Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par vecmeitu/vecpuišu ballītēm.

 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Šogad ar draugu mums jārīko šīs ballītes. Laiks jau vēl daudz,bet nu vēlos jau kko sākt darīt. Pati nekad neesmu bijusi uz šādu pasākumu,tad nu vēlos smelties no Jums idejas.
Lūdzu,pastāsties par to kādas tās bijušas Jums vai kādās esat bijušas, varbūt kādas vēlētos. Kādas ir tās lietas,kam tur noteikti jābūt,jūsuprāt,kā arī ko labāk nevajadzētu.
Liels paldies jau tagad par idejām!(l)
11.05.2015 11:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Savā es noteikti negribētu nekādus pusplikus vīriešus, izvirtības un rotaļlietas. :D

Es gribētu vienkāršu meiteņu ballīti. No sākuma mājās, pēc tam uz kādu klubiņu. Tādu foršu meiteņu pasēdēšanu. :)
11.05.2015 11:59 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Man vecmeitu ballīte bija draudzenes laukos - bijām 6 un visu nedēļas nogali nodzīvojām laukos pirtiņā, peldējām ezerā, gājām pirtī, dzērām vīnu un pa vidu visam dažādi uzdevumi un super sarunas :) bet es jau uzreiz pateicu, ka negribu klubus un diedelēšanu.
11.05.2015 12:03 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti negribētu (un, cik esmu dzirdējusi, daudzas negribētu) uzdevumu, kur kaut kas ir jāpārdod garāmgājējiem. Arī striptīzdejotājs liekas tā awkward. Esmu bijusi ballītē, kurā viņš ir - nop, tas nav man. Tās kūkas dzimumlocekļa formā man arī šķiet tizlas.

Forši varētu būt kāda praktiska nodarbība...vienā ballītē, piemēram, mums bija sievišķīgas dejošas praktiskā nodarbība, strip plastic vai k kas uz to pusi. Tad vēl meiteņu fotosesija. Pēc scenārija man patika ballīte, kurā viss sākās ar topošās līgavas bērnību - bērnudārza apmeklējums, tad turpinājās ar izklaidēm pie mājas, kurā dzīvots skolas laikos, tad jau augstskolas kaut kādas izklaides utt.
11.05.2015 12:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Savā es noteikti negribētu nekādus pusplikus vīriešus, izvirtības un rotaļlietas.

Es noteikti negribētu (un, cik esmu dzirdējusi, daudzas negribētu) uzdevumu, kur kaut kas ir jāpārdod garāmgājējiem. Arī striptīzdejotājs liekas tā awkward.

Tās kūkas dzimumlocekļa formā man arī šķiet tizlas.


+++

Meiteņu ballīte varētu tikt jauki pavadīta kopīgā SPA apmeklējumā, restorānā. Man arī patīk doma mājas pidžamballīti ar meitenīgām sarunām, gardām uzkodām un kādu mazliet reibinošu kokteilīti :)
11.05.2015 12:23 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es esmu bijusi vairākās: vienā ballītē mums bija norezervētas pāris stundas Aqua Villa Spa pirtiņā ar baseinu. Tur bija saklāts arī galdiņš ar uzkodām un šampi. Paplunčājāmies un tālāk devāmies pie meitenes uz mājām, kur viņa mums gatavoja vakariņas (viņai tiešām ļoti patīk gatavot) un dzērām vīnu un vadījām vakaru meiteņu klačās. It kā nekas īpašs, bet man siltas atmiņas par šo vakaru.
Otrā ballītē savācām līgaviņu no mājas baltā limuzīnā un aizvizinājām līdz bērnības skolai, izstaigājām vēl dažādas zīmīgas vietas pilsētā (paveicās, ka visas bija tuvu viena otrai) un katrā bija kāds mīļš foto uzdevums, kas japaveic kopā ar pārējām meitenēm. Pēc tam braucām uz viņas brāļa vasaras māju laukos, kur neviena netraucētas grillējām gaļiņas, pļāpājām, dzērām šampīti un jauki pavadījām laiku līdz agram rītam. Nākošajā dienā pie mums ieradās puišu ballīte ar auksto zupu :-D
Manuprāt, jāizvērtē, gan kāda ir līgava, gan kādas ir pārējās meitenes un cik bieži viņas satiekas. Ballītēs, kurās es esmu bijusi pēdējā laikā, meitenes viena otru ikdienā nemaz tik bieži nesatiek, bieži vien ir draudzenes, kas dzīvo citās pilsētās un valstīs un viņām satiekoties gribas vienkārši pabūt kopā, nevis iesaistīties 1001 aktivitātē un reti kurai līgavai gribas ķēmoties un tirgot prezervatīvus svešiniekiem.
Ja man šobrīd uz sitiena kaut kas būtu jāorganizē, tad būtu gaumīga ballīte ar dresscode dalībniecēm mazās, melnās kleitiņas un līgavai kas košāks, visām ar puķēm matos. Vakara plāns - kāds action (izbrauciens ar kuģīti, karieti, kādas izstādes apmeklēšana,...), fotogrāfs, interesantas vakariņas un kokteiļi kādā mierīgā bārā, ja vasarā, tad pie ūdens un ar terasi. Noteikti palūgtu bārmenim uzjaukt signature kokteiļus speciāli šim pasākumam. Man visa tā "vilkšana uz seksu" ar striptīzdejotājiem un peņa kūkām šķiet pilnīgi nevajadzīga un infantīla, pasākuma mērķis man šķiet drīzāk ir pabūt kopā un kopā atpūsties no kāzu organizēšanas stresiem.
11.05.2015 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man šis vēl priekšā :D
Taču, es zinu, ka noteikti negribētu nekādus striptīza dejotājus, peņu-kūkas. Nekādus idiotiskus ''uzdevumus'', kur piedauzīgi ģērbtai jābāžas Vecrīgā virsū garāmgājējiem, mēģinot dabūt viņu nummurus vai mēģinot viņiem kaut ko pārdot.

Es gribētu foršu pasēdēšanu ar draudzenēm - šampanietis, meiteņu sarunas, jautrība, kopīgi foto. Nu, tā vnk ļoti forši. Bez nekādām jēlībām.
Taču, tev jāskatās, kāda ir līgava - ir jau tādas, kurām tieši otrādi, vajag visas peņukūkas, dejotājus utt.
11.05.2015 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Lai organizētu ballīti, ļoti labi jāpazīst meitene, tad jau es domāju nav tik grūti saprast, ko vajag un ko nekādā gadījumā nevajag.

Man meitenes bija sagatavojušas ūdens atrakcijas, jo man ļooti patīk ūdens, sapucēšanos, fotosesiju, nelielas izdarības pie jūras un vakarā klubi''a-man ļoti patika.

Ja man būtu jāmācas virsū garāmgājējiem un kaut kas jāpārdod vai viņiem jāņem ar muti končas nost no dekoltē, tad es gan meitenēs būtu vīlusies :D :D

peņa kūka neaizrauj, bet ja būtu supergarda, varētu paciest :D
11.05.2015 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
aaa, par vecpuišu ballīti - mēs ar draugu sanācām nejauši liecinieki vienai svešas ballītes daļai. Draugu bariņš bija savākuši līgavaini, saģērbuši kā supermenu un atveda tādā hipijiskajā, vecmodīgā busiņā lekt ar gumiju Siguldā.
Nezinu, kas viņiem tālāk bija, bet no malas izskatījās smieklīgi :D
11.05.2015 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 4753
Reģ: 29.01.2009
Meitenes pareizi raksta, ka labi jāzin "vecmeita", lai var piemeklēt īstās aktivitātes. Vecmeita noteikti pati iepriekš pateiks, ko viņa grib vai ko kategoriski negrib, ir jāieklausās.
Es tieši biju vienā vecmeitu ballītē, kur vecmeita ļoooti gribēja iet pa Vecrīgu tirgoties un lai viņai uzdāvina "peņa kūku"! :D Tas bija viņas must-have.... Un to mēs viņai arī noorganizējām! :) Tā kā tas ir atkarīgs, kāds cilvēks... Starp citu, tā tirgošānās Vecrīgā nav nemaz tik traka, mums trāpījās daudzi atsaucīgi ārzemnieki un beigās salasījām kkur 100 eur par visādiem sīkumiem! :)
Man personīgi patīk NordicBelle varianti, pašai arī bija uz to pusi ballīte :)
11.05.2015 13:33 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
carrrie variants šķiet brīnišķīgs :)
11.05.2015 14:32 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Meitenes,varbūt varat vēl padalīties,lūdzu :)

P.S.kādus spa ieteiktu un kādas cenas?:)
11.05.2015 17:40 |
 
Reitings 879
Reģ: 30.09.2014
Man vecmeitu ballīte bija draudzenes laukos - bijām 6 un visu nedēļas nogali nodzīvojām laukos pirtiņā, peldējām ezerā, gājām pirtī, dzērām vīnu un pa vidu visam dažādi uzdevumi un super sarunas bet es jau uzreiz pateicu, ka negribu klubus un diedelēšanu.

man ir tieši tā pat :) (l)
11.05.2015 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man bija meitenes ļoti jauki izdomājušas. Savāca mani pēcpusdienā no mājām un devāmies nezināmā virzienā. Jo šīs man neteica :D Vispirms gājām vef rūpnīcas teritorijā uz tādu atrakciju, kur Tev jāizstaigā tāda kā šausmu istaba. Tas prasīja kādas 40min, bet bija bailīgi un jautri. Riktīgi izkliedzāmies :D Pēc tam devāmies uz Vecrīgu, kur bija tāda deju nodarbība, laikam strip plastic vai kaut kā tā. Bija jautri un inčīgi. Un tad aizraucām Vecrīgā pie manas draudzenes uz dzīvokli, kur mēs bišku pasēdējām, atpūtāmies un man bija jāatbild pareizi uz jautājumiem, uz kuriem pirms tam bija atbildējis mans vīrs . pare nepareizu atbildi jābāž huba-bubba košļene mutē. Pēc tam jau vairs nevarēju parunāt :D :D

Un vakarā devāmies pasēdēt pie vedējmātes dārzā un tā arī sarunās un smieklos nosēdējām līdz rītam. Man ļoti patika (l)

Tagad man jābūt par vedējmāti kāzām ziemā, jo es nevaru vēl izdomāt ko darīt... :-O
11.05.2015 19:18 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
(l)
12.05.2015 09:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es arī piekrītu par tām krāniņkūkām, diedelēšanu..(t) Es gribētu spa dienu vai izbraukumu pie dabas, ar pikniku. Kaut ko mierīgu. Un to pašu es sagaidītu no līgavaiņa. Nedod Dievs viņam striptīzs būtu, zemi saspertu :D Bet nu man par to nav jāuztraucas.
12.05.2015 09:32 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Savu vecmeitu ballīti arī nevarēju iedomāties ar peņu kūkām, striptīziem un visādu lietu pārdošanu Vecrīgā. Principā, vispār īsti nevēlejos atrasties pilsētā, centrā, tādēļ meitenes man bija sagatavojušas dažādus uzdevumus ārpus pilsētas. Viss pasākums bija tādā nedaudz hipiju stilā, vienojošais elements - stihijas (gaiss, ūdens, zeme, uguns un mīlestība). Attiecīgi uzdevumi bija saistībā ar katru no stihijām. Labi, ka gaiss bija pirmā atrakcija - lidojums ar deltaplānu pār Rīgu. Uh un ah! :) Pēc tam bija pastaiga/izjāde ar zirgu pie jūras un vēl dažas aktivitātes, bet vakara paēdām kūciņu un padzērām dzirkstošo vīnu pie jūras. Ļoti mierīgi, bet priekš manis - ideāli! :)
12.05.2015 10:11 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Aether,super! (l)
17.05.2015 13:07 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Esmu bijusi 3 vecmeitu ballītēs!
1. Draudzenes vecmeitu ballīte (grūtniecei)- bija jautri, kūka ar vīrieša dārgumiem, braukšana ar kuģīti, uzdevumi.
2. Māsas vecmeitu ballīte (arī grūtniecei)- bija uzdevumi, braucām pie zirgiem (jo māsai ļoti patīk zirgi) utt.
3. Mana vecmeitu ballīte ( nebiju grūtniece :D)- uzdevumi, lauku sētā bijām, spa, pie ūdeņiem, Strip plastika nodarbība, vecrīga, daudz šampis.

Ļoti lielu nozīmi dod budžets, pēc tā arī jāorientējas. Ja vēlies kaut ko uzzināt, uzraksti vēstuli :)
17.05.2015 13:21 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Meitenes,tad kadu spa Jus ieteiktu kadam 8 meitenem?var obiligati nebut Riga :)
17.05.2015 13:59 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Mums bija spa blakus Baltvillai.. tur vari painteresēties.. Kamēr kādai meitenei taisa procedūru, blakus ir ezers kur pārejās var piknikot :)
17.05.2015 14:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits