Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjukusi

 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
Ar draugu esam kopā jau 5 gadus. Vasarā grasāmies precēties.

Lai gan vienmēr esmu redzējusi kādas nepilnības, kaut kā esmu mēģinājusi tām piemiegt acis.

Bet kopš pieteicāmies reģistrēt laulību, jūtu, ka sāku vairāk izvērtēt, vai patiešām viņš ir tas cilvēks, ar ko kopā vēlos pavadīt turpmākos gadus.

Kā vīrietis izskatīgs, nav tas dumjākais, bet... un te nu sākas bet:

1) tāda sajūta, ka rokas aug no neīstās vietas, jo mājas darbi kā vīrietim pielīdzināmi nullei, te tas nav skaidrojams ar nogurumu, jo darbs viņam vien 4-5 stundas dienā = tāda profesija, bet pelna +/- ok. Es tiešām šajās attiecībās jūtos kā vīrietis, pat tualetes podam sistēmu mainot utt.

2) Brīvo laiku pavada spēlējot spēlītes savā ipad ierīcē(25 gadu vecumā).

3) Es studēju medicīnu, arī strādāju, bet vīrietis sev pat ēst nevar uztaisīt, māju mazliet piekārtot, jo, lūk, ģimenē tā iekārtots, ka sieviete ir mājsaimniece.

4) Varbūt tagad pārspīlētu, bet pirms 16iem aizgāja uz pasākumu, solījās būt mājās 23os, bet pirms 22iem jau sāka rakstīt, ka foršs pasākums, nenožēlo, ka aizgāja, kas pēc viņa interpretācijas ir - būšu mājās no rīta.
Nē, es neesmu tāda, kas tur grožos, bet dažreiz jau paliek par traku, jo:
* pirmkārt, šī ir, nepārspīlējot, kāda 50X, kad sola būt vienā laikā, bet atgriežas no rīta, bet man visu nakti jāstreso
*otrkārt, patreiz iet zāļu kursu, bet alkohols pēkšņi svarīgāks, lai salabotu veselību.

Es tiešām sāku domāt, ka tas viss jāizbeidz, bet nezinu kā lai to izdara. Visi domā, ka mēs esam TĀDS paraugpāris, bet vecāku mājās atgriezties nevaru un kā jau students 1 pati nepelnu tik daudz, lai atļautos sev īrēt dzīvokli...

Ai, gribējās pačīkstēt.... Bet tiešām tagad tāda sajūta, ka visa pasaule apgriežas kājām gaisā - lai arī šo cilvēku mīlu, domāju, ka mīlestība nevar būt bez prāta piedevas..
31.05.2015 23:30 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
vecāku mājās atgriezties nevaru


Kāpēc?

Es ar taadu cilveeku noteikti nepreceetos. Shiis visas pretenzijas izteiktu vinjam pasham un paskatiitos, kas vinjam par to ir sakaams. Ja vinjam tas shkjiet normaali tagad, tad skaidrs, ka preceets buudams, vinjsh nemainiisies.
31.05.2015 23:34 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Izskataas, ka lielaakais iemesls, kas tevu tur ir tas, ka nevareesi samaksaat viena par dziivokli, bet var jau samekleet sev pārinieci ar ko kopaa dzivosiet un iiri uz pusem maksaasiet :)
31.05.2015 23:37 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Un, jaa, tie mīnusi ir uaaau diezgan lieli, nenaak majaas, neruupeejas par veseliibu, dzer, drillē spèliites un taa vietaa, lai sevi pilnveidotu atsēž mājaas neko nedarot
31.05.2015 23:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
to sylph.

PAr vecāku māju garš stāsts, katrā ziņā - kad sākām tikties, vecākiem jau viņš nepatika, nevis izskata dēļ vai prāta, bet tieši tādēļ- teica, ka mammas izaudzināts dēliņš baltrocītis (kas tā arī ir, pat tagad viņa māte viņam katru dienu zvana, pat brīnos, kā nejautā, kā mums gultas lietās iet..). Bet es kaut kā par spīti mēģināju pretējo - kā rezultātā tie 5 gadi ir pavadīti, no kuriem kopā dzīvojam 4,5 gadus.

Vecāku mājās man vairs nebūtu sava stūrīša, jo ad aizgāju no mājām, māsa ievācās manā istabā, tad bija jaunākā un dzīvoja viesistabā. Tagad ir izaugusi, maina puišus ik pa mirklim, bet vienmēr kaut kā vecākiem tie puiši patīk, un māsa uzskata, ka viņa ir lielā eksperte, vienmēr spēj iedzelt ar kādu frāzi, bieži vien, kad esmu aizgājusi ciemos, tā arī norāda: "Tu esi tikai ciemiņš".

Un man šķiet, ka mans ego ir tik augsts, ka nespēju atzīt savu kļūdu..
31.05.2015 23:41 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja nejūties pārliecināta, neprecies. punkts.
31.05.2015 23:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
to Korala.

Varbūt taisnība. Vajadzēs pameklēt kādu īres biedru..

Es arī nezinu, kā notiek visas tās kāzu atcelšanas - dokumentāli un tamlīdzīgi, kauns arī cilvēkiem, kuri domāja, ka esam tik labs pāris pateikt, ka viss tiek atcelts. Bet es vairs nespēju...
31.05.2015 23:43 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Runaa ar puisi par to. Vai nu lai ir viirietis un attieciigi uzvedas vai arii lai iet deet. Ne jau tagad iesi sevi visu dziivi piesiet taadam cilveekam tikai taapeec, ka kauns pateikt, ka shkjiraties.
31.05.2015 23:47 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Labāk atcelt pirms viss notiek, nevis nožeelot pēc kāzàm un veel čakareeties ar šķiršanos - vismaz bus par vienu kļuudu mazaak.
Un par to, ka citi domāja, ka esat paraugs, vienalga, taa ir tava dzive, ja neesi pārliecinaata un laimiiga, nevajag izdabaat citiem, kaa nekaa tas bus tikai brīža sašutums viņiem, bet tev buutu jaadzivo ar taadu visu dzivi, neuzupureejies! ;)
31.05.2015 23:47 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Domāju pārkāpjot to kauna sajūtu un citu komentārus tu jutiisies atvieglota sākot jaunu dzīvi, bez viņa, esot brīva ar skatu nākotnē :)
31.05.2015 23:49 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
Ir jau runāts. Bet vēl viena problēma - ar cilvēku nav iespējams normāli izrunāties - vai nu es taisu scēnu, vai arī otra galējība - uz visām manām pretenzijām atbild ar "bučiņa, mīlu', bet nekad nopietni.

Un tad ir tādi mirkļi, ka vispār nevar ar viņu par par parastām sadzīviskām lietām parunāt, tajos brīžos viņš man atgādina savu tēvu, kurš savos 50 gados kļuvis nerunīgs, nav sava viedokļa, tikai klausās kaut kādu mūziku visu vakaru pēc darba un skatās internetā, savukārt māte aptekalē kā lutekli.

laikam būs jāsāk kravāt mantas.......
31.05.2015 23:51 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Redzi, cilvēki ir tikai cilvēki un katram ir savas nepilnības. Taču, ja tu šīs nepilnības pamani un tev tās traucē, nav pieņemamas, tad šis cilvēks nav tavs īstais cilvēks. Jūs esat attiecībās samērā ilgu laiku un tu jau vari saprast, vai spēj sadzīvot ar tādu cilvēku.
1) Ir daži vīrieši, kuriem nepadodas vīriešu remontdarbi. Toties viņiem ir jābūt spējīgiem noalgot meistaru, kas izdarīs to viņu vietā. Ja to dara sieviete....
2) Lielākā daļa vīriešu ir bērni visu mūžu, spēlītes laika kavēšanai nav nekas neparasts. Pati esmu apprecējusi piecgadīgu bērnu, kas tikko nopirktā telefonā vai planšetē salādēs dažādas spēlītes (es pat nepieminu candycrash) un kurš ir staigājoša multeņu enciklopēdija. Mani tas ne mazākajā mērā netraucē. Vai tevi tas traucē?
3) Rēķinies, ka šādi būs visu mūžu. Padomā, kā būs vēl tad, kad būs bērni - trīskārša slodze.
4) Šis ir vissliktākais punkts. Nopietni. Ja viņš ir hronisks pulksteņa nīdējs, tad tas ir emocionāli graujoši. Tu gaidi, uztraucies, dusmojies, bet kungs tik izklaidējas. Tas lēnām nogalina jūtas. Beigu sākums sākas tad, kad tu pārtrauc gaidīt. Tad klāt ir vienaldzība, jūs nemanāmi atsvešinieties. Nu un ja atļaujas dzert uz zālēm, tad arī alkohols izskatās kā problēma.


Viņš pēc horoskopa nav zivis?
31.05.2015 23:53 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Palasīju oārējos komentārus. Es vienu tādu tipu zinu. Precējies ar manu draudzeni 10 gadus, 3 bērni. Kuru katru brīdi izšķirsies, jo viņas pacietības mērs ir pilns.
31.05.2015 23:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mana pieredze ir tāda, ka būs labi dzīvot tikai ar tādu cilvēku, kura mīnusi tev netraucē un nešķiet nozīmīgi, nevis tādi, uz kuriem jāpiever acis un jāpacieš. Agri vai vēlu šie cītīgi ignorētie mīnusi samilzīs par tik lieliem, ka vairs nespēsi izturēt un muski prom...

Tāpēc viennozīmīgi - labāk atcel kāzas tagad, nevis gaidi, kad to izdarīt būs vēl sarežģītāk. Par to, ko kāds padomās - daudz nedomā. Tam nav nozīmes. Protams, vari parunāt ar savu vīrieti, taču domāju, tas jau daudzas reizes ir ticis darīts un kā redzams bez panākumiem. Tad nu atlicis tikai viens - rīkoties!
31.05.2015 23:57 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
to lollipop.

Mani tās spēlītes netraucētu, ja cilvēks spētu kaut lietu mājas darbos izdarīt, kaut ko padarīt, kad es saucu, atnākt palīgā, nevis jālūdzas, lai atiet no kārtējās spēlītes.

Nē, nav zivs, ir ūdensvīrs, bet tuvu
31.05.2015 23:57 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tas viss kopā jau veido jūsu attiecību modeli. Tu esi mājsaimniece un nav svarīgi, ka vēl mācies/strādā, viņš mājās atpūšās, jo tā dara vīrieši. Viņam solīt pārrasties laicīgi vai vispār kaut ko solīt ir tikai tukša skaņa. Vienā vārdā egoisms augstākajā pakāpē.
01.06.2015 00:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Udensvīrs un zivis nav nemaz tuvu (ja runājam par raksturīgājām iezīmēm). Tuvu ir tikai datumi... Bat nu, jā, man arī pēc apraksta nedaudz zivi atgādināja (pati esmu ūdensvīrs). :D
Viena bēda ūdensvīriem piemīt - tā ir brīvības mīlestība. Nu ies un darīs, kas pašam liksies svarīgs, interesants un nozīmīgs. Viss pārējais - nebūs nozīmīgs. Tāpēc ir labi, ja iepazīsti ūdensvīru, kurš ir pareizi audzināts un kuram ir ielikti labi pamati viņa personībā (tas gan ir vecāku nopelns) - tad viņš būs gan atbildīgs, gan saimniecisks, gan punktuāls (svarīgos brīžos). Visādi citādi - joprojām darīs visu pa savam, bet tas vairs nebūs tik destruktīvi.
01.06.2015 00:04 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
to neons, to "tuvu biju domājusi, kā datumu zīmes, protams, ka iezīmes citādākas :)
01.06.2015 00:17 |
 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Es gan domāju, ka vīrietis vienkārši ir jauns. 25 gadi - tomēr tas ir tik maz :/ Nezinu, ja it kā mīlat viens otru, jums ir tā iespēja kopā augt, domāju, ka arī Tu viņam neliecies ideāla :)
01.06.2015 01:13 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Laikam jau tomer labak runat ar vinju pashu, lai gan teici, ka nav iespejams runat. Ja nostadisi fakta priekshaa, ka doma atvelt kazas gan jau runas.


Es te tagad sezu un praatoju , kura no muzu kazu bestemnicem ir uztaisijusi sho profilu.
01.06.2015 01:20 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.05.2015
to Madara.

Es nesaku, ka mēs neesam jauni, bet visam ir savas robežas. Tiek runāts par attieksmi.

Tur jau tā lieta, ka praktiski katru dienu dzirdu arī tekstus: "Tu esi ideāla, nezinu, ko bez Tevis darītu, kura vēl gan cita māk tādas lietas " utt. tad, kad daru visus mājasdarbus, tad, kad daru lietas, kas vīrietim būtu jādara. Jā, arī tad, kad pēc kārtējā tusiņa ir piedzēries un naktī vemj, aptekalēju, dodu ūdeni dzert, vāru buljonu, arī tad to dzirdu.

ja esmu aiņemta, vismas reizi 2-3 stundās tie saņemta sms "ilgojos" utt..

nesaku, ka esmu ideāla, ir katram savi trūkumi. Varbūt vaina ir tajā, ka savam vecumam esmu par izaugusi, jo nācās to agrāk darīt - kad biju padsmitniece, mamma apmēram divus gadus bija guloša, man nācās uzņemties mājas rūpes, rūpes par ģimenes locekļiem.

ja godīgi, nezinu, kas ir atpūta, bet arī tad cenšos sevi, savu izskatu tā, lai neizskatos pārgurusi.


to cheecky

rīt vakarā centīšos visu salikt pa plauktiņiem, ceru, ka cilvēks BEIDZOT ieklausīsies...
Neesmu vietējā, šad tad ienāku palasīt forumu, vakar sadūšojos uztaisīt profilu.
01.06.2015 04:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits