Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

zaķiem :)

 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
tikko uzdūros šim rakstam ->

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/192619/es-raudaju-un-baidijos-iziet-uz-ielas--kontroliere-alise-par-teroru-interneta

mazs ievads...

Kā tu rīkotos, ja sociālie tīkli – mājīgā un siltā atpūtas vietiņa, kur apskatīt un „ielaikot” draugu, paziņu foto pēkšņi pārtaptu par skarbu, nežēlīgu medību lauku, kurā draugu sarunu vietā straumēm ieplūstu draudi un apvainojumi no nepazīstamajiem? Tieši šādu murgu nesen piedzīvojusi sabiedriskā transporta kontroliere Alise (26). Viņu internetā uzmeklējusi viņas pieķertā māmiņa-bezbiļetniece un izvērsusi pret meiteni naidpilnu terora kampaņu sociālajos tīklos.



Nu un kādas domas, it īpaši tām, kas atbalsta braukšanu pa zaķi? ;) Tā bezrūpība un "man jau vienalga, jo visi tā dara" arī noved pie šādām situācijām. Baigais attaisnojums, ka bērns uz rokām, tādēļ brauks pa blatu :) Vispār liekas nožēlojami, ka māte ar bērnu uz rokām kaut ko tādu atļāvusies darīt- gan to bļaustīšanos un lamāšanos publiskā vietā, gan terors sociālajos medijos. Nu un vai Latvija tiešām nav pilnīgākie lauki? CIlvēks pārkāpj braukšanas noteikumus nemaksājot, tad terorizē cilvēku, kas veic savu darbu, draud un sūdzās.

Fuj fuj un vēlreiz fuj.
30.04.2015 10:38 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Piekrītu tavām domām.
30.04.2015 10:45 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Žēl tās kontrolieres, cilvēki aizmirst, ka viņa vienkārši dara savu darbu. Ne jau kontrolieri izdomā likumus. Cilvēki var būt dikti nežēlīgi.
30.04.2015 10:49 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Žēl tās kontrolieres, cilvēki aizmirst, ka viņa vienkārši dara savu darbu. Ne jau kontrolieri izdomā likumus. Cilvēki var būt dikti nežēlīgi.

+
30.04.2015 10:51 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Sociālie tīkli un vispār mēdijs kā tāds ir nežēlīgs.
Vajadzīgi reitingi un dēļ tiem var iet tālu. Pat nepārbaudot visus faktus un otras puses skaidrojumus.
Protams, vienmēr nav vainīgi RS kontrolieri, pa lielam vainīgi ir Zaķi.

Man vel nāk prātā tas atgadījums, kur cilvēks itkā ņēma priekšā suni, ja nemaldos.
Par to visu sataisīta tāda ažiotāža un visi nīda to cilvēku, ka viņš beigās izdarīja pašnāvību.
Galu galā izrādās, ka viņš nemaz nebija ar suni neko darījis..
30.04.2015 10:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Protams, sievietei nav taisnība. Tomēr, tik pat liela netaisnība man sķiet tā, ka par braucienu ir jāmaksā viena cena neatkarīgi no braukšanas attāluma. Tāpat, man liekas ļoti netaisnīgi piemērot sodu vienai cilvēku grupai, kamēr otru vienkārši palaiž. Ja soda, tad soda visus. Ja sākam šķirot, jāšķiro godīgi.

Pati biļeti iegādājos vienmēr.
30.04.2015 10:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
ja godīgi, es pilnīgi ticu, ka tā ir patiesība, jo esmu pati redzējusi kādus pigorus izstrādā zaķi tajos sabiedriskajos. Tēlo, ka tikko iekāpuši (tas jau nekas, ka starp pieturām ir 2-3 minūtes jābrauc un kontrole iekāpj starp pieturām), ka nav paspējuši nopīkstināt, ka maks nav līdzi (bet rokās bulciņas un kola, par kādu naudu pirktas?), kā lamājas, skatās taisni vai pa logu un tēlo, ka "nedzird" aicinājumus uzrādīt biļeti. Tāda sevis pazemošana, nejau kontroles priekšā, bet ja ir pilns sabiedriskais... nav kauns no kāda pazīstamā? Nav kauns vispār, ka tu vienkārši klaji pārkāp pakalpojuma izmantošanas noteikumus, bet vēl lecies? Drausmas, man tiešām liekas dažreiz, ka šeit kā tādu pāķu zeme.... kādā sabiedrībā mēs dzīvojam?
30.04.2015 11:00 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Ir bijis gadījums, kad Tu skrien uz 6.tramvaju, iekāp pašās beigās un Tu sāc lavierēt uz priekšu, lai nopirktu biļeti.. A pa vidu tramvajam ir kontrole, kura sāk d*** virsū un prasa, lai maksā sodu, jo Tev nav biļetes.. ;)
Ar prasmīgām runas spējām vari tikai atšūties no viņiem, jo viņi jau Tevi pieturā neredzēja.. Domā, ka zaķis Tu..
30.04.2015 11:03 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Neticu, ka sievietei nebija laika nopīkstināt e - talonu, varēja iedot kādam citam pasažierim nopīkstināt. Kontrolieres vietā es par šo sievieti uzrakstītu iesniegumu policijā par cieņas un goda aizskaršanu. Sieviete - idiote. Ja zini, ka būs tik daudz mantu, ka pat nebūs laika nopīkstināt e - talonu, tad ej ar kājām. Pretekle.
30.04.2015 11:04 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Kontrolierei nepaveicās un viņa uzrāvās uz slimu cilvēku.
30.04.2015 11:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nu, ne gluži vienmēŗ vainīgi ir zaķi.
Piemēŗam, vienreiz biju lieciniece tam, ka atteicās biļeti transportā pārdot kungam, kurš vēlējās norēķināties monētās. Protams, 2eur nav maz, ja jāskaita "melnie". Tomēr, arī tā ir nauda un, ja Rīgas satiskme nevar nodrošināt biļešu iegādi pie pieturām visās diennakts stundās, tad šoferim nav tiesību atteikt nekādu naudu. Nekādu naudu vispār. No cilvēciskās puses var saprast gan vienus, gan otrus - bet kas cits atlika šim cilvēkam, ja ne braukt tālāk bez biļetes?
Labi, konkrētajā gadījumā es naudu samainīju - nebija nedz grūti, nedz žēl. Bet ne vienmēr pa rokai ir atsaucigi līdzpilsoņi.

Tāpat, nereti gadās, ka vienas pieturas ietvaros šoferis nepārdod biļeti absolūti ignorējot faktu, ka pirms braukšānas uzsākšanas esi iedevis naudu, arī ja tā ir precīza.

Netaisnība un nekaunība valda no abām pusēm un ir pilnīgi iespējams, ka vienas pituras (vai pat vairāku) robežās cilvēkam nav iespējas nopirkt biļeti.
30.04.2015 11:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kursabiedrenei arī nesen bija atgadījums, kad bija pilns vagons ar cilvēkiem, kungs tiešām centās tikt līdz pīkstinātājam, bet pa to laiku iekāpa kontrole, viņš, protams, nepaspēja, izsauca policiju, policija brutāli izsvieda viņu no tramvaja, lai gan visi teica, ka viņš centās tikt garām cilvēkiem, bet neviens neklausījās viņos.
Piekrītu, ka vaina ir abās pusēs (par tiem Ko blenz apsargiem vispār nerunāsim), bet tas, ka cilvēcīgi ir nekaunīgi, arī ir fakts.
30.04.2015 11:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu nav ko strādāt par kontrolieri :D
tik pat labi šāds liktenis varēja piemeklēt tizlu pārdevēju no piemājas veikala
30.04.2015 11:11 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Bet man ir lieli iebildumi par vienu tendenci kontrolieru vidū! Esmu ievērojusi, ka viņi šķiro, kam uzlikt sodu. Mani novērojumi liecina, ka viņi normāliem cilvēkiem liek sodus, bet kaut kādiem dzērājiem parasti tikai palūdz izkāpt! Mani tas tā tracina, kur vienlīdzība paliek??
30.04.2015 11:12 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nevienam nemaksāšu un nevienam nerādīšu savu e-talonu,kamēr tas nebūs paprasītis VSIEM
Tas,ka viņš ir dzērējs, bomzis, neattaisno.
Jaunās māmiņas mani vispār fascinē ar saviem ratiem.Autobuss pārbāzts,bet vēl grūsta cilvēkus ar saviem ratiem,lai tikai dabūtu labāko vietu.
30.04.2015 11:15 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Tur jau nav labākās vietas cilvēkiem ar ratiņiem, tur ir tikai viena konkrēta vieta viņiem.
30.04.2015 11:16 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nevienam nemaksāšu un nevienam nerādīšu savu e-talonu,kamēr tas nebūs paprasītis VSIEM
Tas,ka viņš ir dzērējs, bomzis, neattaisno.
Jaunās māmiņas mani vispār fascinē ar saviem ratiem.Autobuss pārbāzts,bet vēl grūsta cilvēkus ar saviem ratiem,lai tikai dabūtu labāko vietu.


nu bet tad arī staigā ar kājām :) žēl, ka tagad silts laiks iestājies. Ziemā vismaz būtu pārsalis par savu bravūrību, kad tevi izmet starp pieturām ;)

Ok, būs situācijas, kurās tiešām zaķis nav paspējis nopirkt biļeti utt. Bet tādu nav daudz %. Var pārsūdzēt to kvīti un cik zinu, ja cilvēks adekvāts un patiešām ticami arī paskaidro situāciju, kāda notikusi, tad esmu dzirdējusi, ka to sodu arī anulē. Nu var pa lielam atšķirt pekstiņus no patiesības, pietam arī ja nav bijuši iepriekšēji sodi, tad arī viņi nākot pretīm.

Bet nu šis gadījums, kad apzināti cilvēks nav nomaksājis un tad saceļ brēku. Nu pretīgi paliek! Ja to sievieti uz ielas satiktu, gribētu viņai pa seju pļauku uzšaut!
30.04.2015 11:21 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Man tas sūda e-talons ir vienmēr un arī pīkstinu vienmēr.Runa ir par principu,ka arī normāliem cilvēkiem bieži vienkārši nepaprasa.Nezinu kādā izlases veidā pārbauda. Tikt pat daudz reizes, mani ir palaiduši garām un nav paprasījuši.
Un tās mamiņas ar saviem ratiem, var arī palūgt, nevis vienkārši braukt virsū.
30.04.2015 11:24 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
ērzeli, talons tev ir jāuzrāda jebkurā gadījumā pēc likuma. Ja nevēlies to darīt, tev ir iespēja iet ar kājām, braukt ar riteni vai mašīnu. Par pakalpojuma izmantošanu ir jāmaksā un jāatbild.
30.04.2015 11:24 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Un tiem, kas saka, ka nav kopar kontrolieriem strādāt, der atcerēties, ka ir cilvēki, kas arī podus tīra sabiedriskās vietās, lai tur nav viss nočurāts un nodirsts pāri malām, uz sienām utt. Lai tur ir wc papīrs ar ko savu pakaļu noslaucīt un tas nav nebūt labāks darbs.

Kā arī der atcerēties arī to, ka kontrole principā strādā arī to labā, kas maksā par biļetēm. Jo mazāk zaķu un vairāk cilvēku maksā par biļetēm, jo lielāka iespēja, ka kaut kad biļešu cenas atkal samazinās, ka būs sakārtots maršrutu noslogojums - jo tiks reģistrēts braucošo skaits. Tad attiecīgi populārajos maršrutos liks biežākus/lielākus transportus utml.
30.04.2015 11:25 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Bomži, dzērāji ir īpaši atbrīvoti no šī likuma?
30.04.2015 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits