Problemas ar drauga maati un muusu kakji.

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveikas daamas!

Mani jau kaadu laiko nomoka viena, laikam stuulba probleema. Gribu dzirdet jusu domas.
Dzivoju kopa ar draugu, mums ir muusu kakis. Kad braucam celojumos atstajam kaki pie vecakiem. Bet problema ir taada, ka drauga mamma ir kaa traka uz to kaki un kad atbraucam atpakal majas tad mums nelauj kaki panemt atpakal. Vina raud, taisa sceenas ka lai kakis paliekot pie vinas, kaut vina strada no rita lidz vakaram a mums piemeram nakamas dienas ir briivas.
Laikam stuulbs jautajums un situacija...bet mani tas godigi sakot tik loti kriit uz nerviem jau kaadu laiku. Pat negribas nekur braukt celojumos, jo zinu ka atbraucot majas ir problemas normali panemt savu kaki.
Varbut man kaut kas driizaak nav kartibaa? Bet nu tas taa jau ir 3 gadu kops kaki esam panemusi un nekas nav mainijies. Man tas situacijas riktigi uzsit pa nerviem, pat nezinu, kapec? Liekas ka siikums, nu lai nem to kaki pie sevis ilgaak...bet man nepatiik tam piekaapties un kaa jutas kakis. man jau liekas ka vins grib uz majam, jo parasti pie vinas kad paliek loti notievee, laikam no stressa.

Kaa jus rikotos mana vieta? Aizvainot mammu negribu. Bet kluseju jau visu laiku, noturu dusmas, smaidu, bet man tas ir taa iegajies, ka pirms katra celojuma man tas nosit prieku par celojumu kad iedomajos sitas sceenas kad atbrauksim atpakal majas.
Kaada buutu pareiza pieaugusa cilveka riiciiba saja gadiijumaa?
01.06.2015 12:33 |
 
Reitings 1214
Reģ: 10.12.2014
Nesaprotu taas,kuras saka,lai kakji atdod maatei. Kakjis tak pats zin,kas ir vinja saimnieks un to mainiit ir reaala nezheeliiba pret dziivnieku. Vinjsh ir gjimenes loceklis,kuru nevar taa vienkaarshi njemt un atdot, jo maate taisa sceenas. Nu zheel jau ir, bet, lai vinja pati sev meklee savu gjimenes miiluli.
01.06.2015 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 20.09.2012
tava vīramāte dzīvo viena?
Es piem. iedomāties nevaru nevienu no savām paziņām, kuri būtu tik priecīgi, ja viņiem kaķi palūgtu pieskatīt. varbūt kaķis viņai asociējas ar pašas dēlu? :D
01.06.2015 15:14 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bet jūs iedomājaties kas būs, kad mammucis gribēs jūsu bērnu auklēt? :D Briesmīgi.
01.06.2015 15:15 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tas tacu ir tikai kakis! Atdodiet vinai to minci un sev atrodiet jaunu.


Tā var pateikt tikai cilvēks, kuram pašam nav dzīvnieku vai arī tāds, kurš dzīvas būtnes uztver kā priekšmetus!
Kaķis ir dzīva būtne, ģimenes loceklis, kurš normāls cilvēks tā vienkārši atdos savu ģimenes locekli. Un, jā, kaut kādā līmenī kaķis vai suns ir kā bērns, jo ir atkarīgs no tevis.

Par pašu situāciju-lai vīrietis pats tiek galā, ja neko nerisina, tad lai pats brauc pēc kaķa un Tev tad nav jāpiedzīvo tās scēnas.
01.06.2015 15:22 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Un ko kaķis par šo visu saka? :-D
01.06.2015 15:34 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Ja mans kaķis acīmredzami notievētu no stresa pāris dienās, tad man būtu pilnīgi un absolūti vienalga, cik skaļi un puņķaini raud vīramāte. Es savu kaķi pie viņas vispār neatstātu. Nabaga mincis!
01.06.2015 15:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu par to notievēšanu, tur varbūt māte nav vainīga. Man ir suns, pāris reizes ir sanācis tā, ka neesam varējuši ņemt viņu līdzi kaut kur braucot, kaut gan pārsvarā to daram, un tad atstājām viņu pie manas māsas, viņu tur lolo, mīl un lutina, bet, ja nav ne vīra, ne manis, viņš arī atsakās ēst, mokās, skumst un nevar atrast mieru, tad beigās arī notievējis. Tāpēc cenšamies maksimāli ņemt viņu visur līdzi.
01.06.2015 15:46 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Es arii nesaprotu taas kuras saka: atdot kakji prom. Kakjis pieder pie musu gimenes un taa nav nekada manta ar kuru var darit ko grib.
Maate manuprat doma ari tikai par sevi. Tas piemeers kad vina grib lai kaki ved vienmer ciemos liidzi... Vinai ta ir jautri bet vai kakjim tas vispar ir labi vai nee - par to vina neaizdomajas.
Es vienreiz teicu ka varbut kakjis nejutas labi. Vina man atbild: nu tad vediet katru nedelas nogali lai pierod un atstajiet uz ilgu laiku.
01.06.2015 16:09 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Ar vinu runat manuprat nemaz nav verts un ari strideties negribas. Laikam vienkarsi jamacas nenemt galvaa...
01.06.2015 16:10 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Teikšu godīgi,sākumā domāju,ka trollis raksta, bet izrādās ne.
Tiešām apskaužu cilvēkus,kuriem ir šādas problēmas.
KO lai saka... Respect un veiksmi! Kādreiz arī gribu sakārtot dzīvi, lai kas tāds kļūtu par problēmu
01.06.2015 21:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man atkal liekas, ka ir nesmuki atstāt kaķi, kad izklaidējāties, cilvēkam, kurš pašai nepatīk. Tā divkosīgi sanāk - kad izdevīgi, tad atstāšu, bet pārējā laikā sūdzēšos, cik viņa slikta.
01.06.2015 21:12 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Annie

Nav jau taa ka kaji atstaaj un atd izklaidejos. Drauga mamma pati nepardzivotu, ja mes nolemtu kakji atstat kaut kur citur. Es labprat labak atstatu pie citiem cilvekiem bet vina tad apvainosies. Ja vina tik dumji neuzvestos es vispar neko neteiktu.
01.06.2015 21:39 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Parasts puisis

ja Tev tas butu jaklausas katru reizi un jastav durviis kad atbrauc no celojuma un jaskatas kaa maate raud un nevar atdot kakji atpakal un runaa: nu pie jums vinai iet slikti! Tad nezinu vai Tu to katru reizi ar smaidu paciestu.
Un tad vina to nabaga dzivnieku atvedis pati kad gribees, jo panemt mes pasi vinu nedriikstam.
01.06.2015 21:41 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Vispar ja vina prastu normali uzvesties taja briidi un neprasitu man katru reizi kad atbraucu ciemos: kur kakjis? es neko neteiktu, i atstatu uz kadu laicinu, kaut tam dzivniekam vislabak protams patik but ierastajaas maajaas. Bet kad es redzu sito uzspiesanu katru reizi, tad man tas tiesam apniik.
Un vispar dzivnieks vislabak jutas majas nevis javazaa ciemos, to protams vina nesaprot. Ka jau teicu vina doma par sevi, lai vinai butu interesanti.
01.06.2015 21:44 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, tad samierinies ar viņas dīvainību.

Manas krustmātes vīramāte arī mīlēja viņu kaķi. Pati mājās turēt negribēja, bet katru dienu nāca uz dēla un vedeklas māju apciemot kaķi. Arī, kad bija mazdēls, nāca, lai paspēlētos ar kaķi, nevis bērnu. Kad zvanīja, arī vispirms apvaicājās par kaķi :D
01.06.2015 22:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits