Vīrietis iesper sievietei ar bērnu ratiņiem, ko jūs par šo domājat?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
14.04.2015 01:57 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Meitenes, manuprāt meooooww nebija domājusi, ka sist pretī ir attiecības modelis. Vienkārši cilvēks saprot, ka tīši provocēja cilvēku, saņēma pļauku, taču ar vēsu galvu apdomājot secina, ka ja rausti runci aiz ūsām, tad esi gatavs, ka tas runcis var ieskrāpēt.


uuuuuuuun paldies! tas ir tieši tas, ko es vēlējos pateikt, bet nu stellai un besame jau savi putni galvā un interpretē to pa savam :D stelliņ, negribu lasīt tavu komentāru... piedod, bet liekas, ka esi savu sulu jau izpiedusi un tagad mēģini iesmērēt kādam miziņas.. nu pietiek jau :D
14.04.2015 22:40 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
vispār es nezinu ko es darītu ja man pie kases pienāktu kaut kāda sieviete, sāktu braukt virsū par preču daudzumu, pēc tam jau nopērkot preces brauc virsū par skatīšanos (un kurš gan nepaskatītos uz tik histērisku jaunkundzi, kas rīko tračus pie kases? domāju, ka visi rindā stāvošie skatījās,nevis tikai konkrētie vīrieši), tad skrien pakaļ līdzi uz mašīnu un fočē manu seju un kā nākamais solis - voulā, manas bildes ir pa sociāliem tīkliem ar apkaunojošu uzrakstu. iepriekš jau teicu, ka neticu nevienam spārdīšanās faktam un sekošanai arī nē, jo tā sekošana visdrīzāk izpaudās kā iešana vienā virzienā - uz durvīm un autostāvvietu, daudz jau nav variantu, kur pēc rimi var iet, ja grib nokļūt līdz mašīnai.

es diez vai nonāktu tādā situācijā, jo ap slimiem cilvēkiem kā tā sieviete eju ar līkumu, bet tagad tā vīrieša vietā ieteiktu to sievieti izvazāt pa tiesām par neslavas celšanu vai vismaz pa portāliem, lai saprot, ka savu histēriskumu ir jāpievalda. visdrīzāk mājās vīrs nedod, krāpj vai vispār tāda nav, tāpēc izgāž savu žulti veikalos.
14.04.2015 22:40 |
 
Reitings 10000
Reģ: 19.11.2014
Tiešām kādai pļauka, kas saņemta pēc nopelniem šķiet kāds pasaules gals?

No savējā es to negaidītu. Nemāku teikt, bet pieļauju, ka nezinātu kā justies, ja man vīrietis iešautu pļauku.
Es vispār neesmu dabūjusi pļauku pilnīgi ne no viena cilvēka, tāpēc nespēju nemaz iztēloties to sajūtu. Pieņemu, ka no tuva cilvēka nebūtu īpaši forši izpelnīties tādu žestu.
14.04.2015 22:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
lindachka
Divi uzvilkti, uz kašķi orientēti cilvēki satikās, tas arī viss. Ja sieviete uzvestos kā sieviete, tad vīrietis neattiektos pret viņu kā pret vīrieti.

Pag, kopsh kura laika normaali viirieshi izkaujaas peec domstarpiibaam lielveikalaa pie kases par to cik katram ir preces grozinjaa, atskaitot salasnjas, dzeeraajus un tipinjus, kuri ir policijas redzeslokaa? :D
14.04.2015 22:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet ta sieviete jau ar nav normala. Shadi risket ar savu un berna drosibu baurojot ka dumjai, tur prata daudz nevajag. Tas protams vireti neattaiso, tacu vinja ari saja stasta nimbu uz galvas nedabus.
14.04.2015 22:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ja divi slimie ir kopā viņiem ir jādala palāta nevis dzīvoklis. Ja viens kļūst vardarbīgs, otram vajadzētu pārtraukt kontaktu nevis šķelt pretī. Ar atsevišķiem izņēmumiem pašaisardzības nolūkos. Bet ne jau kaut kādas pārmācīšanas vai ego saglabāšanas dēļ. Vienkārši - ko-o? :D

Es varu godīgi pateikt, ka esmu pārsteigta. Nebiju domājusi, ka mūsdienās ir tads skaits sieviešu, kuras uzskata vardarbību par kaut ko... nu, normālu.
14.04.2015 22:43 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
no savējā tagadējā es arī neko tādu negaidītu, bet tās attiecības bija crazy.. mēs abi bijām jauni, abi bijām pilnīgi nesaderīgi, vienkārši kopā būt bija ērti, jautri, šad tad traki. Nesaprotu par ko tāds big deal :D
14.04.2015 22:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
stella
kur tu redzi, ka kada to uzskata par normalu. te redzams tikai attieksme, ka nav ko to sudu kustinat ja redzi, smirdees. Nu nav dzive ta paredzets, ka viens vares blaut otram gimi un vinjs staves ka mazs milumins un izliksies, ka tas ir ok. Gribi kaski, dabusi. Protams vienkarsi pagriezties un aiziet ir gudrakais, tacu zinam cilveka dabu.
Tu, cik noprotu, pieaugusi sieviete, bet par elementraam lietam skatijums stipri nereals.
14.04.2015 22:48 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es varu godīgi pateikt, ka esmu pārsteigta. Nebiju domājusi, ka mūsdienās ir tads skaits sieviešu, kuras uzskata vardarbību par kaut ko... nu, normālu

Es neuzskatu vardarbību par normu, taču spēju racionāli izvērtēt, kad sieviete tīši ir gājusi uz agresoru zinādama, ka rezultāts būs tāds, kāds viņš ir tagad. (Tieši par to ir runa, ne jau par to, vai vīrietis rīkojās pareizi vai nē).
14.04.2015 22:50 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Krista, bet ne jau nav runa par normāliem cilvēkiem. :D
14.04.2015 22:50 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Bebe.Marta

Viena lieta ir asa vārdu apmaiņa starp diviem temperamentīgiem cilvēkiem. Cita lieta, ja viņi viens otru iepļaukā (vai ļaunāk) pārmācīšanas nolūkos. Wtf? :D Kas tas par sviestu? Kopš kura laika iekaustīšana ir kaut kāda saprotama rīcība? Vienalga, kurš ir sitējs kuram. Tur nav pilns rublis un viss. Nu, es nevaru iedomāties vīrieti, kurš iekausta savu apdzērušos dāmu, jo tā brūķē muti. Tāpat man liekas šausmīga apgriezta situācija - vīrieša iekaustīšana mutes brūķēšanas dēļ. Nemaz nerunājot par to, ka viens sit un otrs sit pretī, bet no rīta jau balodīši dūdo laimīgi abi guvuši lielisku dzīves mācību. Kaut kāds ārprāts. :D
14.04.2015 22:52 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Pa radio pat teica, ka mūsdienās sievietes Latvijā kļuvušas agrsīvākas, biežāk iesaista policiju, uzsāk kašķus, utt. No vienas puses labi - pietiek klusēt, ja kaut kaut kas nepatīk, bet dažreiz ar tādiem idiotiem, kā šajā Rimi gadījumā, nevajag kasīties.
14.04.2015 22:53 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu un kas tur tik nenormāli drausmīgs iepļaukāšanā? Un kopš kuriem laikiem, kopš kuriem laikam..... paskaties, cik sen jau pļaukas dod cilvēkiem (parasti sievietes vīriešiem). Tas nav nekas briesmīgs vai nedzirdets :D
14.04.2015 22:56 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Atļaušos, raksta vīrieša dzimtes varoni salīdzināt ar dzīvnieku. Tad vien gribas, šo situāciju pielīdzināt šim -
http://www.tvnet.lv/article/390338
14.04.2015 22:57 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Iecirst vīrietim pļauku kultivē kā normu. Ja otrādi, tad tā ir vardarbība. (Pat filmās to attaino kā normu)


Hmm,manuprāt vardarbība ir jebkurā gadījumā, neatkarīgi no dzimuma vai statusa.
14.04.2015 23:04 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ooo jā, filmas noteikti ir piemērots piemērs. Īpaši ar GOT priekšgalā. :D
Nu, nav vardarbība normāla. Neatkarīgi no dzimuma.
14.04.2015 23:13 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ooo jā, filmas noteikti ir piemērots piemērs. Īpaši ar GOT priekšgalā.

Un vai tad ne? Masu mediji ir viens no spēcīgākajiem piemēriem, kur tiek kultivēts, ka sieviete var. Un kā iepriekš minēja, sievietes ir palikušas ļoti bravūrīgas un agresīvas.
Pa radio pat teica, ka mūsdienās sievietes Latvijā kļuvušas agrsīvākas, biežāk iesaista policiju, uzsāk kašķus, utt

Ja reiz esmu sieviete, tad varu aurot, apsaukāt, provocēt, jo es taču esmu neaizskrama (sieviete). Tā laikam dažas domā.

"за что боролся - на то и напоролся"
14.04.2015 23:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pati ar vainiga kaa jau teica. Viss
14.04.2015 23:39 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man nekad nav sitis vīrietis, bet es rēķinos ar to, ka sabiedrībā ir cilvēki, kam var būt vājāki nervi, attiecīgi konfliltus nemeklēju.
Šeit vīrietis neizturēja pēc TREŠĀS provokācijas. Par savu uzvedību viņam būs jāatbild policijā, jo piedzimis par vīrieti. Žēl, ka nesodīs sievieti par konflikta izraisīšanu - šādām vajadzētu, tiešām neuzskatu, ka tas vien, ka viņa ir sieviet, viņu atbrīvo no atbildības.
Tām, kas neredz, ka provokācijas bija veselas trīs, uzskaitu:
1) Viņa uzsāk konfliktu pie kases. Tur tas arī beidzās, bet...
2) No tās izejas RIMI apmeklētāji var doties gan uz stāvvietu, gan uz sabiedrisko transportu, bet sieviete nolemj, ka viņiem cita nekā darīt nav ko un viņi seko viņai. Tas, ka skatījās kā uz histēriķi, nebija nepelnīti un te nu viņa to apstiprina izsakot repliku par skatienu un provocjot konfliktu vēlreiz. Vīrietis nospļaujas viņai pie kājām (Nevis sejā, kas būtu aizvainojums) un DODAS PROM.
3) Ar to, ka viņš iet prom vēl nav gana un ir jābļauj pakaļ personīgs apvainojums, saucot viņu par cūku un norādot uz viņa kauna sajūtas neesamību. Tikai tagad vīrietis neiztur un pielieto fizisku spēku.

Tālāk viņa atbild ar to pašu, bet, itkā ar to vēl būtu par maz, norāda vīrirtim uz to, ka viņš nerunā valsts valodā. Turklāt vēl skrien viņam pakaļ un fotografē. Viņa pati nespēj pārtraukt konfliktu, bet cūka ir tas vīrietis, jo spēra viņai. Ja ieskatīsieties, redzēsiet, ka vīrietim attēlā ir diezgan šauri džinsi. Ja viņš vispār varēja pacelt kāju tik augst, viņš tik un tā nevarēja iespert viņai ar spēku - bikses to neļauj. Tāda ķērcošas vārnas biedēšana vien sanāk. Ok, bija neapdomīgi un policijai atbildēs, bet te uz psiholoģisko testu vajadzētu arī konflikta izraisītāju. Uzprasīties un domāt, ka nekas nenotiks, jo tas taču vīrietis... Tagad ielieciet vīrieša vietā otru sievieti. Kurš tagad vainīgs? Ja jau abas viena dzimuma, tad tā, kura visu laiku skrēja virsū. Derētu atjēgt, ka vīriešu nervu sistēma no mūsējās īpaši neatšķiras un tā robeža pēc kuras cilvēks neiztur, ir katram sava. Neatkarīgi no dzimuma.

No šī stāsta būtu jāsaprot viena lieta - ja uzkasīsies, ir iespēja norauties. Tāpēc nevajag radīt konfiktsituācijas, tad iespēja ciest no vardarbības būs jūtami mazāka.
15.04.2015 04:36 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Šeit vīrietis neizturēja pēc TREŠĀS provokācijas. Par savu uzvedību viņam būs jāatbild policijā, jo piedzimis par vīrieti. Žēl, ka nesodīs sievieti par konflikta izraisīšanu - šādām vajadzētu, tiešām neuzskatu, ka tas vien, ka viņa ir sieviet, viņu atbrīvo no atbildības.
Tām, kas neredz, ka provokācijas bija veselas trīs, uzskaitu:
1) Viņa uzsāk konfliktu pie kases. Tur tas arī beidzās, bet...
2) No tās izejas RIMI apmeklētāji var doties gan uz stāvvietu, gan uz sabiedrisko transportu, bet sieviete nolemj, ka viņiem cita nekā darīt nav ko un viņi seko viņai. Tas, ka skatījās kā uz histēriķi, nebija nepelnīti un te nu viņa to apstiprina izsakot repliku par skatienu un provocjot konfliktu vēlreiz. Vīrietis nospļaujas viņai pie kājām (Nevis sejā, kas būtu aizvainojums) un DODAS PROM.


Tu laikam blakus staveji. nabaga virieti izprovoceja, neiztureja. Pasaki, ka vel kaja pati saka spert - vins jau negribeja :D
Nu ta centieties to virieti aizstavet, nu tik zeligi uzrakstija, ka man kada stiga jau iezelinajas. No provokatoriskam sievietem ir jabeg, ne jaizrekinas ar vinam.
15.04.2015 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits