Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Video ar briesmīgām auklītēm.. kas notiek pēdējā laikā? Kā uzticēt kādam savu bērnu?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vai biežāk vajadzētu izmantot video kameras?
24.04.2015 12:58 |
 
Reitings 325
Reģ: 27.10.2014
Vai nav kādas jaunas ziņas, par šo aukli??? Pēdējo sižetu, protams, ja neko tālāk neesmu nokavējusi, atceros, ka BEZ TABU , uzzināja par viņu nedaudz vairāk, apmēram kur viņa dzīvo, un sievieti kuras bērnus viņa pašlaik pieskata.
12.05.2015 18:23 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
uzskatu ka cilvekiem kas nespej ciest bernus nevajag list attiecigaa darba jomaa (auklites, bernu darzu audzinaatajas)...ir jamak savaldit sevi.
24.04.2015 19:01 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tiesam visas aukles nav vienadas, bet del sadam kroplem ,protams, uzticiba bus minimaalaaka svesam cilvekam ari ja iedos rekomendaacijas.

PS. pati aukleeju rosigu 3gadnieku paris reizu nedelaa kad vajag. Gimene pazistama. Nekad nevienu bernu neesmu situsi un tamlidzigi,protams, ir gadijies ari skarbak pateikt ko ja galigi neklausa, bet tas ir viss. Un biezi vien ari pastaigas ejot noperku mazajam kadu garduminu ja uzvedas labi...arpus darba laika ir savaadak tad cilveeks dar ko grib iedzer kaut kur aiziet un taa. bernu prieksaa nedzeru.
24.04.2015 18:59 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Tām, kuras te teica, ka bērnudārzos jau gan nekas tāds nenotiek, laikam labāk būtu nezināt, ka notiek gan. Es arī domāju, ka pie bērniem taču strādā tikai tādas audzinātājas un auklītes, kuras mīl bērnus, bet tad es ieraudzīju patieso ainu... Protams, ir arī grupiņas, kurās patiešām ir foršas audzinātājas un auklītes, bet es redzēju arī to variantu, kurā ir gan abas audzinātājas briesmīgas, gan auklīte vēl trakāka. Tas ir šausmīgi- kā tiem bērniem tiek bļauts virsū, viņi tiek grūstīti, stumdīti, raustīti, pat aizskarti ar vārdiem. Un viena auklīte pat nekaunējās man bērniņa klātbūtnē sākt stāstīt par visām viņa sliktajām īpašībām un to, kādi viņam vecāki neriktīgi. Drausmas. Es joprojām neesmu atguvusies no redzētā un man ir neizsakāmi žēl tos nevainīgos bērniņus, kuriem tiek šitādas briesmones.

Par Bez Tabu redzēto auklītes sižetu nav komentāru, es tikai spēju iztēloties, kas bija jāpārdzīvo tiem bērniņiem, kuri tika uzticēta tai auklei..Un arī vecākiem noteikti bija briesmīgi.
24.04.2015 18:48 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Šis video tiešām liek sirdij sažņaugties, bet nu nav visas aukles vienā maisā bāžamas. Manam lielajam dēlam bija ļoti jauka auklīte, bet nu mēs viņu tikai pēc labajām vairāku draugu atsauksmēm ņēmām un bērns ar prieku pie viņas palika. Bet, kad nācās meklēt jaunu aukli, tad pēc ~10 intervijām ar dažādām auklēm sapratām, ka nebūs un sameklējām privāto dārziņu (arī pēc draugu atsauksmēm). Un abi puikas tiešām ar prieku iet uz dārziņu :)
24.04.2015 18:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Chiquitin

Protams online kamerām ir arī savi mīnusi, bet tomēr ir arī gana lieli plusi, ja pat māte tik reizi nedēļā ieskatās tajā kamerā, tik un tā tas ir labāk nekā viņa psihotu un brauktu uz dārziņu pārbaudīt vai nez ko vel darītu.

Par to ka nepievērš gana daudz uzmanības, ai nu nav ar iespējams visiem bērniem vienmēr izsekot līdzi tā kā tas vel nav pasaules gals, galvenais ka tomēr bērni tiek pieskatīti utt.

labāk lai ir tādas kameras nekā nav :D
24.04.2015 17:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau tās, kuras saka, ka savu bērnu neatstās svešam cilvēkam, tad arī uz dārziņu nevar vest un uz skolu, jo tā ir atstāšana svešiem cilvēkiem. ;)

Kā arī nekad nevari zināt vai vispār bērns no tā 1,5 gada tiks dārziņā - realitāte ir cita, vismaz Rīgā no kādiem 2 gadiem ātrākais, ja ne visi 3 gadi, kad tiek valsts dārziņā, arī privātajos nav viegli tikt un ne visas var atļauties privātos ar visu līdzfinansējumu. Tā kā dzīve var izvērsties visādi. Un dārziņos bērni slimos, daži vēl daudz un dikti, tad nedomāju, ka visu laiku varēsiet uz zilajām lapām sēdēt.

Dzīvē ir visādi un visas aukles nav sliktas, tāpēc nevajag teikt, ka es jau nu nekad neatstāšu - tad redzēsim kā dzīve sakārtosies un vai tiešām nekad nevajadzēs kādam citam atstāt, tai pašai auklei.

Pati arī nezinu vai kādreiz spētu savu bērnu atstāt auklei, jo tagad to nespēju, bet es nevaru galvot, ka nebūs tāda situācija, ka būs aukle jāmeklē. Un ir visādi veidi kā atrast normālu aukli un kā nodrošināties, ka jūs redzat, ko aukle mājās dara.
24.04.2015 15:58 |
 
Reitings 225
Reģ: 25.04.2012
Dārziņos vajadzētu ieviest online kameras, kur varētu jebkurā dienas laikā vecāks apskatīties kā bērniem iet, vai viss notiek kā tam vajadzētu utt.


Es strādāju bērnu dārzā, kur katrā grupiņā, ēdamzālē un pagalmā ir kameras un vecāki jekurā brīdī var caur internetu redzēt savu bērnu. Kameras noder arī kāda konflikta gadījumā, lai analizētu video ierakstu vai gluži otrādi, lai parādītu vecākiem, cik smuki mēs šodien dejojām, vai kā Anniņa savus pirmos soļus spēra..


Lielākā daļa vecāku tāpat nav laika visu dienu sēdēt pie datora un iemet aci labi ja reizi nedēļā, kad ieplānota kāda interesantķa aktivitāte vai kad bērns nedaudz apslimis, lai nomierinātos, ka viss labi un ka bērniņš spēlējas un viss ir kārtībā.

Taču ir arī tādas "paranoiskās" mammas, kas sēž pie datora un to vien dara kā vēro mūs darbu un pēc tam nekautrējas tev pateikt, ka viņas bērnam tiek pievērsta pārāk maz uzmanība, ka viņai nepatīk, ja bērns spēlējas klases stūrī, kurš nav pārredzams no kameras utt...
Ir ļoti grūti sadarboties ar tādām mammām un vēlāk viss šis satraukums, neuzticēšanās un pārmērigās rūpes atsaucas arī uz bērna uzvedību.
24.04.2015 15:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Manam bērnam aukles nebūs. Sēdēšu ar viņu pati, līdz sāks iet bērnudārzā. Dārziņu izvēlēties var pēc paziņu bērnu atsauksmēm - ja mazajiem pašiem ir paticis, tad viss ir kārtībā. Man jau tāds dārziņš netālu no mājām ir noskatīts.
24.04.2015 15:31 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
Ideālajā variantā, ja dzīves apstākļi ļauj, labāk pabūt kopā ar savu bērnu līdz bērnudārza vecumam... Šādi indivīdi, kas strādā par auklītēm, ļooti bojā ne tikai savu reputāciju bet arī uzskatu par auklītēm kopumā. Nav visas svešās auklītes sliktas. Atcerieties ka arī bērnudārzā mēs saskaramies ar audzinātājām, kurām labāk nevajadzētu strādāt ar bērniem.
Video novērošanu īsti neatbalstu, tā tomēr ir iejaukšanās privātajā telpā, bet uzskatu ka ir rūpīgi jāvēro savs bērns un kā viņš reaģē uz auklīti/audzinātāju.
24.04.2015 15:14 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Nevajag jau visas aukles vienā maisā bāzt.
24.04.2015 15:09 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
arī agrāk tas viss ir noticis, vienkārši nebija pieejami nekādi video utt. Man pagalmā bija pāris ģimenes, kur bērnus ārā nelaida vai tikai tik, cik pa logu māte redzēt var. Nu par tādiem dārzeņiem izauguši.. neieslīgsim detaļās, bet nu nevajag pārspīlēt vecākiem, arī tas nav uz labu. (es par tām kamerām dārziņos utt :D )
24.04.2015 15:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu ja velies lai berns drosibaa tad pasaam tam paranoiskajaam ir 24/7 jaasez ar to bernu..Nevajag jau parspilet ka visas auklites ir sliktas..,bet katraa zinaa labaak nem protams, cilveeku ko tu pazisti atkariibaa cik vecs beerns ari. Jo ja mazais prot runaat vins ari var patiekt vai dara paari vai mil savu aukliti,. to var redzeet ari peec beerna emocijaam kad auklite atnaak vai skries pretii vai raudaas. Ja berns saak ruadaat ieraugot aukli tad protams, kaut kas nav kartibaa.
24.04.2015 15:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
ikai jāņem vērā, ka pirājā brīdī reti kurš bērns ir sajūsmā par pārmaiņām. Tad nāk visādi brīnumi ārā, galvenais izturēt to pārmaiņu laiku


To esmu dzirdejusi, cik man draudzene, kura ir audzinataja darzina pateica, ka galvenais ir ilgi neatvadities, vnk ievest - pateikt ata un pec iespejas atrak iet prom lai cik skali berns raud, tas izlkausas sarzezgiti :D
24.04.2015 14:59 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ierastie grupiņā tā pat vien nav īpaši gudri!

Pirmkārt, bērns domās, ka nāk viņam pakaļ, un tas viņu lieki satrauks, ka mamma atkal iet prom.
Otkārt, audzinātājas arī ir cilvēki, kuru darbs būtu jāciena. Ja nepatīk neviens dārziņš/auklīte, jāauklē bērnu pašai.
Iedomājos, ka nu visi vecāki šādi sāk uzvesties! Kā tad auklīte pēc tam var normāli strādāt, ja visi paranoiskie vecāki sāks nest āra jakas/džemperus un ko tik vēl ne

Ar savām paranojām arī jāiemācās tikt galā! It īpaši tādēļ, ka bērni šīs mammu bailes ļoti labi jūt!


Nu jaa taa padoma , tad piekritu. Domaju tas visam mammam tad nemiera garins pirmaja laika, pec tam jau pec maza uzvedibas vares redzet . Lai gan zinu daudzus bernus, kuri neparko nemileja iet darzina, lai cik labi pret viniem izturetos.
24.04.2015 14:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
meooooww

Nav jau jābūt paranojai lai vienkārši gribētu lai bērns ir drošībā un viņam netiek darīts pāri. It īpaši ja ir tik pretīgi gadījumi kā beztabu rādīja.
24.04.2015 14:51 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
man vispār liekas, ka cilvēki, kuriem ir paranoja, paši piesauc kaut kādu negatīvo enerģiju. Mani senči vienmēr bija diezgan laid back, biju 2 dārziņos un bija arī 1 auklīte. Nekādu problēmu :D Ja pārāk iespringst uz to, ka visi apkārt ir ļauni pāridarītāji, tad tādus dzīve arī sūtīs :D
24.04.2015 14:49 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
es ceru, ka man nekad nebūs darīšana ar mātēm paranoiķēm, kas iebiedē bērnudārza audzinātājas, skolas skolotājas utml. Drausmas...
24.04.2015 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Manējais skatoties to sižetu pajautāja - Kāpēc viņa ar savām kājām vēl staigā? :D
24.04.2015 14:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dārziņos vajadzētu ieviest online kameras, kur varētu jebkurā dienas laikā vecāks apskatīties kā bērniem iet, vai viss notiek kā tam vajadzētu utt.

Noskatījos to beztabu sižetu, goda vārds nav ko teikt, pretīgi palika.
24.04.2015 14:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits