Dzeja

 
Reitings 262
Reģ: 09.11.2009
Sveikas.
Man ir jautājums. ( ceru kāda spēs ieteikt ko jēdzīgu )
Tātad, es rakstu dzeju , 3 biezās klades jau pilnas.
Bet man ir arī vēlme lai kādreiz mana dzeja tiek arī novērtēta ne tikkai ģimenes un draugu lokā.
Kur būtu labākā vieta kur es varētu publicēt savu dzeju lai tā tiktu novērtēta arī profesionāļu un ļaužu acīs?
04.06.2015 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Elina_meow, tavam dzejolim saturs ir, bet forma tikpat kliba kā pats dzejvaronis.
Iesaku pievērst uzmanību Mnēmosines jautājumiem un tos pārdomāt.
Literārajā akadēmijā ar šādām rīmēm tevi neņems. Ja vien tu neproti dzejoli uzrakstīt dažādos pantmēros, tas vēl varētu galvot tev par labu.
Par pieturzīmēm nepiekasīšos, jo tās jau labu laiku netiek ņemtas vērā nekur, drīzāk mani satrauc stils.
Cīnies. Un varbūt parādi vēl kādu savu dzejoli. Ja negribi likt šeit, vari atsūtīt vēstulē. :)
05.06.2015 09:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un tagat lēni tik lēni

Tagat? Atvaino, bet, lai rakstītu dzeju, ir jāprot rakstīt. Pat, ja tā bija neuzmanības kļūda, vai tad dators nepasvītroja?
05.06.2015 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Es teiktu - vai nu ir tas, ko Tu gribi pateikt, vai nav.

Bet jaunajiem autoriem vienmēr vispirms gribas publicēties, atrādīties, novērtējumu utt. Tas ne gluži ir pareizais leņķis. Ja vārdi, idejas un plūdums nenāk paši, kā lielajiem meistariem, tad līdz zināmam līmenim to var uztrenēt caur mācīšanos, mācīšanos un mācīšanos. Mācies no šiem meistariem. Sistemātiski apgūsti literatūras, dažādu žanru vēsturi, klasikas lietas, literatūras message, lasi, iepazīsti, analizē prozu, dzeju, dramaturģiju, un dari to ar prieku, aizrautību. Tad, kad nostiprināsi pamatus, izpratni - iespējams, vārdi nāks paši, iespējams, nē, taču savu domu noteikti spēsi formulēt ar dziļumu. Lai veicas! :-)
05.06.2015 19:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits