Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kaut ko daru nepareizi?

 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man jau ļoti sen ir problēmas gan ar pinnēm , gan, jo īpaši ar aizsprostotām porām. Kādu mēnesi atpakaļ iegādājos dažādus Bioderma produktus un pirms to lietošanas aizgāju pie kosmetoloģes.
Seju kopš tā brīža tīru un mitrinu ļoti regulāri - no rīta nomazgāju seju un uzsmērēju Bioderma matējošo krēmu, vakaros seju nomazgāju ar Bioderma putojošo gelu un uzklāju Bioderma mitrinošo krēmu, dažkārt, ja uzmetas kāda pinne lietoju arī Bioderma AKN ( taču lieku to tikai uz pinnēm, jo savādāk pēc krēma āda kļūst ļoti taukaina). Reizi nedēļā arī skrubēju ādu ar BIODERMA skurbi un dažkārt uzlieku arī māla maskas, arī pēc to lietošanas uzklāju mitrinošu krēmu. Taču šī mēneša laikā liekas, ka nav pilnīgi nekādi uzlabojumi - visi melnie punktiņi ir atgriezušies , varbūt vienīgi pinnes metas mazāk, taču tā man būtu pati mazākā problēma...
Vai es kaut ko daru nepareizi, ka reāli nav nekāda efekta?! Mani vienkārši tās aizsprostotās poras dzen tādos kompleksos, ka vairs nezinu ko iesākt.. :-/
14.04.2015 18:30 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sāc ar to, ka aizej pie dermatologa un veic visas nepieciešamās analīzes. Nelieto cukur, sāli, saldumus mēnesi. Un redzēsi izmaiņas.
17.04.2015 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Leslygo - Man no tā AKN krēma paliek nenormāli taukaina āda, tādēļ viņu pārtraucu smērēt pa visu seju, jo likās, ka tas dos tieši pretējo efektu. Katrā ziņā pamēģināšu smērēt viņu visu kur ir melnie komedoni.
Kosmētiku praktiski nelietoju vispār, negribas jau nemaz to īsti darīt dēļ melnajiem punktiņiem. Pārsvarā krāsoju tikai skropstas, pa retam uzkrāsoju acis, bet pūderi lietoju labi ja reizi pusgadā.
Krikstiine - šodien nopirku tēju, īstenībā pat garšo, par ko gan esmu loti pārsteigta, jo parasti šādas tējas dzeru ar mokām :D
vaboleens - pie kosmetologa nesen jau biju, ar zobiem viss kārtībā, kaitīgo ieradumu arī nav. Īsti pat nezinu cēloni, neviens dermatologs pie kā esmu bijusi neko prātīgu nav pateicis.
17.04.2015 00:30 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
+ aizej pie zobārsta, ja zobi caurumos arī var lēkt uz sejas visādi brīnumi
15.04.2015 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
1.sports
2.uzturs
3.kosmetologs
ne jau kosmētikas līdzekļiem, kas tur mistisks jādara, bet pašai.
Kas ar uzturu darās? Kaitīgie ieradumi, saldumi, visādi ceptie draņķi, alkohols- tas viss atstāj sekas uz sejas un ne tikai uz sejas
15.04.2015 13:49 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
BekiLu, ne, teja garsho tapat kaa jebkura cita zaljaa teja. Sastavaa augi,kuri veicina gremoshanas sistemas darbibu. Lidz ar to, organisms raitak un efektivak izvada nevelamaas vielas no organisma. Maksaa pie 4 eiro. Ir ari gableshu veida, ja negribas chakareties,iedarbojas ari atrak, bet cena, ja nemaldos, eiro 30.
15.04.2015 13:44 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.03.2015
Sveika, BekiLu

Es tev ieteiktu BIODERMA AKN smērēt uz visas sejas un pat 2x dienā- no rīta un vakarā, jo tas krēms ir tieši pret melnajiem punktiem domāts, mazāk pret pašām pumpām (pumpām ir SebiumGlobal).
Ja tev ir sajūta, ka seja paliek taukaina, tad droši vien, tad kad dosies ikdienas gaitās, nevis paliksi mājās kur var arī paciest "taukaino seju", gribēsi matēt- tad arī vari no rīta tomēr likt to Matējošo krēmu. Mitrinošo krēmu liec retāk, jo viņu vnk nebūs kur iestarpināt, bet ja kādu dienu ir sajūta, ka prasās mitrināt tad AKN vai Mat vietā uzliec mitrinošo.
No ŗita UN vakarā āda ir jāattīra ar nesausinošu, labi attīrošu līdzekli, ideālā variantā- tas arī regulē problēmu- derēs tas pats BIODERMA gēls un/vai BIODERMA micelārais ūdens.
Skrubi vari lietot 2x nedēļā un pēc tā pat vari uzlikt to māla masku, jo skrubis iztīrīs poras dziļāk, bet maska nolobīs atlikušo "biezo" ādu un aizvilks poras ciet. Un pēctam pēc sajūtām- liec to pašu AKN krēmu vai mitrinošo.
Vēl viens ļoooooooti svarīgs punkts- NESAUĻOJIES (solārijs nekādā gadījumā, saule - nepārforsēt un ar saules aizsargkrēmu) , ja gribi smuku, gludu un tīru ādu- jo saule ir viltus draugs un liek mūsu ādai palikt vēl biezākai un nosprostojumiem, jeb melnajiem punktiem vairoties vēl vairāk.
Un vēl ļoti svarīgs punkts ir dekoratīvā kosmētika, ko lieto, ja lieto? Visi tonālie un pūderi, kas nav īpaši piemēroti problemātiskām ādām un nav labas kvalitātes- neaizsprosto poras utt (parasti šādi kvalitatīvi produkti sākas no 20 euro un uz augšu) ļoti skaisti palīdz pumpām un melnajiem punktiem vairoties. Un tev nederēs nekas uz eļļas bāzes, kā minēja kāda iepriekšējā komentētāja- eļļas bāzes krēmi, tīrītāji der tikai sausām un ļoti ļoti sausām ādām, ne taukainām.

Ceru, ka tiksi skaidrībā un būs uzlabojumi. Lai veicas!
15.04.2015 11:28 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Pilnīgi droši varu piekrist tām dāmām, kuras norāda par uzturu - tā ir atslēga! Vienlīdz vērtīgs būs gan dermatologa, gan uztura speciālista apmeklējums.
Kā arī par Biodermu - ir bijusi ar šo firmu saskaršanās jau kādu 5 gadu garumā un tā "sāls" ir tajā, ka reālu rezultātu pēc produktu lietošanas var redzēt pēc 2-3 mēnešiem (regulāri lietojot), jo šie produkti nevis novērš uzreiz to problēmu, bet reāli viņu ārstē zemādas līmenī, kas ir daudz nozīmīgāk, nekā ātri novērst sekas. :)
15.04.2015 09:58 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Mazāk lieto uzturā saldumu un piena produktu.
Un (tūlīt mani visas noēdīs, bet tomēr uzrakstīšu)- man liekas, ka tu krietni pārspīlē ar visiem saviem nosauktajiem līdzekļiem. Pamēģini, nu vismaz vienu nedēļu, katru vakaru seju vienkārši nomazgāt ar tīru ūdeni un mazliet ar kādām vieglām ziepītēm un iesmērē seju uz nakti ar mitrinošu krēmu (jo pēc mazgāšanas ar ūdeni un ziepēm āda paliek sausa) un VISS.
Izskatās, ka tu vienkārši par daudz lieto to visu ķīmiju.
15.04.2015 09:38 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
No sirds ieteiktu pamēģināt GLAM GLOW Supermud Clearing Treatment, youtuberēm ļoti patīk.

Produkts, kurš sagādāja man vieslielāko vilšanās :D Nu tik tizls un tik dārgs, ka nezinu smieties vai raudāt :D
15.04.2015 08:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es vienmēr pastāvu uz to, ka vispirms jāaiziet pie dermatologa un jānoskaidro problēmas iemesli, jo tie var būt daudz un dažādi. Tu pašlaik cīnies ar ārīgiem līdzekļiem, bet varbūt problēma ir hormonāla vai slēpjas uzturā? Tādā gadījumā, kāpēc lai pašreizējā pieeja palīdzētu?

Es gāju pie trim dažādiem dermatologiem, kamēr aizrakos līdz problēmas saknei. Skatījos, kā mana āda reaģē, un izdarīju secinājumus. Tagad ādas stāvoklis ir labāks un būtu pavisam labs, ja nebūtu ļāvusies kārdinājumam paeksperimentēt ar nepiemērotiem kopšanas līdzekļiem.
15.04.2015 00:59 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man liekas, ka diezgan ievērojamai daļai pie pinnēm ir vainojami saldumi u.c. organismam ne īpaši nepieciešami produkti. Pašai sarodas tikai tad, kad dažas dienas pēc kārtas kāda šokolādes konfekte apēsta vai palietota kafija, kakao dzērieni. Ja ir superveselīgs uzturs, tad varbūt arī kaut kas ar hormoniem?
15.04.2015 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 627
Reģ: 31.03.2012
No sirds ieteiktu pamēģināt GLAM GLOW Supermud Clearing Treatment, youtuberēm ļoti patīk. Man patika šīs meitenes nelielais apskats (?:-D )
https://www.youtube.com/watch?v=DWe6DQpuu1I
15.04.2015 00:50 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Tās kuras lieto attīrošas maskas, lūdzu varat padalīties tieši kādas?
Krikstiine - būs jānopērk tā tējiņa. Vispār kāda viņa pēc garšas, nav no tām, kuru izdzert ir tīrās mokas ?
14.04.2015 23:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Kristāliņ, savāri pavairāk katliņā. Tā lai pietiek 2-3 dienām. Var jau dzert arī aukstu.
14.04.2015 21:41 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Kā ir jāpagatavo tēja organisma attīrīšanai? Jo ādas tēja ir "čakarīgi" taisāma, ne katru rītu saņemos un uzspēju uztaisīt (t):-(
14.04.2015 21:36 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
iegādājies Dr.Tereško organisma attīrošo tēju. Vai tabletes. Viss, kas ir tavā ''vēderā'', atspulguļojas uz sejas.
14.04.2015 21:31 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Skaties moš nepanes kkādu produktus ko lieto uzturā, veselīga ēšana katram nozīmē kko citu, skaties kā āda jūtas kad nelieto piena produktus vai sarkano gaļu utt.
14.04.2015 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 3089
Reģ: 09.10.2009
Man pinnes teju pilnībā ir pazudušas no sejas (tfu,tfu,tfu :D ), jo beidzu lietot cukuru. Tām ļoti,ļoti tīk cukurs! Es piekrītu par uzturu. ;-)
14.04.2015 21:10 |
 
Reitings 188
Reģ: 17.03.2015
Bio Oil vietā var droši izmantot jebkuru citu mitrinātāju, tā sastāvā ietilpst vien pāris vitamīni, minerāleļļa un pāris augu ekstrakti. Nekas īpaši brīnumains vai medicīnisks tur nav. Pirms pāris gadiem mēģināju, nekādu efektu nejutu.
14.04.2015 21:07 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Agnese144 - lietoju bio oil jau kādu laiciņu un man palīdz pret strijām(tās pašas rētas vien ir) nu vismaz viņas ir palikušas gaišākas un dažas pat gandrīz nav pamanāmas, taču es smērējos 2x dienā jau 6 mēnešus katru dienu.. Cik zinu ,tad efekts ir tikai tad,ja 2x dienā vismaz 3 mēn smērējies ar viņu.
14.04.2015 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits