Apjukusi

 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
Ar draugu esam kopā jau 5 gadus. Vasarā grasāmies precēties.

Lai gan vienmēr esmu redzējusi kādas nepilnības, kaut kā esmu mēģinājusi tām piemiegt acis.

Bet kopš pieteicāmies reģistrēt laulību, jūtu, ka sāku vairāk izvērtēt, vai patiešām viņš ir tas cilvēks, ar ko kopā vēlos pavadīt turpmākos gadus.

Kā vīrietis izskatīgs, nav tas dumjākais, bet... un te nu sākas bet:

1) tāda sajūta, ka rokas aug no neīstās vietas, jo mājas darbi kā vīrietim pielīdzināmi nullei, te tas nav skaidrojams ar nogurumu, jo darbs viņam vien 4-5 stundas dienā = tāda profesija, bet pelna +/- ok. Es tiešām šajās attiecībās jūtos kā vīrietis, pat tualetes podam sistēmu mainot utt.

2) Brīvo laiku pavada spēlējot spēlītes savā ipad ierīcē(25 gadu vecumā).

3) Es studēju medicīnu, arī strādāju, bet vīrietis sev pat ēst nevar uztaisīt, māju mazliet piekārtot, jo, lūk, ģimenē tā iekārtots, ka sieviete ir mājsaimniece.

4) Varbūt tagad pārspīlētu, bet pirms 16iem aizgāja uz pasākumu, solījās būt mājās 23os, bet pirms 22iem jau sāka rakstīt, ka foršs pasākums, nenožēlo, ka aizgāja, kas pēc viņa interpretācijas ir - būšu mājās no rīta.
Nē, es neesmu tāda, kas tur grožos, bet dažreiz jau paliek par traku, jo:
* pirmkārt, šī ir, nepārspīlējot, kāda 50X, kad sola būt vienā laikā, bet atgriežas no rīta, bet man visu nakti jāstreso
*otrkārt, patreiz iet zāļu kursu, bet alkohols pēkšņi svarīgāks, lai salabotu veselību.

Es tiešām sāku domāt, ka tas viss jāizbeidz, bet nezinu kā lai to izdara. Visi domā, ka mēs esam TĀDS paraugpāris, bet vecāku mājās atgriezties nevaru un kā jau students 1 pati nepelnu tik daudz, lai atļautos sev īrēt dzīvokli...

Ai, gribējās pačīkstēt.... Bet tiešām tagad tāda sajūta, ka visa pasaule apgriežas kājām gaisā - lai arī šo cilvēku mīlu, domāju, ka mīlestība nevar būt bez prāta piedevas..
31.05.2015 23:30 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Izklausās, ka tu mats matā apraksti manu ex ar kuru arī taisījāmies precēties, bijām gandrīz 6 gadus kopā.
Paldies saprātam, paldies Dievam un paldies visām zvaigznēm, ka satiku savu vīru, sapratu, ka uz pasaules ir arī vīrieši, kuriem rokas neaug no dirsas, kuri mīl, klausās, izrunājas, nepavada brīvo laiku pie datorspēlēm, atbalsta, neizklaidējas vieni, liekot visu nakti uztraukties, un tā varētu turpināt vēl un vēl.

Neprecies, ja negribi visu dzīvi nožēlot, tādi cilvēki nemainās, īpaši, ja tēvs ir tāds pats, ex ar tā bija, tad tas jau viņam ir kā piemērs ieaudzināts, ko šaubos, ka izmainīsi.
01.06.2015 07:13 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Nekad nekad, NEKAD neprecētu tādu vīrieti! Kaut gan parasti saka nekad nesaki nekad, tomēr ar šādu soli tu nolem dzīvē sevi zirga lomai! ES vēlos būt nākotnē sieva un māte, bet nekad ģimenes vilcēja, kurai jādomā kā podu noamainīt vai vēl sazin ko! uzskatu, ka mūsdienās sieviešu un vīriešu lomas ir pārvērtētas!
01.06.2015 10:05 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Parādi šos BET vīrietim un padzīvo pie vecākiem kādu laiku. Ja vīrietis neko nemainīs savā dzīvē, tad nevajag kļūt par kalponi. Laimīga ar viņu tu noteikti nebūsi!
01.06.2015 10:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Kāpēc tāds jāprec?
01.06.2015 10:24 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Ja
ģimenē tā iekārtots, ka sieviete ir mājsaimniece.


tad, lai pelna un uztur! Ja sieviete ir mājsaimniece, tad viņai tas ir darbs, par ko algu maksā vīrietis.
Ja abi strādā, tad abi apdara mājas darbus arī uz pusēm!
01.06.2015 10:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja pa 4,5 g kopdzīves nav mainījies, pēc kāzām arī nemainīsies.

Nezinu, vai precētu. Nezinu, vai gribētu pamest. Situācija stulba. Ta kā kāzas jau tiek plānotas, vidusceļa - dzīvot tālāk kā līdz šim - vairs īsti nav.
01.06.2015 10:55 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tev uz to visu vajadzēja skatīties un mēģināt mainīt jau uzreiz, kā sākāt dzīvot kopā, nevis tagad - pirms kāzām, kad neko vairs neizmainīsi.
01.06.2015 10:58 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Šādi cilvēki nemainās. Atcel saderināšanos un šķiries. Man būtu žēl sava pavadītā laika ar šādu jefiņu, nespētu iedomāties kā tēvu saviem bērniem šādu cilvēku, kurš uzskata, ka sieviete ir kalpone. Par to, ko citi domās, neuztraucies, viņi nav attiecībās ar tavu jefiņu.
01.06.2015 11:15 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Pasaki viņam skaidri un gaiši visu to, ko te uzrakstiji.
Varbūt viņam līdz tai pelēkajai šūnai kaut kas aizies, tur pinīgi noteikti ir vainīga vecāku (mātes) audzināšana.

Bet jā, vajadzēja jau par to sākt domāt nedaudz agrāk.
01.06.2015 11:15 |
 
Reitings 77
Reģ: 01.06.2015
Es laikam ieteikšu kaut ko muļķīgu, bet met monētu :-D
Paskaties, kas būs - precēties vai nē, uzreiz sajutīsi vai nu atvieglojumu, vai meklēsi iemeslu, kāpēc tā nerīkoties.

Ja tā pavisam nopietni, tad nezinu. Muļķīgi precēties, ja jau tagad nejūties laimīga.
01.06.2015 11:16 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Varbūt viņam līdz tai pelēkajai šūnai kaut kas aizies, tur pinīgi noteikti ir vainīga vecāku (mātes) audzināšana.


Šādām izmaiņām ir efekts tikai kādus 2-3 mēnešus, pēc tam viss ieiet atkal vecajās sliedēs. Viņš tā ir audzināts, viņam nav cita attiecību modeļa parauga. It sevišķi, ja māte mājās ir kalpone, kura visus vīriešu aptekalē un appuišo. Šādi cilvēki nemainās.
01.06.2015 11:24 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Galvenais necerēt, ka pēc kāzām kaut kas mainīsies. Tad labāk tagad visu atcelt, nevis pēc tam kārtot jau uzreiz šķiršanās papīrus.

Ja nav attiecības labas un ir pārāk daudz visa tā, kas nepatīk (un šajā gadījumā ir daudz), tad kāzas atcelt, nav uzreiz jāškiras, var jau pārlikt uz kaut kad nākotnē, ja čalis mainās, ja nē, tad varbūt nav jums kopīgs ceļš ejams.
01.06.2015 11:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man šķiet, ka sievietei pašai jāiziet sūdiem cauriem, jāsatiek kaut kāds kretīns un tikai tad kad jau situācija ir līdz baltkvēlei, tikai tad gūst mācību, ka nebūs tur laime. Cita sieviete ar tādu nodzīvo līdz 40 un vairāk gadu vecumam, man paziņu lokā tādas ir, tieši tavs aprakstītais tipāžs, un pēc 40 gadu sliekšņa un vistrakākais, ka šo modeli redz bērni un man ļoti žēl, ka bērdiem, konkrēti dēliem būs arī sievietes, kas no tā cietīs.
Vīrietim tomēr ir jābūt vīrietim un visādas spēlītes un ķimerēšanās pa telefonu, nekā nedarīšana mājās ir briesmīga :-|
01.06.2015 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu katram Gurri1 vārdam.
01.06.2015 11:39 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.11.2014
Okei, bet tavi pirmie divi punkti ir uncalled for.
Pirmkārt, nevienam vīrietim nav jāpiepilda kaut kāds vīrieša stereoptips par tehnikas labošanu, spuldzītes ieskrūvēšanu, utt, tas nav "vīrieša darbs", tā ir vienkārši spuldzītes ieskrūvēšana, un dažiem cilvēkiem tas patīk, dažiem nē, tas viņus nepadara par vīrišķīgākiem vai sievišķīgākiem jo tas viss ir, poētiski, veca ilūzija, un ir tikai reālā spuldzīte. And it's sexism, which is something douche-y people do. Tieši tas pats attiecas ar sievietes-mājsaimnieces stereotipu, come on. You know better than that, singa.

Otrkārt spēles nav tikai bērniem??? Tas ir skumji, ja uzskati ka Tev (/viņam) nav tiesības izklaidēties vai kaut ko uzspēlēt pēc konkrēta vecuma, ja godīgi, barbariski. Nu neizliekaties ka pēc 18 (,21, 25) jūs esat baigākie pieaugušie un that's it, no more fun, just work & family.
Vai arī, ja jums nepatīk izklaidēties - visas iespējas, darat kā gribat un būs pareizi, no judgement there.

Tajā pašā laikā dude... netaisi viņam ēst ne tikai tāpēc, ka tas ir necienīgi, ka viņš no tevis to sagaida, bet arī tāpēc, ja pārtrauski, viņš drīz vien iemācīsies. :D

Whatever. Dari kā gribi. Labāk gan saki tieši kas tev nepatīk citādi jutīsies stulbi pēc tam.
01.06.2015 11:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
briesmiga situacija, es nezinu vai precetos ar tadu tacu tev ir jasaprot vai tiesam ir tik traki ja jau lidz sim dzivoji laimigi. esmu lasijusi, ka ir tads pirms kaazu simptoms kas izskatas tiesi ka tava situacija,p paraka analizesana, saubas vai ir istais utt. Tadel tev jaizdoma vai problema tiesam reala
01.06.2015 11:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jen

tavs rakstibas stils ir briesmigs. tas ta kruti skaitas?:-D
01.06.2015 12:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jen, ja vīŗietis uzskata, ka sievietei, kas studē un strādā, ir jāveic visi tā saucamie "sieviešu darbi" (mazgāt, vārīt, slaucīt, gludināt...), tad ir saprotams, ka sieviete sagaida, lai viņš vismaz darītu tā saucamos "vīriešu" darbus - santehnikas labošana tajā skaitā.

Ja uzskatam, ka visi darbi ir unisex darbi (tā arī ir, īstenībā), tad nav saprotama vīŗieša nostāja, ka viņš nepiedalās ēst gatavošanā, mājas uzkopšanā un citos ikdienas darbiņos.
01.06.2015 12:59 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Nevienu nenosodu, bet ienāca prātā, ka bija nepieciešami 5 gadi un kāzu plānošana, lai pēkšņi atvērtos acis, un ieraudzītu partneri tādu, kāds viņš ir. Diezgan bezatbildīgi pret savu dzīvi.
Ja Tevis nosauktās īpašības traucē, tad labāk šķiries. Kopdzīves gaitā, kad puķīšu periods būs garām un sāksies ikdiena, šīs problēmas būs vienīgais, ko vīrā redzēsi. Galu galā attiecības brūk.
01.06.2015 13:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jen, iemācies izteikties latviski. Angliskie iespraudumi neliek izklausīties stilīgākai.
01.06.2015 13:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits