Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tā ir uzticība?

 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2015
Sveikas, meitenes!

Gribētu no Jums dzirdēt kādu viedokli.

Meitene ar savu draudzeni aizbrauca atvaļinājumā uz vienu silto austrumu zemi. Saprotams, ka tur meitenēm netrūkst uzmanības no pretējā dzimuma pārstāvjiem, un tad rodas sekojošas situācijas:

1) Pirmajā dienā man uzraksta, cik ļoti jau ilgojas, un kā gribētos tur atrasties ar mani, kaitinot draudzenes uzvedība un vēl visādi sīkumi.

2) Pēc pāris dienām raksta, ka bijušas klubā, riktīgi labi gājis. Atsūta selfiju ar čali, kurš esot gejs. Tad apstiprina, ka kļūdījusies - izrādās, ka neesot gejs un pēc kluba apmeklējuma baigi sacerējies. Esot atšuvusi.

3) Vienu vakaru paprasu, kā iet. Uzraksta, ka nevarot tagad atbildēt, jo esot paņemta līdzi uz draudzenes randiņu, kuras čalim līdzi draugs. Neesot uzbāzīgs, pastāstot viņam, ka es tāds arī esmu. Pateicoties čaļiem redzējušas vietas, kuras pašas nebūtu atradušas.

4) Instagram sāk parādīties neskaitāmi komentāri no austrumu čaļiem, cik viņa skaista. Komentāri nez kāpēc tiek dzēsti ārā.

5) Redzu, ka sarakstās ar vienu čali, lai saplānotu vakara izklaides. Čalim nav kur palikt, un prasa, cik ilgi paredzēts palikt ārā. Viņa atbild - kaut visu nakti. Izskatās, ka tā satikšanās būs.

No vienas puses, redzu, ka daudz ko stāsta, lai pierādītu uzticību. No otras puses, man tās darbības līdz galam neliekas normālas, iekšā viss vārās un nezinu, vai stāsta visu līdz galam. Teikt kaut ko nav jēgas, jo vienmēr es vainīgs, visu man izstāstot, un pats kaut ko vienmēr sadomājoties.

Esam kopā jau vairāk kā 5 gadus. Ko lai iesāk, uzticēties? Šobrīd negribās...
06.05.2015 19:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ko lai iesāk, uzticēties?


Brauc uz austrumu zemi, ņem dāmu pār plecu un stiep mājās! :)

Un meitenei iemāci sazināties ar SMS, nevis publiskos soc. portālos. Mierīgāk gulēsi ;)
06.05.2015 19:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vajadzēja braukt līdzi... ;-)
06.05.2015 19:27 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
atljauj meitenei izklaideties. kamer negul ar cituiem, lai ievelk elpu
06.05.2015 19:29 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
man neizklausās ka meitene būtu neuzticīga bet drīzāk lētticīga, nu neredz lietas kādas tās ir, nesaprot ka viņas darbība nav īsti normāla, un ka tev tas var nepatikt :D
06.05.2015 19:30 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Es savam vīrietim neliktu justies slikti, par to, ka viņš man ir uzticējies un palaidis šajā atpūtā vienu, tāpēc nerakstītu viņam neko tādu, kas liktu uztraukties.
06.05.2015 19:32 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
šeit pēc visa var teikt, ka meitene īsti nesaprot, ka viņa jau vairs nerīkojas kā aizņemta meiitene.
06.05.2015 19:33 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2015
Kā lai mierīgākā veidā pasaka, ka man tas neliekas normāli?

Sajūta, ka šobrīd viņa iet pa gaisu un ir atslēgusies no visa.
06.05.2015 19:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Atvaļinājums, izklaides, uzmanība... Salīzini to ar viņas ikdienas dzīvi ar tevi. Tāpēc arī "iet pa gaisu". Tas gan nenozīmē, ka krāps.

Bet ar aizliegšanu tu neko nepanāksi.

Drīzāk sāc telefoniski apspriest, kā jūs kopā pavadīsiet vasaru - laivošana, SPA, volejbols ar draugiem, "es dzirdēju, ka pie Krasta šosejas tur blakus tam jahtām ir mazs restorāniņš ar fantastisku skatu... paliks siltāk, aizbrauksim, tur ir terase pie paša ūdens..."
06.05.2015 19:50 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Es pati nesen atgriezos no Turcijas un tie vīrieši tur vienkārši tādi ir. Viņi visi ir atvērti un izpalīdzīgi un viņiem tas nav nekas traks. Protams, viņi cer ievilk viņu gultā, bet ja meitene ir saprātīga, tad to nedarīs. Bet šādas izklaides tur es neuztvertu pārāk nopietni. Tie ir citi cilvēki, cita kultūra un cits tempraments.
06.05.2015 19:56 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Krāpj vai nekrāpj- tam īsti nav nozīmes, jo to vīrieti/vīriešus viņa nekad mūžā vairāk neredzēs un drīz jau būs mājās un viss jums būs kā vienmēr , ja tu to visu nesabojāsi.
06.05.2015 20:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Viņa ar draudzeni ir atvaļinājumā. Draudzene, cik noprotu, brīva meitene, kad jau uz randiņiem staigā. Ko darīt meitenei? Sēdēt vienai viesnīca atvaļinājuma laikā, kamēr draudzene tusē, jo viņa ir "aizņemta"? Kamēr nekrāpj (un nav nekādu pieradījumu, ka krāpj), lai jau izbauda to, kā ir justies kā "brīvai" meitenei! Nu NAV tā, ka "brīvās" meitenes guļ ar ikvienu, kas izrāda uzmanību un izsaka komplimentus.
06.05.2015 20:09 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Man nez kāpēc izskatās, ka meitenei sareibusi galva no tādas pēkšņas milzīgas uzmanības no pretējā dzimuma + vēlas tevi vēl padarīt greizsirdīgu, lai vaiāk skrien viņai pakaļ. Un tādejādi sajusties kā iekārojamākajai sievietei rajonā. Un jā, kāpēc palikt tikai pie vienas iemīļotas konfektes, ja pēkšņi var dabūt kasti ar vēl citām.. Turklāt pat ja izbaudīt šādu uzmanību, tad gudra sieviete arī neplātīsies apkārt ar saviem pielūdzējiem, kur nu vēl teiks to savam draugam. Fuj meitenei.. :-|
06.05.2015 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Ne visas dāmas, kuras ar pozitīvismu uztver apkārtējo uzmanību un prot pieņemt komplimentus (kas reizēm tiek pārprasts kā atbildes signāls jebšu zaļā gaisma), uzreiz liksies gultā ar to, kurš nu viņas uzmanību būs izcīnījis. Tu ar savu draudzeni esi pietiekoši ilgi kopā, lai zinātu viņas vājos punktus, un, ja, Tavuprāt, krāpšana no viņas puses būtu kaut kas iespējams, tad man rodas jautājums - vai pirms viņas aizbraukšanas ceļojumā nebija par savām un viņas patiesajām jūtām jāpārliecinās, nedaudz šis tas jāpārrunā, lai neizveidotos situācijas kā šī?
06.05.2015 20:34 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Vecais,izsaku līdzjūtību. Patiesību vai krāpa diez vai uzzināsi kādreiz. Lieliski saprotu Tevi, nezina,bailes, greizsirdība.
Ārzemes, jauni cilvēki, piedzīvojumi... Nu var meitenei kāja paspīdēt.
Dāmas neatbalstīs manu ieteikumu, bet... nocopē kādu dāmu. Ja vēlāk izrādīsies ka nokrāsa,nebūs tik sāpīgi.
06.05.2015 22:47 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Pats esmu bijis tādā situācijā. Pēc pāris gadiem meitene atzinās, ka pārgulēja Toreiz ar vietējo.
Dzīve ir skarba...
Sievietes tādas ir.
06.05.2015 22:49 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man nez kāpēc izskatās, ka meitenei sareibusi galva no tādas pēkšņas milzīgas uzmanības no pretējā dzimuma + vēlas tevi vēl padarīt greizsirdīgu, lai vaiāk skrien viņai pakaļ. Un tādejādi sajusties kā iekārojamākajai sievietei rajonā.

Es to pasu iedomajos. No vienas puses labi, ka Tev stasta, ko dara, bet es vinas vietaa apdomaatu, kaa Tu uz to reagesi.
Pati tikko atbraucu no Kalifornijas, puisis bija majas. Stastiju, ko daram ar draudzeni un kur ejam, bet nejau visu laiku ''aii, bijaam pastaigaties un mums puisi piekolijaas, tad nu padejojaam kopaa..'' Pfff.
Vinai jasaprot, ka Tu esi majas un uztraucies. Nav gudri publiceet visu. Un vispar- ja, es nemaz neietu uz dubulto randinu ar draudzeni, ja man butu puisis. Mana draudzene ari gribeja iet - gaja viena. Es teicu, ka man neinterese tadas lietas. Es braucu atpusties un izbaudit valsti, nevis vazaties apkart ar vietejiem teviniem.
07.05.2015 11:46 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ja aizliegsi vinai tagad kaut ko, tad vinai nepieleks.
Labak sac stastit, cik Tev te interesanti un kaa izklaidejies. Varbut apdomasies un ta vieta, lai ietu uz randiniem, gribes parunaties.
07.05.2015 11:48 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Pats esmu bijis tādā situācijā. Pēc pāris gadiem meitene atzinās, ka pārgulēja Toreiz ar vietējo.
Dzīve ir skarba...
Sievietes tādas ir.

Varbut taas, kuras nezin, ko pasas grib. Ja jums butu superigas attiecibas un vina Tevi miletu, tad neticu, ka parguletu.
07.05.2015 11:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
manā skatījumā meitene vienkārši grib tevi izprovocēt uz greizsirdību, sajust, ka tev ir vajadzīga, ka tu baidies viņu zaudēt. Varbūt ikdienā viņai pietrūkst tavu komplimentu, kaut kādas greizsirdības izrādīšanas nelielās, saprātīgās devās? Ja gribētu nokrāpt, diez vai tik atklāti tev stāstītu visu, kas viņai tur notiek.
07.05.2015 11:50 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Ko tad laidi vienu ar draudzenēm prom?
07.05.2015 11:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits