Un tomēr turos pie tā ka tas kas gribēs tas darbu atradīs vienalga kurā valstī,
Vispar paklausoties ko darba deveji dara Latvijaa, lai izvairitos no ekstra maksasanaam ir shausmas. Loti populari ir aizklapet vienu formu ciet un taisit atkal to vala ar citu nosaukumu, uztaisa maksatnespeju atlaizh darbiniekus, pienem par jaunu, nesamaksa paraadus.
Kad viņai pasaka lai iet strādāt kaut vai maximā, izrādas ka viņa tik sliktu darbu negrib.
ko brīnīties piemēram ka šuvēja(vai jebkura cita iecienītāka profesija) nevar atrast labi atmaksātu darbu ja visās malās viņas jau ir.
Speciaalistu truukst? A bet lai par speciaalistu kljuutu ir vajadziiga taa pati nauda un ne maza.
tas pats izslavētais IT ar milzu algām piedāvā, šķiet, vislielāko budžeta vietu skaitu universitātēs
Bet nu diemžēl tās ir cilvēka tiesības strādāt tur kur viņš strādā.
Vai tad tu pati ja iedomātos sevi vecumdienās, tev būtu foršs darbs kurš tev patīk, tev patīk tie cilvēki kas tev ir apkārt, tu vari iekrāt naudiņu piemēram priekš kāda ceļojuma vai arī lai mazbērniem ko foršu nopirktu uz svētkiem, bet pēkšņi uzrodas kāds jaunietis kurš grib ieņemt tavu vietu, kuram varbūt pat nav tik liela pieredze, runā vairāk nekā dara? vel zaļš gurģis principā un tāds grib pieprasīt lai tu ej no sava jaukā darbiņa prom lai viņš var ieņemt tavu vietu un "uzlabot" sistēmu, lai gan nav jau zināms vai viņš galu galā to ar izdarīs.
Ja pat tam cilvēkam tas darbs ir atsēdēšana, bet viņam tas patīk un ir tie pozitīvie mirkļi no tā, kāpēc lai viņš ietu prom? Es saprotu ka tas ir garām ka lūk jaunajiem tādā ziņā grūti atrast labāku darbu, bet ko tu zini, varbūt tieši mazpilsētā tā tantiņa bremze kas nelaida tevi savā vietā liks tev uz iespējām paskatīties savādāk un tu atradīsi vel labāku darbu vēlāk, kas gan jau ar notiks un galu galā būs gandarījums pašai ar sevi dēļ tā ka viss izdodas!
Vajag jau ar jauniešiem drusku to izaicinājumu
vecie pie saviem darbiem turas ar zobiem un nagiem, sedes kmr tur arii atmetiisies
Es dzīvoju laukos un par dzīvi nesūdzos ....