Tām, kurām Velnamātes. ;)

 
Reitings 28
Reģ: 29.04.2015
Nu jau mazu brītiņu gaidu savu mazo brīnumiņu, bēbīti (l).
Attiecības ar vīreni vienmēr bijušas kā elles katls, jo viņa vienmēr mani ir ienīdusi. Tāpēc negribu, lai viņa piedalītos mazbērna audzināšanā. Retu reizi, lai redz, bet neko vairāk. Man no viņas neko nevajag un nevajadzēs. Arī mazo pie viņas neradināšu. Radināšu pie tā, ka viņam tikai viena vecmāmiņa - mana mamma.

Gribēju parunāties ar tām, kurām dzīvē līdzīgi gadījies. Kāda pieredze? (t)
29.04.2015 10:29 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Protams, ka galējas situācijas pieprasa galējus risinājumus. Bet šeit nav ne miņas no galējas situācijas. Visparastākā savstarpējā nepatika, nesaskaņas.
Esi šīs ģimenes situācijas notikumu epicentrā,ka vari ar savu objektīvo aci tā spriest?
29.04.2015 18:29 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Saakumas piedzemdee, tad vareesi risinaat vecmaaminjas satikshanas vai nesatikshanas jautaajumu. Te veel beerns veederaa, bet jau veselu scenaariju izstraadaa. Ja vecmaaminja pret beernu iztureesies adekvaati un apruupees, neredzu nevienu iemeslu nelaist beernu apciemot vecmaaminju, beerns nav jaapin iekshaa juusu abu peripeetijaas.

Kaa arii nesaprotu sho draamu, ja ir taadas abpuseejas antipaatijas, tad vispaar vajadzeeja ietureet neitraalu poziiciju un dziivot savu dziivi, nevis dzert nervu zaales. Un vai toposhaa vecmaaminja vispaar ir izteikusi veelmi toposho mazbeernu aukleet?

Te vispaar prasaas peec situaacijas konkreetaaka izklaasta, jo gariigi vesels cilveeks gadiem neieniidiis otru bez iemesla. Vismaz pieklaajiigi neitraalas attieciibas ir iespeejams uztureet. Gribeetos zinaat arii otras puses viedokli, nereti shai nepatikai ir arii konkreeti iemesli. Kaa vispaar shii nepatika saakaas? Kaa viirene pamato savu nepatiku?

Kaa arii nevajag te to pateetisko, "ja jau ieniist mani, tad arii to, kas no manas miesas naacis, neredzees". To pashu vareetu attiecinaat uz jums, ja jau taa ieniistat savas viirenes, kaa speejat ar vinju dzemdeetajiem deeliem dziivot un guleet?
29.04.2015 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 62
Reģ: 20.05.2013
Mana tēta māte arī ienīda manu mammu,kad es piedzimu viņa teica,ka viņai nākot no manis vēmiens,kamēr manu māsīcu čubināja un grubināja,nu ko,tagad esmu liela ,pa šiem visiem gadiem varēja iet garām un nesveicināt,tagad kopš esmu kopā ar savu puisi tā uzreiz parunāsim skype,atnac ciemos utt,lieki piebilst ka 19 gadus no manis neko nevajadzēja un tagad vajag :) neko, nereju pretī,esmu laipna,jo mamma mācīja,ka jāpiedod un nevar turēt dusmas un tā nu es dzīvoju un nav pat sliktāk :)
29.04.2015 20:56 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tu kā māte izdari noziegumu pret savu bērnu, par to viņš vēlāk tevi var nīst.

pajautā savam vīram, kāpēc viņa tevi ienīst, nedomāju, ka tas ir bez iemesla , gan jau viena otrai kaut ko esat nodarījušas + kas tas par vīrieti, ka nevar noorganizēt, lai viņa abas sievietes izturētos ar cieņu viena pret otru?!
29.04.2015 21:05 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
as tas par vīrieti, ka nevar noorganizēt, lai viņa abas sievietes izturētos ar cieņu viena pret otru?!



+++++++++++++


Normals virietis NEKAD un NEKADA gadijuma nepielas ka vina sieviete kaut reizi pateiktu ko sliktu par vinja maati.
29.04.2015 22:28 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012

Normals virietis NEKAD un NEKADA gadijuma nepielas ka vina sieviete kaut reizi pateiktu ko sliktu par vinja maati.


Un vīramāte var izteikties slikti ? :D
29.04.2015 22:39 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Normals virietis NEKAD un NEKADA gadijuma nepielas ka vina sieviete kaut reizi pateiktu ko sliktu par vinja maati.


Pffff :D
29.04.2015 22:42 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
freya- Sudigi, ja tavs virs ir nozelojams lupata, kurs nemak pat savu mati aizstavet un aizvert muti draudzeni, kad ta kaut ko spregaa par vinju. Par laimi estikai ar tadiem kontatejos, cik padauzas jau pasutija del taa, virietim ir jabut tadam, kas galvenokart miil savu mati un vienmer aizstaves vinju.Un te nav runa, par to ka viramate drikst teikt ko aizskarosu, ja drikst, bet tad sievai ir jasaprot ka tas noteikti nav tapat vien un pati vien ir vainiga pie taa. Bebuks butu jaaudzina vecmammai nevis mammai, pat ja ta ir vella mate, bet no tadam var daudz ko macities un tad vinji jums vel lielu paldies pateiks, nevis sainaidot viru pret jums pasaam!!!!!
29.04.2015 22:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Normals virietis NEKAD un NEKADA gadijuma nepielas ka vina sieviete kaut reizi pateiktu ko sliktu par vinja maati.
+++

Man vienmēr licies, ka daudz vieglāka dzīve ir tām sievietēm, kam ir cieņa pret 2. puses ģimeni :)

Kaut kā jau tā vīrene izaudzināja Tavu vīrieti pac cilvēku, kuru iemīlēji.. Vismaz piedzemdēja..
Kāpēc vīramāte Tevi tik ļoti neieredz?

Kā jutīsies, ja nākotnē Tava miesīgā bērna atvasi nesatiksi tāpēc, ka viņa dāma tā gudri izdomāja???
29.04.2015 22:58 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
. Bebuks butu jaaudzina vecmammai nevis mammai


:-D:-D:-D:-D

Jā un kaimiņu onkulim :-D:-D:-D
29.04.2015 23:00 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Nav brīnums, ka tu sēdi sieviešu portālā. Māmiņa tevi pārčubinājusi.
29.04.2015 23:05 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Normals virietis NEKAD un NEKADA gadijuma nepielas ka vina sieviete kaut reizi pateiktu ko sliktu par vinja maati.

Nu ja māte pret pašu vīrieti ir slikti izturējusies/dara to joprojām (nav audzinājusi, morāli/fiziski aizskārusi/aizskar utt), tad nekādus labos vārdus jau pats nepateiks un negaidīs to no citiem. Bet tas tā, manuprāt, jau pašsaprotami. Savādāk - pilnībā piekrītu. Tāpat arī normāls vīrietis nepieļaus trulus uzbraucienus sievietes virzienā no mātes. Tāpēc vīrietis ir vīrietis - viņam nav jānostājas vienā frontē vai jāizliekas, ka nekas nenotiek, bet jāpanāk, lai abas puses varētu ievērot elementāras uzvedības normas un cieņu viena pret otru.
29.04.2015 23:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man vienīgajai liekas, ka pamatam jau bija jābūt? Ja tā vietā, lai noskaidrotu nepatikas iemeslus un, kā minimums pēc iespējas izvairītos no netīkamās kundzes, tiek strikti nolemts, ka kašķī jāiesaista persona, kam ar to nav nekāda sakara - gaidāmais bērns, manuprāt, nav tā, ka bez iemesla tas viss. Tādi plāniņi nāk prātā tikai tādiem cilvēkiem, kurus ir par ko neciest.

Vīrietim šajā situācijā NAV jābūt sievas pusē. Arī mātes pusē ne. Viņam ir jāieņem neitrāla pozīcija. Ja māte ir ar tādu pašu raksturiņu, kā autore, kurai pat neinteresē ieteikumi, kā situāciju labot, tikai ieriebt, nu tad nebrīnos, ka vīrietis jau sen pametis kaujas lauku - tādām egositēm cieņu neieborēsi.
30.04.2015 00:00 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man gan nav nekāda vellamāte, taču ne māte, ne tēvs īstas simpātijas arī neizraisa. Nepatīk arī no malas redzēt kā pret dēlu izturas, nu, tīri psiholoģiski, bet viņš laikam tā radis un īsti iekšā nejaucos. Tomēr liegt redzēt mazbērnu ir krietni vien pārspīlēti. Viņš pats nākotnē varēs izvērtēt to, kura ome patīk, kura nē.
No savas pieredzes - manas omes abas pilnīgi atšķirīgas, taču abas pilnīgi vienādi mīļas. Manai mammai nebija tās labākās attiecības ar tēva vecākiem un bija arī pietiekami daudz iemeslu, taču viņa nekādi neiespaidoja manis palikšanu vai nepalikšanu pie omes, jo man, redz, patika. :)
30.04.2015 00:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tu nedriksti bernam atnemt vecmaminu :'-( lai ari kadas jums butu attiecibas, tu nedriksti to nodarit,'ja ne viramatei, tad vismaz savam bernam. Ja vina bernam briesmas nerada, nenostadis pret tevi, tad neredzu iemeslu shadi rikoties. Labak nedari, kaa esi planojusi. Dzive var iziet visadi. Var but arij situacijaa, kad nebus,'kas mazo pieskata, tad viramates paliddziba noderes. Neesi tik nejauka. Skiet, ka ne velti jums ir tik sliktas attiecibas. Pagala viena nedeg. Piedod, man man nearviena drauga vecakiem nebija sliktu attiecibu. Es visus cieniju, un neviens pret mani slikti neizturejas..
30.04.2015 09:50 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.04.2015
Saprotu ka grūti noticēt, jums drosvien šķiet, ka slikti uzvedos un man daudz sliktu īpašību, bet varat ticēt, šīs ir tas gadījums kad ienīst tāpēc,ka tu vnk esi..Es nekad neaizmirsīšu, ka bildinājums diena viņa pateica ka varbūt Es vel varētu atteikties, tas bija pēdējais piliens saņemu pēdējos spēkus neatbildeju un tai paša bridi svētī nosolijos ka VISS. Kaut uz ielas mirsim badu, bet no šīs sievietes man nekad neko nevajadzēs.
30.04.2015 13:01 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ko?:-/
30.04.2015 13:03 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.04.2015
Pārējo kas bijis man slinkums stāstīt.. loti daudz kas tamlīdzīgs..
30.04.2015 13:05 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es nekad neaizmirsīšu, ka bildinājums diena viņa pateica ka varbūt Es vel varētu atteikties, tas bija pēdējais piliens saņemu pēdējos spēkus neatbildeju un tai paša bridi svētī nosolijos ka VISS.

Skaidrs, ļoti sakarīgi. :D
30.04.2015 13:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Marssa, ja paliks vieglāk, tad manējā uzrīkoja traci laulību dienā un ilgi vēl pēc tam, bet tomēr neliegšu kontaktu ar mazbērnu.
30.04.2015 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)