Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijusas draudzenes.

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labs riits daamaam! =)

sodien palasiju te dazas diskusijas, kuraas bijusii izbojaa / traucee tagadejas attiecibas.

Man pasai nekad nav bijusi interese iejaukties mana bijusaa attiecibas, bet esmu pati piedzivojusi, kad bijusii uzplijas manam draugam, neliek mieru. Zina ka mes laimigi dzivojam kopaa, a taa megina vel uz kafiju aicinaat vinu, grib satikt utt.
Tad vienam citam manam bijusajam, vina bijusii apvainojaas jo vins vinai nepateica ka ir iepazinies ar jaunu draudzeni - ar mani. Tad vina tur taisija sceenas....

Mani dazkart izbriina kapec dazas taa dara, jo es pati to nekad nedaru. Maniem bijusajiem ir jaunas attiecibas un manas intereses nav iejaukties, patrauceet, speciali rakstiit utt.
Pastastiet, kada ir jusu peiredze? vai jums ari ir traucejusas taadas bijussas? varbut esat pati bijusi BIJUSII kura meginaja patrauceet / iejaukties bijusa drauga jaunajas attiecibas? Kapeec?

=)
27.05.2015 11:04 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Esmu rakstījusi bijušajam, tad, kad pati biju briva no attiecībām un arī viņš.
Es nezinu, gan es viņam, gan vins man bija pirmās nopietnas attiecības, un tik siltas atminas par to laiku. Vienmēr atcerēšos vinu ar smaidu, un viņam ir bijušas jau tagad vairākas attiecības pēc manis, un man prieks par vinu, no vins tiesām ir foršs čalis. :-)
27.05.2015 11:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pati neesmu iejaukusies. Mani viņa dzīve neinteresē. Pavisam neinteresē.
Draugam arī bijušās neplijas virsū.
Vienmēr izbrīna šādas situācijas "bet esmu pati piedzivojusi, kad bijusii uzplijas manam draugam, neliek mieru" .. ne tikai tādas meitenes, bet arī pats vīrietis. uzskatu, ka katrs spēj atšūt tā, ka vairāk netraucē. Ja pa labam nesanāk, tad vajag pa skarbo. To ucināšanos un a la "es viņai teicu, bet viņa tāpat turpina rakstīt" vispār neuzskatu par nopietnu. Ja turpina rakstīt nomaini numuru, nobloķē soc.tīkols.. ir visādas iespējas, vajag tikai vēlēšanos.
27.05.2015 11:10 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Piekritu, Selinai, daži čali, nopietni, nemāk pateikt meitenēm visu skaidrā valodā
27.05.2015 11:11 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Un tāpēc bijušas to var izmantot
27.05.2015 11:12 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kad ar draugu sākām satikties, sagājām jau kopā, to uzzināja viņa bijusī, kura viņu pati pameta un sāka visu laiku rakstīt, sākumā it kā nevainīgus tekstiņus- kā iet utt. Draugs jau tā lielākoties vsp neatbildēja. man jau bija aizdomas, kas viņai prātā. Izrādījās, ka nožēlo, ka pameta. Tikai tad, kad citas attiecības jau viņam. Pēc tā laikam viņš viņu izdzēsa no draugu loka visos soc.portālos.
27.05.2015 11:13 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Neesmu nevienam traucējusi dzīvot, jo visbiežāk ir tā, nekomunicēju ar bijušajiem, tāpēc jau tie ir bijušie.

Manam draugam gan bijusī šad tad uzraksta vai nejauši satiekoties, viņi mēdz aprunāties...ik pa retam viņš ir braucis ciemos pie viņas vecākiem un mazās māsas, bet tas jau bija agrāk, tagad jau sen neesmu no drauga dzirdējusi nevienu vārdu par to meiču ;-) man īsti netraucē, kamēr šī negrib nākt pie manis tēju dzert un parunāt par dzīvi :-D
27.05.2015 11:14 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Drauga bijusī terorizēja manu puisi tik ilgi, kamēr viņš nobloķēja viņas telefonu, bet viņa turpināja no cita telefona, laikam alkohola reibumā tā darīja. :-/
Terorizēja par mantām, kas ir palikušas pie viņa un viņam ir tulīt pat jāatved un jāatdod (kaut kādi sīkumi, kas jau sen ir izmesti), lai gan attiecības beidzās toreiz jau pirms 1,5 gadiem.
(t)
27.05.2015 11:14 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
*ir tā, KA nekomunicēju (s)
27.05.2015 11:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un vēl es uzskatu, ka ar bijušajām attiecībām jācīnās tam, kas bijis kopā, nevis divatā ar jauno mīlu. Tā ir necieņa, ja iejauc jauno draugu/draudzeni. Jaunajam tas nav jāzina un ar saviem vecajiem tarakāniem jātiek vaļā tik ātri, lai jaunajam pat nojausma par tādām situācijām nebūtu.
27.05.2015 11:15 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ne vienmēr bijušās ir tās grēkāzes, gana bieži pats puisis turpina bijušajām rakstīt ;) Man tā bija ar savu bijušo, rakstīja man ilgi vēl, kopš bija jau ar jauno meiteni kopā, bet meitene domāja, ka es esmu tā neliete, nelieku viņu mierā. Nebija arī tā, ka es būtu azartā sazinoties, nebūt nē. Kad vispār sāku neatbildēt, nolamāja visādi mani un pateica, ka bez manis tāpat labāk :D
27.05.2015 11:24 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Man vispar ir uzskatas, ka to kas ir bijis pagatne ir jaatstaj pagatne, ipasi ja tagad ir jaunas attiecibas, jauna dziive.
Manam draugam bijusii tiesam nelika mieraa, rakstija vis kaut ko un kad jau vins vinu ignoreja, taa vinam sutija smaidinus tikai lai pieverstu uzmaniibu. Es to baabu tiesam nesaprotu.

Vienreiz kaartojot maaju atradu starp gramatam pec vinu skirsanaas atsuutitu kartinu no vinas un tur jau PEEC SKIRSANAAS bija vaardi: "sveiks manu engeliit... es tevi...kushsh. mes vairs to nesakaam" Nezinu, man jau liekas, ka ja izskiras tad saada veida kartinas bijusajam neraksta. Bet nu tas bija jau loti sen. Vienkarsi pastasta kaut ko ari par cilveeku pasu.
27.05.2015 11:32 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Es vairs vispar nesarakstos ar bijusajiem. Zinu no bildem facebook ka vienam ir draudzene jau ilgu laiku, bet taa mani nekas no taa neinterese un prata nemaz nenaak speciaali uzrasktiit, uzkuriinaat kaut ko no bijusa laika ar vinu...
27.05.2015 11:34 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vienreiz kaartojot maaju atradu starp gramatam pec vinu skirsanaas atsuutitu kartinu no vinas

Kāda velna pēc draugs viņu saglabāja, nevis izmeta misenē?
rakstija vis kaut ko un kad jau vins vinu ignoreja, taa vinam sutija smaidinus tikai lai pieverstu uzmaniibu.

Nobloķēt nevarēja?
Vienkarsi pastasta kaut ko ari par cilveeku pasu

Un pastāsta ne tikai par bijušo, bet arī pašu draugu.
27.05.2015 11:35 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Selīna

piekriitu Tevis teiktajam.
27.05.2015 11:39 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Selina

Mums vispar te ir smagi ar to "bijuso lietu izmesanu". Man vienreiz vajadzeja vietu uz citaa diska lai saglabaatu dokumentus un parliktu sistemu datoram. Sim 2 cietie diski un tur pilns ar bildeem un ari ar bijuso albumiem. Izdzest, man iedot vietu dokumentiem redz nevareeja. It ka nav nekas traks bet liekas, kapec tam visam tur ir jaabut, ipasi ari tad ja es prasiju palidzibu ka man vajadzeetu.

Luuk taa, it ka viss labi, bet taas bijusaas mums uzpeld dazkart...veco bilzu, kartinu veidaa, sms veidaa...
Mes esam kopa ievakusies jauna dzivokli, un vienreiz pagramaa atradu lielu gleznu ar vina bijuso, nevareju saprast kapec uz musu jauno dzivokli vins to vilka liidzi...beigas tomer izmeta.
27.05.2015 11:47 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ak vai.. un kā viņš pamato to mantu vajadzību? Brīnos, ka tu tik savaldīga :D
27.05.2015 11:51 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Pastastiet, kada ir jusu peiredze? vai jums ari ir traucejusas taadas bijussas? varbut esat pati bijusi BIJUSII kura meginaja patrauceet / iejaukties bijusa drauga jaunajas attiecibas?

Visādi ir bijis, arī meitenes "rēgi". Absolūti nav saprotams, kādēļ manās attiecībās, kuras bija jau stabilas, dzīvojām kopā jau trīs mēnešus, uzradās exene. Pie tam šķīrušies viņi bija gadu pirms manis.
Ko tik viņa nedarīja, zvanīja, maniakāli izrādīja interesi par viņa veselību,darbu, attiecībām aicināja satikties, lai atdotu vecās mantas. Tas bija pēdējais piliens. Tālāk sekoja ignorēšana un lūgums netraucēt.

Tādēļ piekrītu LALALA viedoklim.
man jau bija aizdomas, kas viņai prātā. Izrādījās, ka nožēlo, ka pameta. Tikai tad, kad citas attiecības jau viņam. Pēc tā laikam viņš viņu izdzēsa no draugu loka visos soc.portālos.
27.05.2015 11:57 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Selīna

Ar savaldiibu ir gruuti. Bet protams del kaut ka taada nepametiisi cilveku uzreiz.

Vinam parasti nav ko teikt, saka ka pats nezinaaja ka tur tas un tas staveja. Bet es arii negribu buut taa kura te saka "uzreiz met visu ara, manu acu prieksaa", es saku: rikojies ka gribi bet zini ka man tas ir nepatiikam siis visas lietas sava dzivoklii nejausi uziet. Ipasi jau par to cieto disku, tas bildes tur veel jo projaam staav, bet nejau es piespiediisu vinu izmest, pasam jabut galvai uz pleciem.
27.05.2015 11:58 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Savā dzīvē esmu sapratusi to, ka bijušās it kā jaucās ne bez iemesla. Bieži vien puisis savai tagadējai žēlojas, kā besī, ka bijusī mieru neliek, bet īstenībā pats tam iemeslu dod.
Tāpēc es ļoti skeptiski skatos uz šiem ierakstiem par "sliktajām bijušajām".
27.05.2015 12:05 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Ipasi jau par to cieto disku, tas bildes tur veel jo projaam staav, bet nejau es piespiediisu vinu izmest, pasam jabut galvai uz pleciem.

Ja diska saturs, lielākoties sastāvētu no bildēm, kur viņa viena, tad es izmestu laikā pati.
27.05.2015 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits