Vīrietis iesper sievietei ar bērnu ratiņiem, ko jūs par šo domājat?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
14.04.2015 01:57 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Cilvēks, kas nav uz agresiju tendēts, nebūtu atsācis konfliktu tikai tāpēc, ka uz viņu skatās. Viņa atsāka. Nu, ko lai saka. Vīrieši cūkas, bet viņa jau nav labāka.

Piekrītu.
Kamēr ziņās neparādīs abu pušu viedokļus par situācijas norisi un vēl kāda aculiecinieka stāstījumu - tikmēr neticēšu, ka tas vīrietis viņu ne par ko ir nospļaudījis un sitis. Nekādā veidā neattaisnoju vardarbīgo rīcību, bet šeit ir skaidri redzams pie kā var novest pārlieku bravūrīga taisnības meklēšana.
Ne visi cilvēki ir vienādi. Zinu, ka mans vīrietis būtu palaidis un nevienai virsū nebūtu spļāvis, bet visi taču nav vienādi. Mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā vēljoprojām ir indivīdi, kuri uzskata, ka sieviete ir jāklopē un viņa domāta tikai trauku mazgāšanai un bērnu dzemdēšanai. Vai man tagad iet ar tiem psihopātiem cīnīties un gaidīt, kamēr kāds man zilas acis uzsitīs un pēc tam meklēt viņu pa visu pasauli???
Ja sieviete redzēja, ka cilvēks nav adekvāts - spļaudās, lamājās, tad es viņas vietā būtu pagriezusi muguru un aizgājusi, nevis paļāvusies uz to, ka vīrietis taču man nesitīs un es varu atļauties viņu vēl pakacināt.
Esmu redzējusi klubā kā džeks bez sirdsapziņas pārmetumiem paņēma un iesita meitenei, kura bija iedomājusies, ka var pateikt viņam visu ko par viņu domā vai ir dzirdējusi. Vai nebija pati vainīga, izprovicējot iereibušu vīrieti ar ne visai labu slavu, nu, protams pati jau arī "kunga prātā"?
Pati zināja ar ko riskēja. Protams, pēc tam varēja skraidīt pa policijām un skandalēties, bet ja cilvēks pats iet un meklē problēmas, tad nav jābrīnās, ka viņam dažreiz nākas sāpīgi atbildēt par saviem vārdiem.
14.04.2015 15:40 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Pati zināja ar ko riskēja. Protams, pēc tam varēja skraidīt pa policijām un skandalēties, bet ja cilvēks pats iet un meklē problēmas, tad nav jābrīnās, ka viņam dažreiz nākas sāpīgi atbildēt par saviem vārdiem.

+++
14.04.2015 15:42 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Domāju, ka bāba stulba.
Vīrieša agresiju, protams, neattaisnoju, bet bābas uzvedību vispār nesaprotu - ko tu ej un kasies viņam virsū? Labi, pie kases aizrādīja... bet pēc tam - ko pati vēl vilkās ar viņu kasīties, fočēt, kaut ko par valodu piesieties? Man arī riebjas, ka krievi Latvijā nejēdz valodu iemācīties, bet man ir gana daudz smadzeņu, lai es neietu pati kašķi ar tādiem meklēt un savu drošību vai veselību apdraudēt. Un man liekas - ja ir bērns, tad vēl jo vairāk stulbību izlēcieni jāpiebremzē. Es arī pie kases nebūtu nekādus izlēcienus taisījusi, jo man, goda vārds, gabals nenokristu no tā, ka kkāds vīrietis pirms manis iepērkas ar pilnāku grozu. Īpaši, ja man vēl būtu līdzi bērns. Pastāvētu tajā rindā 5 minūtes ilgāk - nu un?
14.04.2015 16:09 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
vispar jau rimi atra kase (cik nu es tam pieverzu uzmanibu) ir domata pircejiem ar max 5 precem un cilvekiem ar berniem. Tur nekur neesmu redzejusi, ka butu rakstits tiesi maminu kase :D

un stella...chill :D vins vinu neapsplaudija, bet nosplavas vinai blakus pec vinas pasas vardiem (kurs te lej ellu uguni tagad? :D) un diezvai vina teiks, ka vinam pati ari sita vai spera. Pati uzprasijas ar savu nacionalistisko attieksmi, bet tad izdomaja publiski paraudat. Es saprotu, ka tev patik mati terezi telot, bet tad telo tadu no abiem skatu punktiem :D
14.04.2015 16:15 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
kāds zin sievietes vārdu uzvārdu? gribētu paskatīties uz viņu. :D
14.04.2015 16:17 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
vispār būtu stilīgi ja vīrietis ieliktu savu stāsta versiju un sievietes bildi. bet laikam viņš ir inteliģentāks par sievieti un to nedarīs. kaut gan - tautai savi varoņi jāzin tāpēc es atbalstītu. :D
14.04.2015 16:18 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
aa un kada sakara vins vinai sekoja? noteikti gaja uz savu masinu, bet te mamulja pasaules naba iedomajas, ka vinaj seko, saka vavulot, ka vins debils krievs utt, kad cilveks mierigi uz savu auto aiziet velas.

beidz dramatizet te visu :D mosh ta tu biji? tas butu vienigais skaidrojums tam bezsakaram, kuru te raksti :D
14.04.2015 16:21 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Alexxa, cilvēkiem , kuriem pie konkrētās kases ir privilēģija nav tev jālūdz pāriet pie citas kases. Tev pašai tas būtu jāsaprot.
14.04.2015 16:21 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
cilvēkiem , kuriem pie konkrētās kases ir privilēģija nav tev jālūdz pāriet pie citas kases. Tev pašai tas būtu jāsaprot.

Jā, un, ja neievēroju, tad šim cilvēkam ir pienākums man uzbraucoši norādīt uz to cik man vispār preču grozā un pateikt vēl, ka esmu, piemēram, stulba latviete. Tad man jāuzmaida, jāpalaiž šī dāma un jāiet nodurtu galvu pie citas kases.
14.04.2015 16:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
pareizi sieviete dariija , ka aizraadiija. bet paardeveejas jau labaas njem taadus idiotus aatrajaa kasee.Dominas Prisma cik reizes esmu jau suudzeejusies par saadiem izgaajieniem vadiibai.


Nu ko tad tiem pārdevējiem var grūsties virsū, nu ja viņai dienā kādi 50-100 tādi idjoti gadās kas iet pie tām ātrajām kasēm, tad agri vai vēlu vienkārši piegriezīsies cilvēkiem to aizrādīt + tad vel tik vairāk lieki konflikti radīsies. Vieglāk ir pieņemt un paklusēt. Pilnīgi saportu pārdevējus, bet arī priecājos par tiek kas ko ar pasaka.

Un vispār lai visi lielie veikali uztaisa vīriešu kasi un miers :D


Runājot par to sitienu, godīgi sakot kamēr es neredzēšu apstiprinošu video no veikala novērošanas kamerām, tikmēr es neticu tam kas notika līdz galam.

Viss ir atkarīgs no tā kā cilvēki sarunājas, ja normālā jaukā balsī pateiktu ka šai kasē nevar iepirkties ar tik daudz precēm, tad mazliet cita attieksme ar būtu saņemta atpakaļ, bet vispār vai tad tiešām nevari pagaidīt vel 1/2 minūtes tai rindā ja pat tā ir ātrā kase un neiesaistīties liekās diskusijās lai tik pierādītu savu taisnību. Tik pat labi to divu vīriešu vietā varēja būt kāds cits cilvēks kas kaut kur steidzās, jā viņam grozspilns, bet ja jāsteidzas tad protams ka skries pie tās kases kur viss mazāk cilvēki, neņemot vērā kas tā ir par kasi vai pat bieži vien vienkārši nepamanot.


Kas attiecas uz to, ka viņai bija tiesības lūgt vīriešus pāriet pie citas kases, tad šis jautājums bija jākoriģē pārdevējai, kā tas notiek citos veikalos. Ja pārdevēja nepalūdza vīriešus kasi atstāt, vai palaist māmiņu pa priekšu, tad nav jēgas kašķēties ar vīriešiem, tur jau jārunā ar veikala vadību.


+


kāds zin sievietes vārdu uzvārdu? gribētu paskatīties uz viņu.

+ Man ar gribās redzēt to sievieti. .
14.04.2015 16:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak jā un tai rakstā ieliktais vīrietis bildē ja ir tas un tās viņa ātrās preces bija bulciņas(bildē var redzēt rokā maisiņus) katra savā maisiņā tad tas skaitās 5 preces? Bet ja 5 bulciņas vienā maisā tad viena prece ? Es tik to tagad tā padomāju un aizdomājos.
14.04.2015 16:31 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Neuzskatu, ka tas ir korekti publiskot kāda bildi bez personas piekrišanas,
vēl jo vairā, ja šis stāsts iespējams nav pilnīgs.
Neatbalstu sišanu un vardarbību gan pret sievieti, un protams arī ne pret vīrieti, jāmāk konflikti risināt savādāk, arī bērnam rādīt pozitīvu iespaidu.
Iespējams grozinš ar pirkumiem bija kopējs uz abiem vīriešiem, katrs ar savām piecām precēm, bildē redzams, ka rokā daži maizīšu maisini tik. Nezinam kā tur bijis. Katram gadās sliktā diena, bet noteikti jāiztiek bez vardarbības un rupjības.
14.04.2015 16:31 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu soka, sieviete pati vainiga, pati problemas mekleja? Aizradija virietim, kurs ir kkads urods ( vajadzeja uz pieres izlasit ne) , ka bernu kase un kam ir prieksroka? Veikalos visvisadas nesaskanas gan starp pircejiem , pardevejiem esmu redzejusi, pati pabijusi un tagad sieviete vainigi, jo atvera muti. Nu kammmoooon.
Kasieres ari nogurst visu laiku atgadinat par to , ka ta ir maminu kase un es vinas saprotu. Nu cik daudzi pirceji telo aitas, sak burkset braukt auguma tai kasierei. Es pati esmu cilvekiem palugusi , lai palaiz- atviegloju kasierei raizes un maksimums burkskus esmu dzirdejusi, bet te virietis ir agresivs un sievieti vainot vsp stulbi.
14.04.2015 16:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
sieviete pati vainiga, pati problemas mekleja?
Lasot komentārus var saprast, ka spēriens vēl bija maiga reakcija. Laikam vēl zobus vajadzēja izdauzīt..

Nav jau brīnums, ka pieaug vardarbība pret sievietēm.. īpaši, ja tai tiek meklēti attaisnojumi.. :(

:-/
14.04.2015 16:37 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
atra kase NAV tikai maminu kase, bet ari cilvekiem ar 5 precem :D
14.04.2015 16:38 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es pati esmu cilvekiem palugusi , lai palaiz- atviegloju kasierei raizes un maksimums burkskus esmu dzirdejusi

Man vispār nav nācies no nepazīstamiem cilvēkiem saņemt nesmuku attieksmi. Laikam vienīgā šeit tāda, kas tādā ziepju burbulī dzīvo. Varbūt tomēr dzīvē darbojas princips - kā tu pret mani, tā es pret tevi?
14.04.2015 16:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams ka sieviete pati nav vainīga jo lai gan šādā situācijā varēja gaidīt nesmuku vārdu apmaiņu no abām pusēm, līdz sišanai ta nekad, nekādos apstākļos nevajadzētu nonākt, bet kā jau es teicu, kamēr es neredzēšu veikala kameras video ar to ka vīrietis tiešām ir sitis/iespēris vai kā nu tur arījis, tikmēr es neticēšu ka tā sieviete bija tik liela cietēja.
Sava un bērna drošībai vajadzēja būt pirmajā vietā, nevis tur lieki skandālus taisīt dēļ tā pie kuras kases cilvēks piegājis, ja pat tā nav viņam atbilstošā kase.
14.04.2015 16:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
meooooww - bet māmiņām priekšroka, pofig kāda kase :D
14.04.2015 16:42 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
atradu komentāros šādu ar plusiem:
Ilzīte čiekuriņš
Hei,Diančik. Viss tavs dzimtais Tukums jau par tevi runā. Pa visu Feisīti jau esi noreklamējusies,ko tad bildes visas izdzēsi? Kā tev tur tas uzvārdelis bija- Soboļeva vai Soboļevska? Kārtējie klienti tev bija atteikuši,tāpēc sacēli tādu brēku? Tev jau patīk,kad tevi iekausta. Nav vairs tik daudz gribētāju kā agrāk,veca esi palikusi? Kaut kur albumā jāpameklē tava bilde,lai tauta zina ar ko uz ielas labāk nesaskrieties. Kāda biji agresīva skandāliste,tāda arī esi palikusi.

un
Arita Balode
Es butu taa gazusi :D un ja vel uzzinajusi ka krievi atlavas pret mani ta iztureties piparu gazi gimi iepusti :D lai sanem.
Atbildēt Ziņot11.04.2015 17:51
SANA
+2
ika
A ko latvietim gāzīsi? vai buču dosi pateicībā par uzmanību?
Atbildēt Ziņot12.04.2015 11:50

turoat komentāros ir daudz šādu viedokļu.. nu ziniet ja māmiņai arī bija tāda nostāja tad nav brīnums ka viņai iesita. šajā gadījumā tiešām latvieši provocē bezjēdzīgu naidu
14.04.2015 16:43 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Tādas divējādas izjūtas... No vienas puses itkā žēl, ka sievietei tāds incidents sanācis un, ka vīrietis tāds parupjš, bet atkal no otras puses... Nu nav vajadzības vienmēr un visur skriet cīnīties par taisnību uz pasaules! Jā, ir "tava kase", bet nevajag jau būt tik principiālam! Es arī esmu ar mazu bērnu stāvējusi garās rindās un gaidījusi. Jo visi gaida, kāpēc, lai viens cilvēks pēkšņi būtu izņēmums?! Ir cilvēki, kuri laipni palaiž pa priekšu, ir tādi, kuri izliekas, ka neko neredz. Es nedomāju, ka tās 5 vai 10 minūtes baigi būtu mainījušas viņas dzīvi.
Par to kašķi... Nu tur jau ieslēdzas atbildes reflekss - ja man brūk virsū, es attiecīgi reaģēju. Cik labi vai slikti to izdara, tas jau ir cits jautājums un to vairs mainīt tāpat nevar. Es vienkārši domāju, ka šai sievietei tas bija vienkārši principa jautājums! Viņas kase, viņas tiesības un atriebties čalim, jo viņš viņu aizskāra!
14.04.2015 16:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits