jocīga. Un tā bija vienīgā problēma, kas ātri aizmirsās - jo taču patīk :-)
05.06.2015 09:57 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Mana radiniece arī tiekas ar vecāku vīrieti. Viņai 21, bet viņam 30+ un arī tieši pārdomas par to, ko teiks vecāki, kā to uzņems. Manuprāt, pārāk bieži dzīvē mēs darām tā, kā citiem šķiet pareizi, lai izvairītos no nosodījuma, bet tomēr jādzīvo ir sev. Ja arī beigās aiziesiet katrs savu ceļu, vismaz nebūs jādomā kā būtu, ja būtu. Tā būs bijusi tava izvēle, tava pieredze. Nez, man jau liekas - uz priekšu! :-)
05.06.2015 12:31 |
 
Reitings 51
Reģ: 10.04.2015
Izbaudi šo cilvēku - esi laimīga - dzīvo savu dzīvi pati! (l)
06.06.2015 03:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Lai izprastu vīrieti tādā vecumā, uzdodiet sev jautājumu- vai jums ir interesanti pavadīt laiku (runāties) ar 12-15 gadus veciem puišiem? Vai viņu dzīves uztvere, viedoklis, uzskati jums liekas interesanti un saistoši? Kādām jums būtu jābūt, lai būtu ar tādiem sīkajiem interesanti? Gudrākās no jums būs sapratušas pareizi - lai jums būtu interesanti ar tik vecuma ziņā atšķirīgiem cilvēkiem, jums pašām jābūt viņu attīstības līmenī jeb savam īstajam vecumam neatbilstošām. Tā ir gaumes lieta izvēlēties vīrieti ar 15 gadus lielu nobīdi garīgajā attīstībā.
06.06.2015 08:21 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Vienā kometārā jau pati atbildēji, ka nav tik traks tas vecums. Tu gribi dzirdēt tikai labos stāstus :D Ja tev pašai ir viedoklis par to un esi gatava ar to dalīties, tad, no kā tu vēl baidies?
06.06.2015 08:35 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es biju kopā ar 19 gadus vecāku vīrieti vairāk kā gadu un no tā laika apmēram 9-10 mēnešus nodzīvojām kopā. Tas beidzās ļoti slikti man. Sapratu, ka ja 40 gados vecis nav bijis ne reizi precējies un nav bērnu, tad ir iemesls kāpēc nav un Tu neko tur nemainīsi. Pirmo laiku ir interesanti, bet tad saproti, ka tam 40gadniekam ir grūti ko pat pamainīt savā dienas ritmā.
06.06.2015 08:57 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Situāciju par gadiem vērtēju tikai pozitīvi. :-) It sevišķi, ja viņš Tev tā patīk un jūties labi, forši ar viņu kopā. Tiekos ar 16 gadus vecāku vīrieti šobrīd. Esmu sapratusi, ka izmainīt viņu nevarēšu un viņš ir darbaholiķis, dara 101 lietu reizē un ne no kā neatteiksies. Ar viņu nevarēs kā ar puiku, kuram ir 6 stundu darbs vienkārši iziet vakarā ārā kad iegribas vai kaut kur braukt. Viņš varēs tikties, kad varēs un var gadīties, ka sarunājam tikšanos, bet pēkšņi jāatliek, jo viņam jālido, piemēram, uz Maskavu, biznesa darīšanās. To man ir grūti pieņemt. Neesmu pārliecināta vai pieradīšu vai gribēšu izbeigt šāda tipa attiecības. Bet neesmu taču nekam piesieta! :) Jā, arī es negribu, lai radinieki to zina, bet vairāk tāpēc, ka nedomāju, ka tas izvērtīsies kaut kā baigi nopietnā. Par apkārtējiem man vienalga. (Svešiem no ielas.) Pilnībā vienalga.
06.06.2015 09:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits