Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilngraudu rudzu milti

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ko lai ātri uztaisa no šiem rudzu miltiem? :) Tā, lai nav jāraudzē stundu. Varat padalīties ar savām receptēm?
29.04.2015 18:51 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Es cepu muffinus, pankūkas - nu pa lielam visu, ko no baltajiem miltiem, tikai tas, ka lai labāk kopā turas tomēr daļu lieku ar baltos kviešu miltus.
29.04.2015 19:10 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
UP

Man gan interesētu receptes bez kviešu miltiem klāt. Tāpēc tieši tiek lietoti šie - lai aizstātu. ;-) Pankūkas iemācījos taisīt, tikai vairāk olas un miltus vajag, nekā parastajām pankūkām.
01.05.2015 13:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kerija_, man tas rupjā maluma variants īsti neaizgāja... pankūkas sanāk ne manā gaumē :) Bet es lietoju diezgan līdzīgu produktu:

Similar to whole wheat flour (see left), the coarse dark wheat flour contains 75 % of the wheat kernel, including part of the bran layer. It is darker in colour and contains more vitamins and minerals than regular white wheat flour. Dark wheat flour may be added to whole wheat flour to improve the baking quality of the latter.

14 g proteīnu, 4 g šķiedrvielu.

Malums identisks parastajiem miltiem, arī visi cepšanas procesi, olu daudzumi, identiski parastajiem miltiem. Droši vari mēģināt likt klāt pilngraudu miltiem.



Tagad iepakojums ir nomainījies, bet PRISMA veikali joprojām tirgo zem nosaukuma "brūnie milti" vai "karašas milti".
01.05.2015 13:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits