sarūgtinājums

 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Labvakar meitenes, kā jūs reaģētu,ja jūsu otrā pusīte bez maz vai klusē 2 nedēļas un kad es viņam uzrakstu - kas notiek mūsu vidū,kāpēc mēs vairs nesarunājamies un neredzamies viņš atbild ar - a par ko mums runāt, es braucu uz Angliju rītā, darba komandējumā ?
Es nezinu,uzskatu ļoti cūciski no viņa puses, uzrakstīju atpakaļ taču pasaki taisnību ka tev ir zudusi interese pret mani viņš noignorē?
Kā tā vispār var ? Jūtos tik draņķīgi un tik izmisusi un tā vēlos izraudāties ,ļoti sāpīgi un grūti ap sirdi ,vienkārši vēlējos kādam izstāstīt
18.05.2015 00:21 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
jā, bija runa par nopietnām attiecībām, bija solījumi dzīvot kopā. turklāt ne jau tapēc ka es uzbāzos vai prasīju, bet tā bija viņa paša ideja un runas, par ko es pat biju pārsteigta, par tādu iniciatīvu. bet realitātē ar darbiem parādīja, ka es neesmu vajadzīga, jo pat piezvanīt reizi nedēļā nav iespējams, jo aizņemts :) laimīgu taciņu, kā saka!
18.05.2015 15:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man liekas, ka tas vispār ir sliktākais, ko meitenei var nodarīt, ieskaitot krāpšanu.


Sliktāk būtu, ja viņš pazustu pēc tam, kad tu būtu viņa "biznesam" paņēmusi pāris tūkstošus kredītu uz sava vārda, un tad atklātos, ka tava māte ir no viņa stāvoklī.
18.05.2015 15:56 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.05.2015
57days, tad es vismaz zinātu, ka neesmu viņam pilnīgi nekas un ka ir baigais kretīns, un no tā jau būtu daudz, daudz vieglāk.
18.05.2015 15:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Andrittt_a, te vakar puisis stāstīja, ka sieva pameta viņu 2 dienas pēc kāzām. Arī, manuprāt, sliktāk, nekā jūtu atsalums pēc 8 mēn.
18.05.2015 16:01 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
jāuztver laikam ar humoru, arī tiem neveiksminiekiem (kurus pamet 2dienas pēc kāzām, tie kuri tēlo attiecības, bet realitātē nepavelk, ģļēvuļi, meļi), viņiem arī prasās pēc cilvēciska kontakta. katrai laikam tādam neveiksminiekam jāiet cauri, lai saprastu, cik forši ir būt attiecības ar foršu sakarīgu vīrieti! jo ir ar ko salidzināt, pēc negatīvās pieredzes ar neveiksminieku :)
18.05.2015 16:12 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es neizlasīju visu meiteņu komentārus, bet pilnīgi noteikti izlasīju visus autores komentārus. Piedod, mīļā sirds, bet Tu izklausies tā it kā būtu noticis pasaules gals. :D Nu nav tas pasaules gals! Man šķiet (bet varbūt arī kļūdos), ka Tev šī ir pirmā mīlestība. Iepriekš nav bijušas attiecības ar puišiem, jo Tev ir tāda "iesācējas domāšana", proti, viņš ir man vienīgais...nekad nevienu citu nemīlēšu...kā es to pārdzīvošu un blā blā blā... Piedod, bet es šo te visu nespēju uztvert nopietni. :D :D :D Nāks cits puisis, šis aizmirsīsies un kad būsi vecāka, pašai šausmās būs jāsaķer galva un sev jājautā: "Kā gan es viņu varēju mīlēt?" Tā ka - relax! :)
18.05.2015 18:34 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Pirmais kam patiesi atvēros, kuru pielaidu sev klāt , zini un katram pasaules gals ir savādāks
18.05.2015 21:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits