Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skriešana un potīte

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Aprīlī esmu atsākusi skriešanu pēc muguras traumas (ārsts atļāva, jo nekas nopietns, tikai muskulis/cīpsla), bet pēc skriešanas un tās laikā smeldz potīte ik pa laikam. Sāk sāpēt pie kāda astotā kilometra. Attēlā redzamajās vietās (izkrāsoju netā atrastu bildīti :D ), sāpes nav stipras, tikai nepatīkamas. Pats kauls/locītava nesāp, bet sajūta, ka ļoti savilktas cīpslas, ieskaitot Ahilleja cīpslu, bet nu jau arī pēdai iekšmalā. Ahilleja cīpsla man ir ļoti izstiepta, plus arī ir hipermobilitāte (locītavas varu izlocīt, kā patīk). Dakteris man teica, ka tas viss no muguras, bet nu nez vai.

Ko ieteiktu? Ārsts tikai 5.maijā, bet līdz tam negribas beigt skriet, jo skriešana man kalpo par sava veida dabīgo antidepresantu, kas man šobrīd ļoti nepieciešams. :D

Iespējams, apavu vaina, tos domāju iegādāties jaunus jau pavisam drīz, sākumā apmeklējot Maratonu, lai noteiktu, kādi ir nepieciešami.

Vai tas varētu būt no tā, ka skrienot lieku kāju uz iekšu? (Arī ejot vispār).

27.04.2015 13:46 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pietūkuma/apsārtuma nav un nav bijis, kādēļ mani arī neviens nesūta uz rentgenu, jo saka, ka nekas nopietns neesot.
27.04.2015 13:46 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Sāpes tikai vienā kājā, kas interesanti, jo abas kājas iet uz iekšu, skrienot.
27.04.2015 13:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
UP!!
27.04.2015 15:53 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Domāju pasūtīt apavus no sportsdirect, bet to, kādi vajadzīgi, pateiks tikai fizioterapeits? It kā nav ne flat foot, ne high archs, bet vajadzīga stabilitāte ap potīti un salīdzinoši laba amortizācija (to traumatologs mugurai teica) .
27.04.2015 15:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits