Veeesums pret berniem

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveikas meitenes! =)
Gribeju uzsakt diskusiju par kaadu teemu ar kuru saskaros biezi.
Runa ir par maziem berniem, beebisiem...
Man nekad nekas nav pret berniem un man pasai loti gribas kaut kad bernus.

Bet esmu pamanijusi ka sabiedriba ir daudz meitenu kuras bezmaz vai paliek trakas kad ierauga bebisus, uzreiz grib paturet, paspeleties un neliek mieru visu laiku tam beebim.
Man nekad nav bijusi vajadziba pec kaut ka tada, es ari neuzskatu ka bebji un berni ir tik miili manas acis ka es gribu paturet utt. Esmu drizaak veesa pret berniem. Bet nav taa ka man vini nepatik.

Vai kadai ir taapat? Es nedomaju ka del taa es butu slikta maate. Kad es domaju par saviem berniem, es veletos tiem dot visu ko es varu un nodarboties ar tiem lai vini labak iepazitu pasauli utt.
Bet sis aukstums pret berniem sabiedriba...nezinu kapec tada sajuta ir.
04.06.2015 11:30 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Hahaa,video vnk labs:-D
04.06.2015 14:04 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Nu tā kā mani sīči pamēģināja zemē gāšanos 1,5 vai 2 gadu vecumā tad tur stāstīsana, ka tā neko nepanāks ir tukša runāšana. Bet ar lielāku bērnu jau gan var visu sarunāt.
04.06.2015 14:07 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Bet te jau daudzas briinas un domaa,ka visos vecumos saprot beerns,ka zemee gaazties ir slikti.ha
04.06.2015 14:12 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ka visos vecumos saprot beerns,ka zemee gaazties ir slikti.ha


nesapot, bet visos vecuma posmos to var pārtraukt un apturēt
04.06.2015 14:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es drizak teiktu, ka tas paries, tapat kaa zobu skilsanas, kolikas , negulesanas naktis utt., tapat ari tie , kuri vartas pa to zemi - nevartisies visu dzivi.
04.06.2015 14:35 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
man pa lielam beerni patiik.Cits vairaak,cits mazaak.Ir ,kurus gribas nemt rokaas un bucot,ir kuriem ,knapi speeju uzsmaidiit.Tas ir normaali,arii pieaugusie tacu ne visi patiik,taapat arii beerni.
par otru teemu,iesmaidiju.Vieniigais ,ko varu pateikt,beerni ir dazaadi.Vienaa gimenee var augt pilniigi dazaadi beerni,ar vienaadu audzinaasanu,bet dazaadu raksturu un temperimentu.Mees abi ar viiru esam beerniibaa bijusi ideaali beerni,klusi,mieriigi,pacietiigi utt.Toties ,kas ir mums ticis,o jee:-DUn tak tiek audzinaata,bet nu raksturs dara savu.Loti tempermentiiga un valdoniga meitene.Taa i ciinamies.Apkaarteejie drosi domaa,ka neaudzinaats beerns;-)
04.06.2015 14:42 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Tieši vakar ar draugu bijām ciemos pie viņa māsas, kurai ir divi bērni. Sēdēju, skatījos uz viņiem abiem un pie sevis domāju, cik forši šie mazie ķipari. :) Man bērni ļoti patīk, bet ne tādā līmenī kā ieraugot bērnu man jums brauc prom :D
04.06.2015 14:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
nesapot, bet visos vecuma posmos to var pārtraukt un apturēt


ne jau vienmēr to ārdīšanos normāli var apturēt, jo paņemot klēpī viņš lokās kā zutis un slīd ārā no rokām, jo nav noturams.

Pagaidām manam jāļauj, lai to dara, es pagaidu, un smieklīgi no malas izskatās, tad viņš nomierinās pats, jo nesaprot vēl, ka kaut ko saku, ne to, lai nomierinās, ne to, lai dara tik tālāk. Pašlaik paļaujos uz to, ka izaugs un nāks saprašana.
04.06.2015 14:42 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Man patīk bērni, ļoti, bet ucinos tikai ar tādiem, kuri jau ir diezgan lieli, jo es jau zinu, ka man nepatiks, ka manu tikko dzimušo mazuli gribēs pa rokām ņemt visi daudzie radinieki. Mani tas kaitina, es tiešām nezinu, kpc, bet tagad ikdienā redzot vienu sievieti, kurai ir tikko dzimis bērniņš, bet visas tās sievietes rados jau stāv rindā, lai tikai paucinātu to bērnu, no vienas uzreiz pie citas, un kad viņš kādai uz rokām aizmieg, viņas vēl atļaujas papukstēt, ka šis tik paēd un atkal aizmieg, kaut gan tas ir tikai normāli zīdainītim.
04.06.2015 14:45 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Liliii
Tiesi taa.Maneejaa ,jo vairaak pieveers uzmaniibu,jo trako veel vairaak.Jo vairaak gribu nomierinaat,jo trakaakas izdariibas saakas.Kameer pati nepaprasiisies opaa,tikmeer varu nemaz nemeeginaat.Par so,kad runaaju ar vienu no beerna dakteriem teica,ka ,ja ir skatiitaaji ,ir izraade.Tapeec pilniigi saprotu to mammu,par ,kuru viena meitene rakstija,ka beerns aardaas,taa telefonaa skatoties.Cilveeks no malas tacu biezi nezin reaalo situaaciju.Bet ,ka tik nososodiit.
04.06.2015 14:51 |
 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Liliii
Nu skaidra tava nostāja. Tu to sauc par normālu parādību, jo pašai tev mājās ir tāds spārdeklis un zemē kritējs. Man ne rados, ne draugu lokā nav šādu bērnu, tad es uzskatu, ka tas nav normāli.
Un jā, es esmu mamma.
04.06.2015 14:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Cilveeks no malas tacu biezi nezin reaalo situaaciju.Bet ,ka tik nososodiit.


absolūti pie kājas , kamēr tas tiešā veidā neskar mani. Bet nu jā es esmu no tām , kas lepni paceltu galvu iet garām un vēl savu meitu paslavēs, ka tā nedara un norādīšu savai meitai , cik tas ir nesmuki ....
04.06.2015 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
man ir precīzi tas pats. ciest nevaru, ka kāds bažs savu brēkuli man virsū!
04.06.2015 14:56 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Dolče

Bet es savam bērnam neesmu veicinājusi, mācījusi vai ko savadāk, lai to visu attīstītu, tā vienkārši ir. Ļauju daudz, bet visu normas robežās. Nav viņam pacietība nekādā mērā un jau pie pirmās lietas vai darbības, kur nevar sagaidīt sākas psihošana.

Kā arī esmu redzējusi stingri audzinātu bērnu, kurš vispār visu dara pa savam, jo ilgstoši nespēj koncentrēties.

Un salīdzinot viņa vienaudžus, tad secinu, ka mans bērns nav izlaists, jo tomēr citi arī tā dara ( ne visi, bet pietiekoši daudz piemēru apkārt), arī pieejamā informācija parāda, ka tā bērns izpauž dusmas, nevis neciena māti vai vēl sazin ko.

Mūsdienās pietiekoši ir neaudzinātu bērnu arī un vecāku vienaldzīga attieksme, bet ne pēc viena gadījuma to var spriest par visiem, jo īpaši pārmet tiem kuriem vispār nav bērnu vai savs aug kā paraugbērns.
04.06.2015 15:00 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
wee
un kaa tu domaa,es savai neesmu raadijusi un staastijusi,cik tas ir slikti un ,ka taa dara tikai neaudzinaati beerni.Tak tajaa briidii noklausaas,maaj ar galvu,ka sapratusi,saka,ka vina gan taa nedariis.Bet ,tak pienaak moments,un visi solijumi kaa nebijusi.
04.06.2015 15:05 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Bet es savam bērnam neesmu veicinājusi, mācījusi vai ko savadāk, lai to visu attīstītu, tā vienkārši ir.

Man liekas,ka neviena mamma nav mācījusi vai apzināti gājusi uz to, lai tas bērns vāļātos pa veikalu pilnā balsī ķērkdams.
Pašas mammas jau parasti nejūt, ka bērnu izlaiž...
tgd skatos to raidījumu par sievu maiņu, un tur jau arī mammas nejūt,ka bērni izlaisti līdz šausmām...mammas vienkārši mīl tos bērnus..
Cik man ir nācies stāvot rindā noklausīties kādu sarunu, tad parasti brēkt sāk,ja nedabuj kāroto,kaut pilni ratu jogurtiņu utt...tātad mož bērns pieradis vienmēr dabūt visu un pret atteikumu ko pirkt sākas histērijas.
04.06.2015 15:06 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka bērns krīt gar zemi, ja kaut ko nedabū, es uzskatu, ir robežu pārbaudīšana. Ja bērns grūsta cita ratus vai dauza vitrīnas un mamma neko neaizrāda, tur jau redzams, kāda ir audzināšana un attieksme no mammas puses.
A par to, ka bērns veikalā staigā un grib visu, nuuuuu, ja manam bērnam būtu teikšana, mums mājās būtu VISS, nepārspīlējot. Jā, arī es esmu veikalā pateikusi, ka nav naudiņas, ja tiešām tās naudiņas nav līdzi vai jāpagaida diena vai divas, kamēr ieskaitīs un tiešām nav nemaz. Kā arī - teju katru reizi grib to nelaimīgo Bārniju, nu nekā tur nav, pārsaldināts kekss lāča formā, parasti sarunājam - ka nē, nebūs šoreiz, mājās ir tas un tas, vai rekur pērkam cepumus būs kāds saldums. Mašīnas, mantas un tādas lietas (ja vēl virsū ir Vāģi, tad vispār), protams, ka bērns gribēs. Ieejot veikalā ar skaistām kleitām un kurpēm, man arī gribas visu pirmajā mirklī, bet - vai vajag?
Mans bērns veikalā nav gar zemi kritis, jo mājās visa pietiek, gan mantu, gan ir paēdis, arī pa kādam našķim tiek, bet tie iepakojumi tik kārdinoši un acu priekšā, protams, ka gribēs katrs, un vajag jau arī to laimi izmēģināt palūgt - a ja nu mamma nopērk arī? :-P Reiz gan redzēju kā viena mātīte (par mammu grūti nosaukt), konkrēti uzšāva pa nagiem un uzbrēca, lai neaiztiek, nekā nebūs, puikam apmēram 7-8 gadi, tad puika aiz spītības teju visu plauktu sagāza. :'-(
04.06.2015 15:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Neiešu te kādai taisnoties, lai jau domā, ka mans izlaists perdelis, kurš var visu, tāpēc arī krīt gar zemi. Galvenais domāt, ka bērnam nav jau iedzimtas rakstura iezīmes, kas nosaka kaut ko viņa dzīvē un veido arī raksturu, jo visus taču var izdresēt pēc viena skata un līdzības būt paklausīgiem kā zombijiem. ;)
04.06.2015 15:12 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Pašas mammas jau parasti nejūt, ka bērnu izlaiž...

Arī tā mēdz izpausties pārlieku lielā mīlestība, kas bērnam nevis palīdz, bet tieši otrādi... Diemžēl. Jā, arī tādi varianti ir dzīvē redzēti. Mamma saka - a kas tur slikts, ka savu bērnu mīlu? (t)
04.06.2015 15:12 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Es par veikalu tomeer piekritiisu,ka taa ir neaudzinaatiiba.Vismaz bija muusu gadijumaa.Paars reizes pakrita zemee,pablaava ,un tika momentaa izvesta no veikala.Ar to arii beidzaas.Iespeejams,ka sakrita arii ar kaadu vecums kriizi,nezinu,bet kaut kaa izeidzaas.Tagad veikalaa ieejam mieriigi,driikst skatiities,pataustiit,un nolikt atpakal.Nostraadaa arii fakts,ka meita neiet bd,un mammma neiet uz darbu.Un ,ja nav darbina,nav arii naudinas:-)
04.06.2015 15:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits