ļoti vajadzīga palīdzība.

 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
sveikas meitenes.man ir radusies ļoti nepatīkama situācija un varbūt šeit ir kāda daudz zinošāka,kura spēs palīdzēt.
lieta sekojoša- ieliku atverskapi.lv sludinājumu ka pārdodu jenota ādu,pēc laika man raksta viena meitene un saka ka grib pirkt.sarakstijāmies caur inbox un atverskapi.lv un pāris sms.pāris dienas viņa nevarēja atskaitīt naudu jo visu laiku radās viņai problēmas,beigās tomēr atskaitija un es nosūtiju paciņu.vēlāk saņēmu no viņas sms ka viss apmierina un ļoti patīk.ielika par pozitīvu atsauksmi man profilā.
pēc mēneša es saņemu zvanu no policijas ka par mani ir uzrakstīts iesniegums ka esmu apkrāpusi sievieti.viņa man ieskaitija naudu,bet es neesot viņai nosūtijusi paciņu.mēģināju sazināties ar viņu bet numurs bija slēgts.policists iedeva viņas jauno numuru.kad sazvanijos,tad izrādās ka beigās ir pavisam savādāk.....mums pa vidu bija trešā persona kas mūs abas apkrāpa.viņa esot redzējusi sludinājumu ss.lv (kur mans sludinājums nemaz nebija) un tur vsp bija balta lapsāda nevis mans jenots.viņa esot sarakstijusies ar šo pārdevēju(it kā mani) un pārskaitijusi naudu.tai pat laikā sanāk ka arī es sarakstijos ar šo krāpnieci noturēdama viņu par īsto pircēju.tātad sanāk ka šī vidējā persona nosūtija manus bankas rekvizītus īstajai pircējai un viņa man pārskaitija naudu,bet adresi uz kuru sūtīt man iedeva nevis īstās pircējas,bet šīs krāpnieces.īstenībā mēs viana ar otru nemaz neesam sarunājušās bet gan abas ar šo krāpnieci.
biju policija nodevu visu informāciju,visas izdrukas.un man policija lika pārskaitīt atpakaļ naudu jo es savādāk esot līdzdalībniece.tālak man jāraksta pašai ziņojums ka no manīm ir izkrāpta manta un tad meklēšot vainīgo.
zvanija man šī sieviete un teica lai par naudu neuztraucos ka viņai tā neesot svarīga,galvenais gribēja noķert vainīgo.uz ko es atbildēju ka pa daļām centīšos aizskaitīt( pagaidām audzinu mazo un esmu bez darba).tagad pēc mēneša viņa man raksta ka gaida naudu,es pateicu ka pagaidam man nav un vsp ka gribu lai atrod vainīgo un tad es pārskatišu.uz ko viņa atbildēja,ka tā nav ar mieru un uzrakstīs iesniegumu,ka es atsakos maksāt.
man jautājums tāds,vai man tiešām ir jāpārskaita atpakaļ viņas nauda vai es drīkstu pieprasīt lai šo lietu atrisisna līdz galam un tad pārskaitīt?jo savu kažokādu jau arī es atpakaļ nedabūšu pagaidām.un man arī nav 100% pārliecība ka šī pati kundze visu nau noorganizējusi.ĪSTI NEZINU KO DARĪT.
08.04.2015 13:34 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Neko atpakaļ neskaiti, kamēr savu šubu atpakaļ neesi dabūjusi, jo ar to tad lieta arī tiks izbeigta.
08.04.2015 14:09 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
ganjau ,ka caur pakomātu sūtīji, lai nebūtu tai krāpniecei sava adrese jādod.

Es tavā vietā nesūtītu nevienam nekādu naudu. Lai policija tiek galā sākumā!

Bet vispār tiešām pretīgi, kā var latvietim latvietim šitā darīt pāri, es nesaprotu!
08.04.2015 14:09 |
 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
es parakstiju (muļķe) papīru ka apņemos pārskaitīt naudu.jo savādāk man pateica,ka es būšu zagle un mani varēs sūdzēt tiesā ka es esmu apkrāpusi cilvēku.bet es neteicu kad pārskaitīšu naudu atpakaļ un tagad domāju izbraukt un pateikt ka to izdarīšu tad kad lieta būs atrisināta.jo nekāds datums netika noteikts.MANI VNK TUR SABIEDĒJA.
man šī sieviete teica ka viņai policija esot 2reiz zvanijusi un prasijusi vai nauda ieskaitīta.
08.04.2015 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Es ar šokā (t). Tāpēc ja pērku vai pārdodu tad tikai tiekoties, jo man tā sūtīšana kaut kā nepatīk :-|
08.04.2015 14:15 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sameklē labu juristu un dodies ar viņu kopā uz policijas iecirkni, vēlams pie priekšnieka un lūdz, lai tev paskaidro kādēļ tā nauda būtu jāpārskaita pirms lietas izbeigšanas un tiesas sprieduma.

Tavs arguments varētu būt šāds - uz pakomātu mantu aizsūtīji, pircēja (cietusī puse) darījumu apstiprināja ar pārskaitījumu, kažoku izņēma. Lai viņa no sākuma pirāda, ka pie pakomāta viņa nav gājusi un neko nav ņēmusi. NEKĀDU NAUDU NEPĀRSKAITI. Marš pie jurista.
08.04.2015 14:17 |
 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
jā bļāviens es muļķe uzrakstiju iesniegumu kur izskaidriju situāciju un parasktiju ka apņemos atdot naudu,bet es domāju ka varu pateikt ka tas notiks tikai tad,kad vainīgā tiks atrasta un es atgūšu savu mantu.
vīņi lika saprast ka šīs būs kā divas litas,viena kur viņi cenšas atgūt naudu no manīm jo es apkrāpu sievieti un otra kad uzrakstīšu iecirknī savu iesniegumu un tad tikšot risināta lieta kur meklē to kas mani apkrāpa un pie kuras ir mana jenota āda nosūtītā.bet manuprāt ja viņi zin tagad visus lietas apstākļus,tad tai būtu jābūt kā vienai lietai jo es taču nevienu neapkrāpu.galu galā mēs abas esam apkrāptas.
08.04.2015 14:17 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
vīņi lika saprast ka šīs būs kā divas litas,viena kur viņi cenšas atgūt naudu no manīm jo es apkrāpu sievieti un otra kad uzrakstīšu iecirknī savu iesniegumu un tad tikšot risināta lieta kur meklē to kas mani apkrāpa un pie kuras ir mana jenota āda nosūtītā.

Murgs. Nevienu tu neapkrāpi. Meklē juristu.
08.04.2015 14:21 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
ar steigu meklē juristu. Šitas ir baigais murgs. Policisti paši tevi pavedināja, ka tev jāparaksta papīrs, kas tev, kā cietušajai, nemaz nav izdevīgs, bet gan viņiem.
08.04.2015 14:21 |
 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
tā arī darīšu,došos uz konsultāciju pie jurista un tad uz policiju.paldies tām kas palīdz jo vienu brīdi jau tiešām likās,ka es esmu vainīga.gan policija tā lika saprast,gan vel tā sieviete sāka rakstīt ka esot juriste un zinot šīs lietas....un es esot krāpniece,lai gan pati to neapzinājos.tad es viņai lūdzu nosūtīt kādu likuma pantu kurš paskaidro kā es viņu apkrāpu un kādēļ man jāatdod nauda.....uz ko atbildes nav.
internetā sameklēju,ka viņa ir konsultante jautājumos par nekustmajiem īpašumiem,laikam tadīsti juriste neskaitās.varbūt gribēja tikai pabiedet.
08.04.2015 14:22 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kamēr viņi nevar pierādīt, ka otra cietusī puse nav izņēmusi no pakomāta sūtījumu, viņi nevar pierādīt, ka Tu kādu kaut vai idejiski esi apkrāpusi. Neesi muļķe. Savukārt, ja viņi var pierādīt, ka šī sieviete nav pakomātam tuvumā rādījusies - tā ir cita lieta. Jāskatās kāds ir viņu arguments - ja tas ir nepārliecinoš (piemēram, viņa bija darbā laikā no līdz), tad var pieprasīt pierādīt, ka starp viņu un izņēmēju nav saistības (piemēram, radniecība). Visur ir novērošanas kameras - ir zināms laiks, kad izņemts sūtījums - lūdzu, rakstiet pieprasījumu konkrētajai firmai, kura var izsniegt ierakstu un meklējiet vainīgo.

Pirms galīgā lēmuma paziņošanas, slēdziena, Tev kā cietušajai nav jāpārskaita citai cietušajai nekāda nauda. Jo Tu kažoku pārdevi, darījumu viņa apstiprināja un saskaņā ar informāciju - sūtījums izņemts. Viss, lai policija kustina savas leknāš pakaļas un miers mājās. Ej pie jurista.
08.04.2015 14:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Tu neesi vainīga, iekams tava vaina nav pierādīta, tāpēc naudu nekur nesūti, bet gaidi izmeklēšanas beigas. Domājams, ka policija grib sev atvieglot darbiņu, bīdot tik stulbus tekstus par to, ka tu būsi zagle, ja neaizskaitīsi. Jo, ja aizskaitīsi, tad būtībā tu atzīsti, ka to sievieti esi apkrāpusi. Tavā vietā nekur neko nesūtītu.
08.04.2015 14:26 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Par to uzrakstīto apņemšanos - ej uz policiju un saki, ka gribi papildināt savas iepriekš sniegtās liecības un norādi, ka savu apņemšanos pildīsi tikai tad, ja.... (kas nu tev tur par nosacījumu bija). Visu tikai rakstiski un ar parakstu. Bet mazāk klausies, ko policijā tev saka. Tevi te tieši vedina uz atzīšanos tajā, ko neesi darījusi, lai lieta it kā atrisinātos pati par sevi un nebūtu nekādas ķēpas.
08.04.2015 14:31 |
 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
nesūtīšu noteikti neko atpakaļ,kamēr nebūs viss skaidrs.tikai kaitina arī tie policisti kuri uzvēla prakstiski vainu man.sajutos kā zagle. :(
08.04.2015 14:33 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Izklausas, ka tā sieviete pati ir krāpniece, jo aizdomīgi ka naudu pirms tam nevajag, pēc tam pēkšņi vajag! Aizdomajies ari par to, ka varbut nemaz nav tās trešas personas!


Tava kļūda bija, ka parastīji papīru ka ieskaitīsi naudu. No tā vairs neizlocīsies, jo tur figurē tavs paraksts, kuru tu pati ar savam rokam parakstiji! Policija dabuja savu. Tagad ir tikai jautajums, vai sniegsi pati iesniegumu lai atgutu jenota ādu, kas manuprāt nenesis nekādus augļus, jo policija neņemas ar sīkumiem, saku no savas pieredzes!
08.04.2015 14:35 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Domaju, ka šajā lietā ņemt juristu ir lieki, jo tam samaksasi lielaku naudu kā jenota ādas cena. Beigas paliksi bez ādas, naudas par ādu un bez naudas par juristu ko maksasi!
08.04.2015 14:37 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Jā, autore, viņi cenšas tevi iespaidot, lai pati atzīsties. Neļaujies provokācijām. Ja nejūties droši, saki, ka tu runāsi tikai ar advokātu. Lai viņi tev piestāda valsts apmaksātu advokātu, ar kuru sazvanies pirms nopratināšanas un izskaidro situāciju.
08.04.2015 14:37 |
 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
tad prātīgāk būs neiet rakstīt iesniegumu savā novada policijas iecirknī,bet doties uzturieni kur biju un pieprasīt lai to izskata ka vienu lietu un lai visu izskaidro man kārtīgi?jo ja uzrakstīšu savu iesniegumu tad automātiski aizies kā divas lietas.
08.04.2015 14:38 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Ņemsies, ņemsies arī ar jenota ādu, ja autore būs neatlaidīga un arī rakstīs iesniegumus, jo grozi, kā gribi, arī viņai ir nodarīts mantisks zaudējums. Un iesniegumi šādās situācijās IR jāraksta, tikai tā kkas virzās uz priekšu izmeklēšanā.
08.04.2015 14:40 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Bet lai iet kā divas lietas! Ko tu baidies?
08.04.2015 14:40 |
 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
chocco1 domā es nevarētu pateikt,ka tas, ka atdošu naudu bija domāts tikai tad kad viss būs atrisināts.jo mani vārdi bija ka es apņemos atgriezt naudu un viss.varbūt varu ar to spekulēt,jo datumu kad to taisos izdarīt nebija.
08.04.2015 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits