Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojuma biedri

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Sveikas :)
Tā kā pati pašlaik aktīvi ceļoju un braukāju apkārt, radās jautājums par ceļa biedriem. Jūs varat ceļot kopā ar jebkādu cilvēku vai tomēr ir svarīgi, lai esat uz viena viļņa? Ir bijusi situācija, ka otrs cilvēks ir tik neciešams, ka galu galā ceļojums ir bijis nebaudāms? Vai arī jūs vislabprāt ceļojat vienatnē? :)
Tātad - tēma par un ap cilvēkiem, ar ko kopā ceļot :)
17.04.2015 20:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dazkaart labaak vienai, nekaa ar kaadu ar kuru nesapas. Vienreiz biju paargaajienaa, kur viens dzeks bija panjeemis liidz savu jauno meiteni. Meitene nebija radusi pie fiziskaas slodzes, visu laiku chiiksteeja, piiksteeja, 2x apraudaajaas, pasuutiija muus 3 maajas taalaak un shausmaas saleecaas pie katras chabonjas kruumos. Vienu briidi man bija veelme vinju kaut kur klusi nosliicinaat kaadaa avotaa. :-D
17.04.2015 20:35 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Man ir ļoti svarīgi, lai blakus ir cilvēks ar kuru esmu uz viena viļņa.
Ja esmu ceļojumā ar kādu, kurš krīt uz nerviem, tad man viss pasākums ir izbojāts.
Viena gan es nelabprāt ceļoju, man interesantāk ir, ja kāds ceļabiedrs ir blakus, bet cilvēkus, ar kuriem ceļot kopā, gan izvēlos ļoti rūpīgi.
17.04.2015 20:40 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Nee, nav vienalga, ar ko kopaa celjot. Lielos celjojumos brauktu tikai ar vieniigi ar viiru un beernu. Kaadreiz labpraat braukaaju apkaart arii viena, nekaadas vainas, vareeju domaat savas domas un ne ar vienu nedaliities.
17.04.2015 20:40 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Labāk vienai, nekā ar kādu ar ko nesapas - viennozīmīgi. Nekas nevar būt ļaunāks par atrašanos paaugstināta stresa apstākļos (un ceļojums vienmēr nozīmē kaut nedaudz stresiņa) kopā ar kaitinošu cilvēku. Draudzības patiesumu un romantisku attiecību saderību vislabāk var noteikt ceļojuma laikā.

Bet man ir paveicies ar foršiem ceļošanas biedriem, kam ir līdzīgas vēlmes un attieksme kā man. Galvenais, lai humora izjūta piemīt un sapas, pārējais atrisinās pats no sevis.
17.04.2015 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
:-)
18.04.2015 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits