Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt tad,kad vīrietis ir zaudējis interesi

 
Reitings 5
Reģ: 29.05.2015
Ko darīt tad,kad vīrietis ir zaudējis interesi?

Viss sākās kādu labu laiku atpakaļ,kad mani uzrunāja vīrietis,kurš man nepiesaistīja. Viņš aicināja bieži satikties,bija pieklājīgs,taču man kaut kas viņā nepatika. Viņš salīdzinoši ātri iemīlējās manī,kaut gan man viņš bija tikai cilvēks ar kuru pakavēt laiku. Es uz viņa "es mīlu tevi" neko neatbildēju,jo jutu,ka jābūt atklātai. Viņš dikti centās,rīkoja pārsteigumus,rūpējās,vienmēr visur aicināja līdzi,vēlāk arī sapņoja par kopīgu nākotni un pat teica,ka jūt,ka esmu tā viņa īstā.. Taču es biju diezgan vēsa,bieži viņu sāpināju,bieži atteicu viņam,devu pamatu greizsirdībai.. Pienāca kārtējā diena,kad es pati izdomāju un pati apvainojos,nerunāju visu dienu un viņš pilnīgi mainījās,pateica,ka nevēlas vairs neko nopietnu,ja mani apmierina attiecības,kurām nav nākotnes,tad varam palikt kopā. Salīgām,jo man šķita,ka visu pateica tikai dusmu iespaidā.. Bet pēc tā strīda viss ir mainījies. Viņš vispār nav ieinteresēts laiku pavadīt kopā,viņam ir pilnīgi vienalga,ja atskatos uz kādu citu vīrieti,viņš ir mīļš tikai,tad ja ir vajadzība pēc tām lietiņām,nerūp vairs kā jūtos,vai man nav auksts,vai nevēlos ēst.. Viss ir tik slikti. :'-( Domāju,ka varbūt tas,ka būšu jauka,mīļa,rūpēšos par viņu,kaut ko mainīs - bet attieksme tāda pati. Esmu runājusi vairākas reizes,viņš saka,ka ir pieķēries,taču vairs nemīl. Un tikai tagad es saprotu,ka viņš bija man tuvākais cilvēks un,ka es viņu mīlēju un mīlu tikpat ļoti cik viņš mani agrāk. (l)

Palīdziet man lūdzu saprast..:-(
29.05.2015 23:58 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.05.2015
:-(
30.05.2015 00:03 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Uzskatu, ka nekad arī nav mīlējis, jo jūtas nevar tik ātri pagaist. Jā, var būt apvainojies, var tēlot vēso, bet iekšā mīlēt.. Tāds variants arī iespējams.. Bet ja pati redzi/jūti, ka tiešām nemīl.. tad neticētu, ka ir mīlējis.

Anyway.. Tu vari būt saprotoša, mīļa, būt blakus un atbalstīt.. Iespējams, ka izdosies atmodināt viņā jūtas, vismaz pacentīsies to izdarīt.. Galvenais, lai Tu nejustos izmantota (jo redz, pieņemsim, viņam vajag tikai fizisko attiecību pusi utt.).
30.05.2015 00:05 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Katrai rīcībai ir sekas. Sačakarēji attiecības.
Man kkāda dusma uz šādiem ļaudīm. Kad pašiem parāda līdzīgu attieksmi kā tie velta citiem, sākas - ko man tagad darīt lalala, saprotu savas kļudas u.t.t.. Neko nedarīt. Liec mieru cilvēkam, šaubos, ka pelnījis tālāku cackāšanos.
30.05.2015 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
La finita te ir. Nav variantu, pamodies, saulīt, gan tu ātri, kad jau viss ir sačakarēts līdz maksimumam.
30.05.2015 00:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.05.2015
Varbūt,ka tiešām nemaz nav mīlējis.. Bet ja tā,tad jau agrāk nebūtu tik labi pret mani izturējies.

Kāpēc padoties? Vai tiešām nav varianti kā kaut ko saglābt? :-(
30.05.2015 00:10 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nu gan jau, ka ir :D Tikai Tu jau esi tā, kas grib glābt to visu sevis un, visticamākais, sava ego apmierināšanas dēļ. A la - es pret viņu varu būt auksta, bet pret mani gan tā nevar izturēties .. kad dabūsi viņu atpakaļ, šaubos, ka Tev viņu ilgi vajadzēs.
30.05.2015 00:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Puisis iemīlējās un tad viņam pārgāja. Pati viņu sāpināji, vēsi izturējies... tas taču atsit apetīti. Tādā gadījumā vīrietim var arī jūtas izdzist. Tas ir gluži kā krūzē ar ūdeni - pilina, pilina un tad seko liktenīgais piliens, pēc kura ūdens pāriet pāri malām...

viņš saka,ka ir pieķēries,taču vairs nemīl.

Šeit ugunskurs jau izdzisis, beidziet tērēt savu laiku un sāciet jaunu dzīvi atsevišķi :)
30.05.2015 00:16 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.05.2015
Varbūt,ka tev taisnība. Es pati viņu neredzu kā vīru,bērnu tēvu. Varbūt,ka jāliek viņš mierā,tikai grūti,tad, kad tik ļoti esmu pieķērusies. :-(
30.05.2015 00:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu krieviem ir labs teiciens - Kad ir, nevērtē, bet pazaudējot - raud.

Kopumā varētu būt, ka tiešām Tu viņu nemīli, bet mēģini iestāstīt, ka mīli un gribi to pašu sagaidīt no viņa, tādējādi paceļot savu pašapziņu. Iespējams, ka tiešām tā mīlestība esot uzplaukusi uz rūpju un mīļuma pamata, ko ieguldīja Tevī tas otrs cilvēks.

Un galu galā - kāpēc autorei būtu bija jāmīl tas vīrietis? Ok, bumeranga efekts..saprotams. Ja viņa esot slikti pret to vīrieti izturējusies, izmantojot viņa jūtas - tad tiešām pati tagad var izbaudīt sekas. Ja nē, tad neredzu, kāpēc būtu tagad jānosoda..
30.05.2015 00:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Varbūt,ka tev taisnība. Es pati viņu neredzu kā vīru,bērnu tēvu. Varbūt,ka jāliek viņš mierā,tikai grūti,tad, kad tik ļoti esmu pieķērusies


Varbūt vienkārši tiec skaidrībā pati ar sevi.. tā vēsi.. nečakarē vēl vairāk savu un viņa dzīvi, ja viņš Tevi tomēr kā vīrietis nesaista. Pieķeršanās vēl nav mīlestība. Ja neredzi viņu kā iespējamo vīru un bērnu tēvu, tad man liekas, ka tiešām vienkārši gribi paglaudīt savam ego pa spalvai.

Bet.. neticu arī mīlestībai, kura paiet kā vasara - strauji un gandrīz nemanāmi (tas par to vīrieti)
30.05.2015 00:19 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
meksikanka - neesmu nolinčotāja, bet viņa jau arī izturējās slikti pret to cilvēku. Taču ne viņai viņš patika, ne uz rūpēm ar siltumu atbildēja, ne mīl; tik izbaudīja uzmanības apliecinājumus un nu pārsteigta, ka otram apnika. Tādēļ domāju, ka ir gan pelnījusi vēsu dušiņu ;)
30.05.2015 00:21 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Pati vien esi vainīga. Gan jau vīrietim nepatīk, ka tu viņu tik ļoti čakarēji un liki būt greizsirdīgam utt. Varbūt viņš kautkur uzzināja, ka speciāli tā dari :-|
30.05.2015 00:28 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.05.2015
Man ir lidziga situacija ka Tev,bet varu pateikt to tapat ka es tiesi tapat ka Tu esi pie ta vainiga,noverte tikait tad kad ir par velu.Es ari nezinu ko iesakt ko kert ko grabt un esmu pilniga strupcela.Mes esam sava zina bedu masas :-|
30.05.2015 09:54 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.05.2015
Aija Kaktusss,bet nepiekrīti meitenēm,kas teica,ka šādi jūtamies(kad gribās visu saglābt)tikai tāpēc,nevaram pieļaut,ka kāds pret mums tā izturas,ego neļauj?
30.05.2015 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits