"makeup hacks" jeb "grima triki"

 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
Čau visām,

Iedomājos, ka varētu būt interesanti padalīties ar dažādiem makeup trikiem, piemēram, kad ir izbeidzies kāds produkts ar kādām alternatīvām aizstājat utt...

Piemērs no manis - izbeidzās uzacu tonējošais gēls, vajadzēja iet uz pasākumu, to aizvietoju ar matētām acu ēnām un lai tās būtu noturīgas apakšā ļoti ļoti plānā kārtā uzklāju acu ēnu bāzi. Ideāli brīžos, kad uzreiz nav iespējams tikt uz veikalu, lai nopirktu vietā izbeigušos produktu. (l)

Vēl viens - bija izbeidzies ūdensnoturīgās kosmētikas noņēmējs (parasti ikdienā kosmētiku noņemu ar Biodermas ūdeni, taču tas nenoņem ūdensnoturīgo kosmētiku) un vajadzējo notīrīt skropstu tušu, lip stain lūpu zīmuli, man bija lielisks glābiņš - olīveļļu + ūdeni. Biju priecīga, ka nebija jāiet gulēt ar nenotīrītu skropstu tušu :-)
02.05.2015 00:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu, es to līmes padarīšanu izmantoju tad, kad gribu izmantot to lakošanas tehniku, kad izveido lakas zīmējumu ūdenī un tad mērc pirkstus iekšā. Tad vismaz ir ļoti viegli visu satīrīt. :)
03.05.2015 12:13 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Wolfqueen, es nekritizēju, bet uzdevu jautājumu ;-)
03.05.2015 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Iemācījos skaisti uzklāt nagu laku, nenoķēpājot pirkstus, laku klājot šādi:
03.05.2015 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits