Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur ir romantika? :D

 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Kā pateikt draugam, ka gribas romantiku? Gribas uzmanību!
Manejais tads neromantisks. Šodien vakarā, piemēram, saku, aizbraucam pie jūras, sačubinajos, saku, ka pastaigāsim kopā, sasildīsimies utt.
Bet viņš tikpat mīli saka,ka jau miegs nāk, jāiet gulēt.

Tajā pašā laikā man ir iespēja arī aizbraukt uz to jūru, tikai ne jau ar savu draugu, protams!
Tādi momenti ir diezgan bieži, tāpec pavasarī acis šaudās uz visām pusēm, un, kad kāds cits puisis kaut kur aicina, man tā gribas piekrist, lai gan man tie citi nemaz nepatīk - protams, ka gribu to ar savu draugu.

Kā viņam vispār to pateikt? Es negribu skandālus ar tekstiem-ja tu neko negribi darit, tad darīšu ar citiem. Kaut kā stulbi -laikam to romantiku otrā ar varu neiegrūdīsi.
Un ja-es arī esmu pa retai reizei kaut ko sarīkojusi, tāpēc tagad tāda dusma iekšā maza-kāpec otrs ta nedara!

Meitenes-kā jus bez skandala liktu to otram pamanīt/pateikt?
20.05.2015 22:32 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ir cilveeki, kam neiet pie sirds taas ukji pukji lietinjas, bet attieciibaas reizeem ir jaaiziet uz kompromisiem. Kaadreiz vinjsh piekaapjas, ka braucat uz juuru, kaadreiz tu piekaapies, ka vienkaarshi ejat guleet.

Taa arii puisim es pateiktu, ka nevar attieciibaas viss buut tikai taa, kaa veelas viens no paara un otra veelmes vispaar netiek njemtas veeraa. Taadas attieciibas nav dziivotspejiigas.
20.05.2015 22:37 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Tavs draugs strādā? Varbūt pēc darba ir noguris. Caur puķītēm nevajag teikt, bet skaidri un gaiši, ko vēlies.
20.05.2015 22:38 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Sešos jau mājās, nestrādā fizisku darbu, nu protams, ka nav jau attaisnojums, var jau būt, ka noguris, bet deviņos jau tikai pensionāri iet gulēt:D atvainojos, bet nu tāda dusma uznāca. Mums līdz jūrai kādas 20m, it ka nav daudz.
Un tur jau tā lieta- ja es tagad teiktu-tajā un tajā dienā mēs sarunajam braukt, saplānotu-viņs piekristu, bet kur tur romantika? Es nevaru iedomāties, ka, meitene, uzaicinot, piemēram, uz randiņu čali, viņs pateiktu-aj, man nāk miegs jau.
Nu nesaprotu to, tāpec dusmas!
20.05.2015 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja notiek tāds pasaules brīnums ,ka man vajag uzmanību ,tas es to arī tiešā tekstā vai ar nepārprotamām darbībām pieprasu, tur nav variantu, atteikuma iespēja nepastāv ,manā gadījumā.
Reāli ,ja tev vajag to uzmanību ,tas arī pasaki tā.
20.05.2015 22:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sešos jau mājās, nestrādā fizisku darbu, nu protams, ka nav jau attaisnojums, var jau būt, ka noguris, bet deviņos jau tikai pensionāri iet gulēt atvainojos, bet nu tāda dusma uznāca. Mums līdz jūrai kādas 20m, it ka nav daudz.
Un tur jau tā lieta- ja es tagad teiktu-tajā un tajā dienā mēs sarunajam braukt, saplānotu-viņs piekristu, bet kur tur romantika? Es nevaru iedomāties, ka, meitene, uzaicinot, piemēram, uz randiņu čali, viņs pateiktu-aj, man nāk miegs jau.
Nu nesaprotu to, tāpec dusmas!

Ja vinjsh tajos 9 aizgaaja arii patieshaam guleet, tad uzskatu ka tava luupas uzmeshana ir diezgan egoistiska. Driizaak der aizdomaaties par to, kaapeec jaunam cilveekam ir taads nogurums. Piedaavaa kaut ko taadu briivdienaas, nevis darba dienaa.
20.05.2015 23:06 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2011
Man ir līdzīgs variants. Romantikas virzieni tik no manas puses. Divus gadus centos, mudinaju, teicu, ka tas ir nepieciešams attiecībām. No viņa tik jā jā..
Man jau liekas, ka to nevar izmainīt. Vai nu jāpiekāpjas vai jāamet ar roku...
20.05.2015 23:29 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
(t)
20.05.2015 23:39 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Varbūt nav naudas. Sūdīgs darbs, sūdīga sieviete un kāda tur vel runa par jūru?
21.05.2015 00:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!