Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parīze

 
Reitings 1
Reģ: 19.05.2015
Sveikas.
Plānojam ar draudzeni jūlijā doties 5 dienu ceļojumā uz Parīzi, pamazām jau sākam plānot ceļojuma maršrutu, tāpēc tās, kuras tur bijušas varētu padalīties ar redzēto.:-)

*Ko jūs noteiktu ieteiktu apmeklēt? ( Eifeļtornis, Mulenrūža, Luvra tas jau pašsaprotami) ;)
*Kāda ir bijusi Parīzes zoodārzā?
*Ļoti saista dzīvnieki un daba, tāpēc vēlētos dzirdēt atsauksmes un ieteikumus arī par vietam, kur to varētu apskatīt.
*Esam 19 gadus jaunas, tapēc ir doma arī apmeklēt kādu bāru vai klubu. Kā tur ir ar ārzemju meiteņu pieņemšanu? Negribētos saskarties ar uzmācīgiem tipiņiem. :-D

Dodamies pirmo reizi ceļojumā, tapēc gribam pēc iespējas vairāk redzēt.
19.05.2015 14:12 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Es pēc Jaunā gada taisos braukt uz Parīzi, tapēc man arī tas viss ļoti interesētu :)
19.05.2015 14:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ak, Parīze! Ja nauda atļauj, tad ieteiktu ne tikai apskatīties Mūlenrūžu no ārpuses, bet apmeklēt arī šovu. Tas ir kaut kas! 2h nevarēju aci noraut un laiks paskrējis nenormāli ātri.

Izpildīju arī savu sapni par Disnejzemi. Diemžēl, vīlos, bet cik zinu, laikam vienīgā :D

Nepaspēju apskatīties Sorbonnu un laikam vēl kaut ko. Ļoti patika Konsenžerī cietums, Notre-Dame de Paris
19.05.2015 14:25 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Man patīk pēc iepirkšanās uz lafayette jumta terases pasēdēt, sagaidīt saulrietu pār Parīzes jumtiem, ir vēl pāris secret mīlvietinas rajonā kurā esmu dzīvojusi :)

suvenīrinus varat sagādāt Ladurée makarons, gaumīgā kastītē

Tavā vecumā varētu interesēt REX klubs,
es priekšroku dodu bāriniem,
ne visos bāros var uzreiz redzēt, bet deju placis ir pagrabstāvā, un augšā kā bārs
19.05.2015 14:30 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
ja interesē māksla, tad Musée d'Orsay, pašas telpas fantastiskas, veca stacija,
van Gogh, Picaso, Monet, Rodin, Manet, Millet, Picaso paris darbi tagad, arī "origin of the world"
19.05.2015 14:35 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Shangri La viesnīcais, uz jumta bārs ar skatu uz Eifeli

19.05.2015 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Es biju šogad aprīli - bija nenormāli feini, trāpijām uz siltumu + nebija tik daudz tūristu. :)

Noteikti jaapmeklē ir Luvra un uz Eifeli ieteiktu doties vakarpusē, lai pēc pāris stundām var izbaudīt arī gaismas eifelī :) Ja patīk modernā māksla, tad Pompedu centrs ir foršs :) Notre damme noteikti jaapskata un mums arī ļoti patika Musée d'Orsay. Moulenrouge un Monmortas rajons arī ar savu valdzinājumu ir :)

Vienīgi piecas dienas nemaz tik daudz nav, ņemot vērā ka Luvrā vien mēs pavadījam gandrīz vesalu pilnu dienu, jo gribējās visu apskatīt + rindas, rindas, rindas.. kas jūlijā būs vēl trakākas.

Starpcitu, ja esat līdz 25 gadiem (ieskaitot) tad daudzi muzeji EU pilsoņiem ir par velti, ko es visur atļāvos izmantot (l)

Ieteiktu apskatīt kurā rajonā dzīvosiet un kā apkārt pa vietām plānojat iziet/izbraukt visu.
19.05.2015 15:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vienīgi piecas dienas nemaz tik daudz nav, ņemot vērā ka Luvrā vien mēs pavadījam gandrīz vesalu pilnu dienu, jo gribējās visu apskatīt + rindas, rindas, rindas.. kas jūlijā būs vēl trakākas.



+++

Mēs laikam pat visas 6 bijām, un tāpat šo to neizdevies apmeklēt. Piemēram, izslavēto Orseja muzeju, kur, galvenokārt, gribēju tikt tieši izkārtojuma dēļ. Jā, Pompidū centrs ir foršs. Vēl patika brauciens ar kuģīti pa Sēnu (l) Eifeļa tornis vakarā apgaismots - tas ir satriecošs skats.

Un tiešām daudzi muzeji līdz 25 ir free. Ja ir tad ISIC obligāt paņem. Bet mēs arī bijām jūlijā un tūristu bija jūra - rindas visur. Luvrā, Disnejzemē, Eifelī. Šajās vietās rindās var pavadīt pat līdz srtundai
19.05.2015 15:42 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ak, Musee d'Orsay ir sapnis!(l)
19.05.2015 15:50 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
arī vari paskatīties, kas tiek piedāvāts Grand Palais , laikā kad esi tur, ja interesē, māksla un izstādes.
19.05.2015 16:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits