apakšveļu reklāma

 
Reitings 138
Reģ: 08.02.2015


Kā jums tāda apakšveļas reklāma? Atbalstāt vai nē, man nepatīk.
14.04.2015 16:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mhmm, tās, kuras izmisīgi aizstāv šīs bulciņmodeles, pašas ir apaļīgas.
Tur tā sāls.

Vispaar es pati esmu tieva kaa skals un ar svaru krietni zem normas. Mani uzskati balstaas uz to, ko esmu maaciijusies un uz dazaadu miesasbuuvju cilveeku analiizju rezultaatiem. Man patiik vizuaali vislabaak nedaudz druknas sievietes ar labi defineetiem muskuljiem, lai gan pashai man liidz tam kaa liidz meenesim, jo masu uzaudzeet nekad nav izdevies. Tomeer tajaa pashaa laikaa apzinos to, ka veseliigumam var buut dazaadas formas.
17.04.2015 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Tomeer tajaa pashaa laikaa apzinos to, ka veseliigumam var buut dazaadas formas.


piekrītu.
18.04.2015 14:08 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Agrāk šādi augumi bija "ideāls". Bildē tur tumšmate ir tievāka, bet ar tādiem augumiem kā tās pārējās meitenes staigāja modes skatēs. Ja tā padomā, tas ir TIK dīvaini, cik ļoti izmainījušies sabiedrības standarti.
Tieši tagad pārskatos Mad Men un tas, cik normāli ir puncīši, riepiņas, lieli dupši man patiesībā rada izbrīnu par to, ja mūsdienās kāda ar tādu augumu izietu uz mēles, visiem būtu nenormāls šoks. (ši gan nav mans personīgais viedoklis, bet novērojums).
23.04.2015 11:16 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Patiesībā šādas diskusijas ir tik ļoti bezjēdzīgas. :D Bet es jau domāju, ka neesmu vienīgā, kas no pamanījusi. Kāda jēga no strīdēšanās, tieši kā jau teica, ne kāda pēc komentāra izlasīšanas ies uz zāli un ne arī sāks ēst 'vairāk'. Drīzāk uztaisiet diskusiju +size, - size vai kas kuram tuvāks. :D
23.04.2015 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits