Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas kopšana

 
Reitings 6
Reģ: 10.03.2013
Sveikas, dāmas 8-)
Varbūt varat ieteikt kādu labu sejas kopšanas loijonu/ toniku normālai problemātiskai ādai? Šad un tad metas pumpas uz sejas, lai sen jau kā neesmu puberitātes vecumā, un tās poras mani iedzīs drīz kapā :-D
14.04.2015 10:15 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Baiba- ieteikums- aizej pie ārsta-dermataloga un pajautā. Manuprāt, tas būs daudz lētāk un ātrāk nekā testēt visus pēc kārtas ieteiktos losjonus. Mana vīram ir ļoti taukaina āda- palīdz darvas ziepes un melnās ziepes. Pērku SIBERICA.
14.04.2015 10:29 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu, jo, ja arī tev kāda šeit kaut ko ieteiks, tad tas noteikti nebūs lētākais produkts. Tāpēc vizīte pie dermatologa un precīzs ieteikums tev būs gan izdevīgāks, gan rezultatīvāks. :)
14.04.2015 10:47 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.04.2015
Kā noraksturoji sejas ādu, varu tev no pieredzes ieteikt Oriflame Diamond Cellular micelāro ūdeni. Der gan sausai, gan taukainai ādai. Uz atlaidēm var pa 8€ dabūt, bez atlaides 14€. 200ml. Man patīk, ka šis līdzeklis ir 3 in1. Notīra kosmētiku, sebumu, putekļus un reizē arī darbojas kā toniks. Var dzīt pumpas ārā, no tā nav jābaidās. Seja tīrīsies ☺ Var mazliet kņudināt viņš sākumā, bet āda ātri pierod. Labākais līdzeklis, kāds man ir bijis. Ļoti labi notīra visu lieko!
02.05.2015 19:12 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man ir kombinēta āda (ir taukainās un sausās zonas), sāku lietot Biodermas Sebium sēriju, āda vairs nespīd, sausās zonas vairs nav sausas, poras kļuvušas neuzkrītošākas (tā arī bija viena no lielākajām problēmām) un jaunas pumpas arī nemetas, pagaidām viss forši, ieteiktu arī citiem :)
Lietoju gan vairākus šīs sērijas produktus vienlaicīgi.
02.05.2015 19:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits