Bijusas draudzenes.

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labs riits daamaam! =)

sodien palasiju te dazas diskusijas, kuraas bijusii izbojaa / traucee tagadejas attiecibas.

Man pasai nekad nav bijusi interese iejaukties mana bijusaa attiecibas, bet esmu pati piedzivojusi, kad bijusii uzplijas manam draugam, neliek mieru. Zina ka mes laimigi dzivojam kopaa, a taa megina vel uz kafiju aicinaat vinu, grib satikt utt.
Tad vienam citam manam bijusajam, vina bijusii apvainojaas jo vins vinai nepateica ka ir iepazinies ar jaunu draudzeni - ar mani. Tad vina tur taisija sceenas....

Mani dazkart izbriina kapec dazas taa dara, jo es pati to nekad nedaru. Maniem bijusajiem ir jaunas attiecibas un manas intereses nav iejaukties, patrauceet, speciali rakstiit utt.
Pastastiet, kada ir jusu peiredze? vai jums ari ir traucejusas taadas bijussas? varbut esat pati bijusi BIJUSII kura meginaja patrauceet / iejaukties bijusa drauga jaunajas attiecibas? Kapeec?

=)
27.05.2015 11:04 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Es,kad izšķīros, bijušajam palūdzu atdot manas bildes (bija rāmī ieliktas), nu tīri tāpēc, lai neizmet misenē, nesaplēstas. Viņš atteicās, jo dāvanas neatdodot (es dāvanas atpakaļ nelūdzu, tikai foto). Tad bija laiks, kad nesazinājāmies gadus 5, katram savas attiecības. Nu tā, tik pa vārda dienām, dzimšanas dienām sms. Tagad no tās meitenes viņš jau izšķīries. Kad biju ciemos uz vnk pasēdēšanu kopā ar citiem, atradu, ka bildes viņam vēl ir. Kāda velna pēc nezinu, es tās meitenes vietā sen būtu uzšņākusi.
27.05.2015 12:07 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ja diska saturs, lielākoties sastāvētu no bildēm, kur viņa viena, tad es izmestu laikā pati.


Tas gan būtu neglīti.
27.05.2015 12:08 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Mani dažreiz varētu uzskatīt par traucējošu bijušo. Man ir tāda tieksme censties saglabāt normālas attiecības ar saviem bijušajiem. Nezinu kāpēc tā. Lielākoties tas arī izdodas. Viņiem ir jaunas draudzenes man jauns draugs, bet vēl šad tad kontaktējam vai satiekamies. Domāju, ka draudzenes šo varētu uztvert kā uzbāšanos, kaut gan reāli man prātā nenāk ar saviem bijušajiem saiet atkal kopā, ja reiz izšķiros, tad zinu - tur nekā nebija, nevarēja būt un nebūs. Bet tāpēc jau nav jāzaudē kontakti, ja ar cilvēku ir par ko pakomunicēt kādreiz. Mans uzskats - ja puisim ir pietiekoši stipras jūtas pret tevi neviena bijusī jūs neizšķirs. Turklāt pat ja izšķir tad tur acīmredzot viss nav beidzies vai puisis pats nezin ko grib un tev nu tomēr ir jāiet tālāk. Pašai sievietei jābūt gudrai un jāmāk vērot kas notiek nevis uzreiz taisīt scēnas, jo tad puisis var arī aizmukt.
27.05.2015 12:10 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
MačuPikču

it ka liekas, nav nekas jau traks, lai vinas tur staav, bet kad man pasai vajadzeeja vietu, tad izdzest nemaz netaisijaas...laikam vinam loti daargas.
Nebija visas bildes, redzeju daudzus albumus.

Bet es pati tur neko neuzspiezu, vienkarsi mani tas atstaj dusmas un kraajas vina sliktie punkti :-D
27.05.2015 12:11 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Tas gan būtu neglīti.

Es gan tā nedomāju. Ja bildes svarīgākās par manu labsajūtu, tad viss skaidrs. Lai iet atpakaļ pie bijušās, vai arī dzīvo viens, un turpina pārskatīt bijušās draudzenes bildes.
27.05.2015 12:11 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Es gan tā nedomāju. Ja bildes svarīgākās par manu labsajūtu, tad viss skaidrs. Lai iet atpakaļ pie bijušās, vai arī dzīvo viens, un turpina pārskatīt bijušās draudzenes bildes.


Secinājumus Tu vari izdarīt, attiecīgi, izlemt kā reaģēt, bet ne jau pati kaut ko dzēst.
27.05.2015 12:13 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es arī piekrītu šim
Es gan tā nedomāju. Ja bildes svarīgākās par manu labsajūtu, tad viss skaidrs. Lai iet atpakaļ pie bijušās, vai arī dzīvo viens, un turpina pārskatīt bijušās draudzenes bildes.

Pat, ja vēlas saglabāt, jo tā ir skaista pagātne, kas ir daļa no viņa un blaa blaa blaa, tad tādas lietas var glabāt arī, piemēram, vecāku mājās? priekš kam stiept to visu uz jauno dzīvokli?
Nē, es tiešām pa purnu sadotu draugam, ja šis uz mūsu jauno dzīvokli atnestu bijušās albūmus.
Murgs. Necieņa.
27.05.2015 12:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mes esam kopa ievakusies jauna dzivokli, un vienreiz pagramaa atradu lielu gleznu ar vina bijuso, nevareju saprast kapec uz musu jauno dzivokli vins to vilka liidzi.

Un šis ir tik neglīti cik vispār ir iespējams.
27.05.2015 12:17 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Secinājumus Tu vari izdarīt, attiecīgi, izlemt kā reaģēt, bet ne jau pati kaut ko dzēst.

Ja dzīvojam kopā, plānojam ģimeni, bērnus, nākotni, tad ir gan tiesības. Pie tam, lielisks veids kā 100% pārliecināties, kas viņa dzīvē esmu es, kas bijusī. (Tīri filozofiska spriešana, man tāda situācija nav, bet ja būtu, tad tā arī darītu).
27.05.2015 12:19 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
lady_in_pink, man arī tā ir bijis. Bijušais jaunajai draudzenei stāsta apm. kāda es maita, neliekot viņu mierā, izdzēsis no visurienes, bet pats reāli ik pa laikam stalko mani soc. portālos un kad prasīju lai atdod dažas svarīgas mantas, vilka to mēnešiem ilgi. Tad nu es kā idiote rakstījos un zvanījos viņam. :-/ Beidzot tas ir cauri jau vairākus mēnešus, bet stalkošana nebeidzās ar to, taču es jau vairs cenšos nepievērst tam uzmanību.
27.05.2015 12:20 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
lady_in_pink, man arī tā ir bijis. Bijušais jaunajai draudzenei stāsta apm. kāda es maita, neliekot viņu mierā, izdzēsis no visurienes, bet pats reāli ik pa laikam stalko mani soc. portālos


Man tas pats. Tad, kad es necēlu mobīlo, viņš man uz darba telefonu zvanīja.Draugos rakstīja no feikiem... Baaac, un izrādījās, ka es esmu tā sliktā, kas mieru neliek. Viņa draudzene tam svēti ticēja, lai gan attiecības pārtraucu es, un man jau bija cits. Daudz labāks :-D
27.05.2015 12:23 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ja dzīvojam kopā, plānojam ģimeni, bērnus, nākotni, tad ir gan tiesības. Pie tam, lielisks veids kā 100% pārliecināties, kas viņa dzīvē esmu es, kas bijusī. (Tīri filozofiska spriešana, man tāda situācija nav, bet ja būtu, tad tā arī darītu).


Man tas asociējas ar neirozēm. Vienai draudzenei puisis izmeta ārā mīļākos zelta auskarus, jo uzzināja, ka tos bijušais dāvinājis. "Adekvāta" rīcība.
27.05.2015 12:24 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Vienai draudzenei puisis izmeta ārā mīļākos zelta auskarus


Ārprāts, kāds marasms :-D
27.05.2015 12:26 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
lady_in_pink, jēziņ, same here. Es arī pārtraucu attiecības pirmā un man uzreiz uzradās cits pielūdzējs. Bijušais vēl pārmeta, ka tik ātri jau citu esmu atradusi utt. Laikam nespēja pārdzīvot to visu. Bet nepagāja ne nedēļa, kad šis jau bija pats atradis citu dūdiņu un nu tik nenormāli līdzīgu man, stila, izskata, interešu jomā. Es biju uz mutes. Laikam jau vīrieši dažreiz mēdz būt trakāki par sievietēm. Bet es ceru, ka viņiem sanāks un ka tā meitene apjēdz uz ko viņa ir parakstījusies vai arī varbūt viņa vienkārši ir piemērotāka viņam un spēs tikt galā ar to visu, kas diemžēl nāk viņam komplektā..
27.05.2015 12:30 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Man tas asociējas ar neirozēm. Vienai draudzenei puisis izmeta ārā mīļākos zelta auskarus, jo uzzināja, ka tos bijušais dāvinājis. "Adekvāta" rīcība.

Cilvēku temperaments nav neiroze. Līdzcilvēks vai nu pieņem to vai nē. Interesanti, ja draudzenei būtu dāvināta mašīna, vai dzīvoklis, tad viņš to sabojātu vai nodedzinātu? Nedomāju viss! Tāpēc tavs salīdzinājums ir nekorekts. Dāvanas, īpašumi ir nedaudz cita opera, personiskie foto, video ir kaut kas cits.

Bet nu nebrīnītos, ja tavs puisis diskos turētu erotiska satura video, bet tu ārā tos nomestu un samierinātos, katram savs.
27.05.2015 12:33 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Man tā bija ar manu bijušo,kad sākām tikties, dzīvot kopā. Draugiem.lv citiem neredzamajā albumā bijušās bildes, makā viņas bilde, rakstīja viņai,ka ilgojas. Vļek . Toreiz rīkoju skandālus, teica,ka bildes izdzēsīs, no maka arī izņems ārā un izmetīs. Gāja laiks, no draugiem.lv bildes bija izdzēsis, bildes makā arī nebija. Pārvācamies uz jaunu mājvietu,krāmējam mantas, man nokrita mape zemē un no tās izkrita tā pati maka bilde un vēl vairākas. Un es ,redz , esot stulba, jo rīkoju scēnas par sīkumiem. :D un tad ,kad man uzrakstīja bijušais ,tad apvainojies un visu dienu.
Tagad tas pats. Mums abiem citas attiecības, bijušajam nesen meita piedzima un man uzrakstīja tajā pašā dienā. Really?
27.05.2015 12:34 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Cilvēku temperaments nav neiroze. Līdzcilvēks vai nu pieņem to vai nē. Interesanti, ja draudzenei būtu dāvināta mašīna, vai dzīvoklis, tad viņš to sabojātu vai nodedzinātu? Nedomāju viss! Tāpēc tavs salīdzinājums ir nekorekts. Dāvanas, īpašumi ir nedaudz cita opera, personiskie foto, video ir kaut kas cits.

Bet nu nebrīnītos, ja tavs puisis diskos turētu erotiska satura video, bet tu ārā tos nomestu un samierinātos, katram savs.


Cilvēkam ir nepieciešama paškontrole. Man jebkura otra manta ir svēta lieta, jo es negribētu, lai kāds patvaļīgi iznīcina manas mantas. Neredzu problēmu otru informēt par savām sajūtām, tad, balstoties uz atbildi, pieņemt lēmumu par to, kā reaģēšu es. Neredzu jēgu vispirms darīt, tad domāt un runāt.
27.05.2015 12:38 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mans virietis kontaktejas ar vienu savu bijuso. Apsveic svetkos, tapat apjautajas kaa iet. Skiras ari vini pozotivi.
27.05.2015 12:48 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Skiras pozitivi :D tik smiekligi sanaca, bet doma, ka nebij skandali, mantu dauzisana vai kas cits nelags.
27.05.2015 12:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Cilvēkam ir nepieciešama paškontrole. Man jebkura otra manta ir svēta lieta, jo es negribētu, lai kāds patvaļīgi iznīcina manas mantas. Neredzu problēmu otru informēt par savām sajūtām, tad, balstoties uz atbildi, pieņemt lēmumu par to, kā reaģēšu es.

Jeb citiem vārdiem sakot, sievietei vajag paškontroli, norīt krupi, bet vīrietis var turpināt nodarboties, ar bijušo draudzeņu fotogrāfiju kolekcionēšanu pieliekamajā. (Ignorējot sarunas, ka sievieti tas NEAPMIERINA).
Neredzu jēgu vispirms darīt, tad domāt un runāt.

Neminēju, ka sākumā ar vīrieti nerunātu. Arī es informētu, ka man tas nepatīk. Ja es tiktu ignorēta, tad arī izmestu. Tādā gadījumā tas būtu "Runāt, domāt, darīt".
27.05.2015 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits