Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meal Preparation

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
.. nezinaju gluzi, kaa latviskot! :-P

Vai seit ir kada, kas ikdiena pati sev gatavo edienreizem uz, piem, nedelu uz prieksu? Nesen saku intereseties un man ir radusies dazi jautajumi.

1) Esmu redzejusi, ka cilveki sagriez gabalinos auglus (bananus, zemenes utt) - vai vini pa visu nedelu nepaliks bruni, vai virsu ir jaspiez citrona sula?
2) Vai tiesam zivs un gala var visu nedelu stavet ledusskapi pagatavota un nepalikt veca?
3) Vai maltites jaasilda pirms esanas? Saprotams taa katra pasa izvele bet man nav mikrovilnu krasns un katru reizi sidit edienu cepeskrasni vai uz pannas? Tad jau kada jega bija gatavot ieprieks ja es atkal pavadu laiku virtuve? :-)
4) Ejot uz darbu un skolu un nemot lidzi savu edienu traucinjos, vins nepaliek vecs (gala, zivis) stavot visu dienu somaa, ja man ir japavada visa diena arpus majas?
5) Un ka vispar garso ediens, kas vairakas dienas pagatavots ir nostavejies traucinjos, vai nav taa, ka pazud daudz uzturvielas?
6) Vai plastmasas traucinjos stavejushais ediens nesavelkas ar divainaam smarzhaam, vai nav plastmasas piegarsas?

Paldies! :-D
03.06.2015 12:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ne visiem garšo pārsildīts ēdiens. Tu vispirms paeksperimentē. 2-3 dienas ledusskapī būs svaigs. Ilgāk - atkarīgs, kāds konkrēti ēdiens.

Banānus un ābolus var ēst nesagrieztus :)
03.06.2015 12:12 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, un tagad padomā pati, ja viss būtu tik sūdīgi, tu domā kāds to darītu? :-D

Var iesākumam netaisīt "full meal prep", bet gan daļēju - izcep krāsnī 5 vistas filejas, sasver mazos maisiņos riekstus uzkodām, sagriez burkānus salmiņos un ieliec bļodā ar ūdeni... Jau būsi ietaupījusi laiku. Kapēc vēlies meal prep - laiks, ērtība, veselīgāks uzturs?

Pinterest ir daudz padomu, arī īpašas receptes un triki, piemēram, kā salikt salātus burkā līdzņemšanai, lai zaļumi būtu kraukšķīgi un svaigi arī pēc 2 dienām. Iesaku paskatīties, ja neesi vēl paspējusi.
03.06.2015 12:16 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
1. káda velna péc uz nedélju jágriezh auglji? ípashi banáni un zemenes??? :-O pa nedélju sagrieztas zemenes tev ledusskapí sapús.

2. 3-4 dienas viss bús ok, bet 7 diez vai. es neriskétu ést 7 dienas atpakalj pagatavotu zivi.

3. tava izvéle - garsho auksts, var ést aukstu. nepatík uzsildíts- jágatavo svaigu. parasti uzsildu mikroviljnju krásní, reizém uz pannas (piem apcepju vakardienas kartupeljus), tas neaiznjem tik pat laika cik pagatavot svaigus. tádus édienus, kas jávára neilgi, vienmér váru svaigus katrai édienreizei - rísi, makaroni, spagetti,utt.

4. nu ja nav ledusskapis pieejams, un ir karsta vasaras diena, es neriskétu ar zivi vai kréjumu saturoshiem salátiem...protams, var pabojáties.

5. vakardienas édiens vienmér garsho slikták neká svaigs (nu vairákas zupas ir iznjémumi, otrajá diená garsho labák)

6. ja kvalitatívs pártikas uzglabáshanai domáts trauks, vienmér kártígi izmazgáts- nesmirdés ne péc plastmasas, ne péc ká cita.
03.06.2015 12:22 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Riktīgi smejos lasot tēmas pieteikumu. 5 gadīga bērna jautājumi :)
1) ēdienu labāk griezt tieši pirms ēšanas, jo griezuma vietas oksidējas (paliek brūnas) un arī tajās vietās, kur gaiss tiek klāt, augļi un dārzeņi zaudē vitamīnus un citas vērtīgas vielas, kas iet bojā oksidējoties.
2) protams, ka pa nedēļu sabojājas. Ja vēlies saglabāt tik ilgam laika, tad labāk ēdienu sadalīt porcijās un sasaldēt. Bet vispār, es nevaru visu nedēļu ēst pusdienās vienu un to pašu ēdienu, gribas dažādību.
3) tava izvēle. vari nesildīt.
4) protams, ka bez ledusskapja pārtika bojājas, jo tajā intensīvi vairojas kaitīgas baktērijas.
5) ja plastmasas trauks ir kvalitatīvi tīrīts un uzglabāts, tad nekādām svešām smaržām tur nevajadzētu būt. plastmasa, kas paredzēta pārtikas uzglabāšanai iziet speciālo sertifikāciju, kas nozīmē, ka ir droša. Ja trauks deformējās, virsma kļūst nelīdzena, vai parādās kāda smarža, trauks ir jānomaina, galu galā nemaksā miljonu.
03.06.2015 12:26 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es otrā dienā ēdu tikai zupas, jo tad ir intensīvāka garša. Retu reizi tikai plovu vai dārzeņu sautējumu. Atsildītu gaļu vispār nevaru ciest.
03.06.2015 12:31 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Laikam vienigais iemesls shim visam butu porciju kontrole, jo gatavoju katru dienu un edu puslidz veseligi, bet ar porciju lielumu gan nakas sagrekot, iedomajos, ka pagatavojot edienu uz nakamajam dienam, tas varetu palidzet est mazak.
Skatijos dazus video, tur meitenes grieza auglus gabalinos uz nakamajam dienam, ka ari runaja par ediena gatavosanu nakamajam 7 dienam, ieprieks nekad neesmu par to interesejusies un jautajumi - ko nu neizpratu, to pajautaju.
03.06.2015 12:37 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
4) Ejot uz darbu un skolu un nemot lidzi savu edienu traucinjos, vins nepaliek vecs (gala, zivis) stavot visu dienu somaa, ja man ir japavada visa diena arpus majas?


Ja no riita pagatavo/iznem no ledusskapja, liidz pusdienlaikam nekas nesabojaajas arii bez ledusskapja, ja ediens ir kartigi termiski apstradats un zivis/galja nav pusjeeli.
03.06.2015 12:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vispār jau autore, šķiet, bija domājusi veselīgas ēšanas metodi, kur, piemēram, svētdienas pēcpusdienā tiek pagatavoti vairāki ēdieni un salikti plastmasas kastītēs pa porcijām, lai varētu paņemt līdzi uz darbu/skolu vai, ja vēli vakari, aši apēst vakariņās un ietaupīt gatavošanas laiku. Kaut kas kā šis - http://www.eatsandexercisebyamber.com/home/meal-prep-for-beginners
Vārīti cepti kartupeļi un skābu kāpostu zupa laikam šajā plānā īsti (diemžēl) neietilpst :-D
03.06.2015 12:39 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
runaja par ediena gatavosanu nakamajam 7 dienam,


Silto edienu var sagatvot vairakam dienam, ja vien to nesaldee, 7 dienas ir par daudz. Un kada gan jega gatavot nedelai uz prieksu? Un vel jo vairak kapec svaigi salati un augli butu jagriez nedelai uz prieksu?
03.06.2015 12:40 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jautājumi tiešām tādi... hmmm... 5gadnieka līmenī.

Augļu sagriešana, manuprāt, neaizņem tik daudz laika, lai to nevarētu izdarīt katru dienu. Griezt nedēļai uz priekšu man liekas pavisam lieki un muļķīgi.
Es bieži vien gatavoju vairākām dienām, bet nu nedēļu ēšt vienu un to pašu gan nav vēlēšanās. Jebkurā gadījumā zupas, sautējumi garšo ļoti labi arī pēc pāris dienām.
Arī uzsildīt ēdienu tak neaizņem tik daudz laika, cik gatavot. Kaut gan kotletes, ceptas vistiņas un karbonādes man garšo arī aukstas.
03.06.2015 12:41 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es arī, ja godīgi, neesmu varējusi saprast - kā?
Piemēram:

http://youtu.be/Yj30Qbpr8s8
03.06.2015 12:46 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Man pasai ari ir skaidrs, ka auglus vai gurki var sagriezt pirms esanas, bet daudzos video cilveki griez tos pasus bananus, zemenes un gurkus un glaba traucinjos. Tadel ari jautaju, vai kada dara tapat un ka tos saglaba "svaigus" nakamajas dienas.
03.06.2015 12:51 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, te viena rāda kā http://happyisthenewhealthy.tumblr.com/mealprep101 :-D
Man šķiet, vispirms jāizdomā kādas maltītes tu gribi un tev vajag prep-ot - brokastis, pusdienas, vakariņas, uzkodas... Un uz cik dienām - 3 vai 5, jo nedēļas nogalē varbūt labāk sevi palutināt ar siltu putru/pankūkām un svaigi gatavotām pusdienām...
03.06.2015 12:53 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Bet vispār es nespētu katru dienu ēst vienu un to pašu...
03.06.2015 12:55 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man gan liekas normāli jautājumi. Godīgi sakot, es arī nesaprotu kā tie fitnesisti ēd tik sen pagatavotu ēdienu. Ja kādai tas izraisa smieklus - iegooglējiet, pilns ar "paraugiem" kā visai nedēļai sagatavo ēdienu.

Parasti fitnesisti pārnēsā pārtiku speciālās aukstumsomās.
03.06.2015 13:03 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Man, piemeram, tapat jau sanak diezgan lidzigi visas dienas est, jo ir savi iecienitie darzeni, graudaugi, zivs un vista... atskiras tikai veids, ka to pagatavot. :-)
03.06.2015 13:06 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Par sevi zinu, ka man arī vajadzētu no šīs sistēmas pasmelties iedvesmu un 1) pagatavot biežāk kādas brokastu iestrādnes, lai vieglāk var darba dienās paķert līdz, 2) iepriekš pagatavot veselīgās lietas, kas prasa ilgāku laiku, ko var ēst darba dienu vakariņās kā piedevas - saldo kartupeļu biezeni, melnās pupas, bietes, kimči, utt. 3) pagatavot vairāk proteīna našķu
03.06.2015 13:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits