Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašanā

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Esmu norūpējusies šobrīd pati par sevi un man ir galvā tāds kā milzīgs konflikts, jo esmu neizlēmīga. It kā eksistēju un viss notiekas, bet ir dažādas situācijas no kurām būtu atkarīga mana turpmākā dzīve. Piemēram, īsti negribu stāstīt visu visos sīkumos, bet ir problēma A, pēc studiju beigšanas domāju palikt Latvijā , strādāt un pilnveidot sevi gan iekšēji, gan ārēji un piepildīt sapni, kuru vēlos, bet šis sapnis var piepildīties un var nepiepildīties. Tad nāk plāns B, kad pēc studiju beigšanas taisos braukt tālu prom uz ASV, sākt jaunu dzīvi, bet tam atkal ir virkne problēmsituāciju, piemēram, nav kur dzīvot un nepietiekami līdzekļi. Šīs divas domas karo savā starpā un ne mirkli nedod miera :-/
Tas ir kā karš ar savām domām. Lai gan, pazina teica, ka tas notiek vienkārši tāpēc, ka es nespēju samierināties ar tagadni un to, kas es esmu, un man ir uzstādīti ideāli mērķi.
Es neprasu jums izvēlēties manā vietā A vai B, bet es gribētu prasīt kā lai es izdaru pareizo izvēli? Man ir apnicis šis domu karš.
Esmu samērā spontāns cilvēks un domas mainās pie katra mazākā ietekmējošā ārējā faktora. Man šis jau ir apnicis. Vai nu A, vai B, tas man liek mainīt domas 100 reizes dienā. Tāda sajūta, ka nojūgšos.
19.05.2015 16:49 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Cik ilgi vēl studēsi?
19.05.2015 16:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Esi vispār bijusi ASV? Varbūt der savus plānus nedaudz piekoriģēt? Nav jāpaliek LV, bet nevajag arī braukt tik tālu kā uzASV - ir arī citas valstis, daudz tuvāk, lētāk un iespējams arī perspektīvāk.

Ja plāno doties pēc studijām uz ASV - tā nav labākā doma, jo tur tieši vērtētu vairāk ASV izglītību, nevis kaut kādas Latvijas augstskolas izglītību. Tāpēc - labāk būtu izvēlēties studijas ASV, ja vēlies tur iekārtoties uz dzīvi.

Teiksim tā - taviem plāniem nav ne vainas, tikai dažos punktos pārāk atrauti no realitātes un trūkst konkrētu detaļu.
19.05.2015 16:57 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
šis sapnis var piepildīties un var nepiepildīties


Tas nu ir atkariigs tikai no tevis. Ja ljoti gribeesi un centiisies, piepildiisi.

Bet domaaju, ka dzilji iekshaa tu pati tomeer zini, kura izveele tev shkjiet labaaka. Piemeeram, ja tev buutu no maisa jaaizvelk viena no shiim iespeejaam, tad, baazhot iekshaa roku, tu tomeer cereetu uz ko vienu.
19.05.2015 16:58 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jautāju, cik ilgi studēsi, jo nesen lasīju vienu cosmo diskusiju, kuru biju veidojusi 9 klasē par nākotnes plāniem un to, ko darīt (tici vai nē, bet saturs bija ļoti līdzīgs tavai diskusijai) un tagad smejos vēderu turēdama. Dzīvē bieži vien daudz kas mainās un lēmums atnāk pats no sevis.
19.05.2015 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
virkne problēmsituāciju, piemēram, nav kur dzīvot un nepietiekami līdzekļi


šo tev palīdzēs atmest jau paši apstākļi, reāli, Amerika ir tālu, ceļš ir tāls un cik saprotu, dzīve tur izmaksu ziņā arī nav pielīdzināma LV. ja vien tev neuzrodas peķšni kāds labdaris vai sponsors, cik reālas vispār ir tavas iespējas tikt pie vajadzīgās naudas?
19.05.2015 17:01 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
nu kā, saraksti visus + un - uz lapas... mēģini sevi iztēloties A vai B variantā arī pēc 5, 10 gadiem- kuru vieglāk, patīkamāk iztēloties? ja pa kabatai, varbūt aizej pie astrologa/ numerologa- tie jau prot izskaitļot kas kā vairāk katram paredzēts.
Izklausās jau ka A variants ir reālāks... Ir jābūt ļoti ļoti ļoti lielām iekšām lai uzsāktu no 0 vienai pašai ārzemēs. Galvenais neko nesasteidz...
19.05.2015 17:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits