Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga bijusī

 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Sveikas, dārgās un jaukās :)
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli par situāciju, kādā esmu. Šobrīd apmēram 4-5 mēnešus esmu kopā ar burvīgu puisi, ar kuru bijām ļoti labi draugi kādus gadus 7-8. Līdz ar to, redzēju visu laiku to, kā viņš dzīvo, kādas attiecības veido utt. Viņa pirmo meiteni, ar kuru viņi bija kopā laikam kādus 2-3 gadus, pazīstu un agrāk arī bijām draudzenes. Šobrīd situācija ir tāda, ka tas meičuks visu laiku cenšas noturēt kontaktus ar manu draugu. Viss jau ir saprotams, ka vēlas saglabāt labas attiecības, bet man šķiet, ka nedaudz par lielu ir tā viņas interese. Atpakaļ viņa manu puisi negrib, jo pašai jau gadiem ir citas attiecības, bet tomēr tas šķiet jocīgi. Šo svētdien viņa aicina mūs abus pie viņas uz dzimšanas dienu..ja došos ciemos, man šķiet, ka tas būs ļoti neveikli, kaut arī viņa ļoti grib ar mani sapazīties tuvāk un uzturēt draudzīgas attiecības.
Vai tiešām var būt tā, ka viņai tiešām gribas vnk draudzēties ar mums? :-D
15.04.2015 10:35 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Sīkumos jau es te visu nezinu, bet varbūt, ka viņa grib vienkārši draudzēties ar jums. :D
15.04.2015 10:41 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Turi draugus tuvu, bet ienaidniekus vel tuvāk! :D
Es patiesībā neredzu it nekādu vajadzību uzturēt baigās attiecības ar bijušajiem un mākslīgi to veidot ir vel nevajadzīgāks pasākums. Ja mani tagad drauga bijusī aicinātu uz tēju, es laikam nogāztos no krēsla aiz šoka un nekur neietu... :D :D :D
Nezinu, man tas viss liekas jocīgi un nevajadzīgi. Bet var jau būt, ka tādi ir cilvēki, viņiem šķiršanās nav šķērslis, lai uzturētu draudzīgas attiecības un sazinātos. Es neko nesaku, ja jūs JAU būtu kādā pasākumā un tur sasveicinās vai parunā, bet mākslīgu draudzību veidot nav manā gaumē un man šis liekas dīvaini. :-D:-/
15.04.2015 10:43 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Parasti es neticu šādai draudzībai, bet šoreiz iespējams meitene varbūt tiešām grib sadraudzēties.
Ja aicinātu tikai tavu draugu, tad, protams, viss skaidrs būtu, bet, ja jau abus..
Vienīgi vai Tev tādu draudzību vajag!? Un ko saka puisis?
Man šāda draudzība nafig nebūtu vajadzīga, pat prātā neienāktu draudzēties ar drauga bijušajām. Man viņas kā cilvēki nemaz neeksistē :D bet tas ir tikai man, šeit cosmo daudzas domā pavisam savādāk. Kašķi nemeklēju.
15.04.2015 10:45 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Virago, man līdz šim ir bijusi tāda pati nostāja! Mani bijušie (par tādiem saucu 2 :D) ir forši vīrieši, cienu viņus utt., bet lieku kontaktu meklēt - never ever. Draugs saka, ka saprotot mani, bet laikam tomēr nesaprot, jo tīri aiz pieklājības ar viņu regulāri sazinās (sarunas uzsāk viņa). Lai arī cik skeptiska es sākumā pret to meiteni biju, ar katru dienu domāju, ka varbūt lieki satraucos un viss ir tīrāks par tīru :D Varbūt kāda ir bijusi līdzīgā situācijā un varētu padalīties ar sekām :D :)
15.04.2015 10:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Var jau būt, ka viņai vienkārši gribas draudzēties...varbūt palielīties ar kaut ko vai ir vēl kādi nodomi, kāpēc grib tikties ;)

Katrā ziņā, man nebūtu nekādas vēlmes un patikas čupoties ar drauga bijušajām...pietiek jau, ka es zinu kas viņas ir un kā izskatās :D
15.04.2015 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Bijusī ir bijusī, lai tāda paliek!

Nekad neredzu jēgu čupoties, es labāk ar draugu pavadu laiku atsevišķi un ar savām draudzenēm atsevišķi...A vot man tā patīk, tie, kas runā vienmēr runās... :)
15.04.2015 10:49 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Es jau arī domāju, ka dīvaini būtu, ja viņa aicinātu tikai tavu draugu, bet aicina jau jūs abus. Pie tam, vai tad tu neminēji, ka pazini to meiteni iepriekš? Tad man šķiet, ka nav jāmeklē zemūdens akmeņus tur, kur to nav.
15.04.2015 10:50 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Viņa manam draugam ir teikusi apmēram tādus tekstus - "kāpēc visas Tavas draudzenes domā, ka esmu kaut kāda čūska un gribētu nocelt viņām Tevi? Gribu vnk, lai visi pavadām labi laiku, izklaidējamies utt.". Ok...lai būtu, es varu noticēt, ka viņa ir normāla meitene (cienu savu vīrieti un ticu, ka ar jocīgām netiktos :) ), bet tomēr - kāpēc?? :D
15.04.2015 10:50 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
tīri aiz pieklājības ar viņu regulāri sazinās (sarunas uzsāk viņa)


Nu es nezinu, es varbūt esmu iesīkstējusi savos uzskatos, bet mans uzskats ir - kas mans, tas ir mans. Un ja tagad kaut kāda bijusī sāktu katru otro dienu interesēties par mana vīrieša dzīvi un visu pārējo, es noteikti nepaliktu klusējot malā!
Es tagad tā iedomājos sevi tās meitenes vietā... Lai es tagad rakstītu savam bijušajam kā iet, ko dari, kā dzīve utt... Nu nē, man ir PILNĪGI VIENALGA kā viņam iet! :D Tāpēc es arī tā brīnos par viņas baigo draudzību. Tāpēc jau cilvēki šķiras, lai nebūtu kopā un netiktos! NEKAD! :D :D :D
15.04.2015 10:53 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Viņa pirmo meiteni, ar kuru viņi bija kopā laikam kādus 2-3 gadus, pazīstu un agrāk arī bijām draudzenes.


Kapec jusu draudziba beidzas?
Un kaa pusisi ar so meiteni izskiras, pa mieigo?
Nu es neko sliktu nesaskatu, neliekas , ka meitenei kkadi kreisie noluki, bet tur ir jadoma jums? Vai jus gribiet tadu draudzibu vai ne?
15.04.2015 10:54 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Viņa pati ir komunikabla, daudz paziņas vai draugu?
15.04.2015 10:54 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Bet atceros, ka manam virietim bijusi meitene vienmer apsveica svetkos, draudzigi vini sarunajas, satikas un beigas vina tomer saprata, ka grib vinu atpakal. Nu visadi var but.
15.04.2015 10:55 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu nezinu, ja mana drauga bijusī, ar kuru viņš šad tad komunicē, jo viņam ir labas attiecības ar viņas ģimeni un mazo māsu, aicinātu mani uz tēju vai kopā patusēt, man tas liktos ļoti savādi...katrā ziņā, pat, ja es kaut kāda velna pēc piekristu tādam sviestam, tāpat uz to visu skatītos ļoti šķībi un nekādu baigo draudzību netaisītos būvēt :D

Atbildot uz Tavu jautājumu - kāpēc? Varbūt viņai vienkārši trūkst draugu un sabiedrības, parastas komunikācijas :D
15.04.2015 10:56 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Draudzība (gan man, gan arī draugam) beidzās, jo tās draudzības bija vidusskolas laikā. Viņi izšķīrās mierīgi, cik zinu; tur bija situācija, ka viņi viens otram bija pirmie (skūpsts, sekss, attiecības utt.), bet reti jau kurš paliek kopā ar saviem pirmajiem. Kaut kādu kontaktu viņi ir uzturējuši pēdējos gados visu laiku (cik regulāru, nezinu). Nezinu, man ir domas 50/50, jo arī vienmēr esmu bijusi privātīpašnieciska, bet tomēr nav problēmu ar to, ka puisim draugu, kolēģu lokā ir citas dāmas. Mans draugs ir gatavs arī nedoties uz to ballīti, ja es negribēšu, bet es noteikti neesmu no tām, kas pateiks "Mēs nekur neiesim!!" un tupēsim mājās :D
15.04.2015 11:00 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Kā sensejs ar mācekli! :D :D :D
Vecā draudzene vēlas apmācīt jauno draudzeni! :D
Neapvainojies, tāds jociņš tikai! ;)
15.04.2015 11:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Gan jau viņa ir vienkārši no tām, kura ar visiem un vienmēr draudzējas. Ir taču tādi cilvēkiem, kuriem draugi visās malās.
15.04.2015 11:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu ja negribiet uzturet kontaktus, tad nafig.
15.04.2015 11:03 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Nav izslēgts, ka meičai auzu pārslas galvā un nekādas loģikas tur vienkārši nav, tāpēc vari to nemeklēt. 8-)
15.04.2015 11:06 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Manuprāt, var būt neskaitāmi iemesli, kāpēc viņa to darba, bet visvienkāršākais - viņa tiešām gluži vienkārši grib uzturēt kontaktu, jo patīkat kā cilvēki un vēlas "draudzēties ar ģimenēm" :)
Manam vīrietim arī ir labas attiecības ar viņa bijušo draudzeni, kurai arī jau ir ilgstošas attiecības pašai. Patiesību sakot, mums tieši tā arī ir, ka viņi (ex un viņas draugs) ir laipni gaidīti pie mums ciemos, mēs labi pavadām laiku un man nevienu brīdi nav radušās aizdomas, ka tur varētu slēpties "KAUT KAS TĀDS". Vienkārši labas attiecības. Nav gan arī tā, ka mēs ar to meiteni sazvanītos, pļāpātu vai ietu divatā dzert tēju, bet šādi "ģimeniski" pasākumi ir jauki.
Tomer šeit laikam ir ļoti trausla robeža sajūtās un attieksmē pret bijušajiem, jo savās bijušajās attiecībās es noteikti negribēju pat zināt, kas ir mana vīrieša bijušās, kur nu vēl uzturēt ar viņām draudzību. :) Arī ar savu ex man nav nekādas intereses šādu draudzību uzturēt, vai gaidīt, ka mans vīrietis ar viņu gribēs draudzēties tā kā - ļoti atkarīgs no iesaistītajiem cilvēkiem, no tā, kādas bijušas vinu attiecības, kā notikusi šķiršanās, kurš bija iniciators, kādi iemesli u.t.t. Arī tas, kādas ir jūsu ar vīrieti šībrīža attiecības - kā ar uzticību un citiem "parametriem" :)
15.04.2015 11:09 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Bordo, paldies, man dažkārt tieši tā arī liekas! (l)
15.04.2015 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits