Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par grūtniecību. :)

 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Sveikas topošās un esošās, kā arī pārējās lasītājas. (l)

Tā kā pati lēnām sāku gatavoties šim brīdim, ka būšu gaidībās, vēlos palasīt jūsu pieredzi.
Zinu, ka katra esam savādāka nav divas vienādas grūtniecības, bet man patīk palasīt pieredzi. Man ir sakrājies jautājumu tieši par grūtniecības sākumu:


*Kā bija, jūs grūtniecību plānojāt vai gadījās iekrist?
*Tas kuras netīšām iekrita, kā pieņēmāt, ka esat stāvoklī, un kā to pieņēma topošais tēvs?
* Kādas sajūtas pārņēma ieraugot tajā testā divas strīpiņas?
*Kad sapratāt un kā sapratāt ka esat stāvoklī? Kad sākās pirmās grūtniecības pazīmes un kā jums viņas izpaudās?
Tās kuras studēja un atklājās, ka esat gaidībās, ko.iesakat ar studijām? Paņēmāt akadēmisko vai turpinājāt studēt? (Studējāt klātieni vai neklātieni un cik ilgi vēl bija jāstudē?)


Protams, kuras iekrita netīšām, variet pastāstīt kādu kontracepcijas veidu izmantojāt, vai neizmantojāt.


Lai jauks gaidīšanas laiks.(l)
07.04.2015 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Un cik veci abi bijāt, kad gaidijāt/ gaidāt bērniņu? :)
07.04.2015 14:44 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Ieraugot divas stripinas man personigi bija soks, panika. Man aptuveni nedelu kavejas menesreizes un sajutas bija tadas it ka kuru katru bridi saksies, vilka vedera lejas dala, mazliet ari sapeja veders. Pec testa uztaisisanas tikai sapratu, kas par lietu.
07.04.2015 14:45 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mums bija plānots bērns, kad meita piedzima man bija 19, draugam 24 gadi. Divas strīpiņas nebija nekāds pārsteigums, neliela neticība gan bija, ka tik ātri pēc lēmuma par bērnu pozitīvs rezultāts (pēc 1. mēģinājuma), bet lielais pārsteigums izpalika. Pirmā un vienīgā pazīme līdz tām divām strīpām (uzzinājām ļoti ātri, tāpēc vēl pat mr nekavējās) bija pārmērīgi lielā ēšana. Gandrīz četri gadi pagājuši kopš tā brīža, tāpēc vairs tik skaidri neatceros, bet laikam citas pazīmes nebija/parādījās vēlāk.
07.04.2015 14:52 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd gaidu trešo bērniņu - visas grūtniecības plānotas.

Ar pirmo bērnu paliku stāvoklī, kad man bija 22, vīrietim 26. Pirmo reizi paziņojot bija mazliet satraukums, neskatoties uz to, ka plānota grūtniecība, bet abas nākamās reizes jau bija tīrs prieks bez satraukuma un vīrietim uzreiz arī paziņoju ar dāvaniņu :)

Ar pirmo bērnu sapratu, ka esmu stāvoklī, kad mēnešreizes nesākās pareizajā datumā (pēc mana cikla pulksteni varētu regulēt :)), ar otro un trešo sapratu vēl pirms mēnešreižu kavēšanās, jo jutu ieligzdošanos :) un pēc tam jau iztrūkstošas mēnešreizes.

Nekādas baigās grūtniecības pazīmes kā slikta dūša utt nebija nevienā reizē.

Par iekrišanu izmantojot kontracepciju - manai mammai 45 gados piedzima spirāles bebis :) tā kā šī metode manā galvā ir norakstīta.
07.04.2015 14:53 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nebija gluži plānots, novilku telefonā app un ar kalendāro metodi izsargājāmies, bet ar domu ja būs tad būs un tiešām būsim ļoti priecīgi ja arī pieteiksies bēbitis.
Līdz ar to pēc pusotra mēneša kad bija jau 4 dienas aizkavētas mr (nepiegriezu tam vēribu jo cikls nav tik regulārs) un vilka vēderu lejā tā kā uz mēnešreizēm ar domu joka pēc aiz nekā darīt izdomāju uztaisīt testu.. uztaisīju testu un ar domu ka gan jau ka nebus aizgāju izkart veļu un testu atstāju vannas istabā un kad atnācu paskatīties pēc apm 5 min bija košas 2 svītras.. ja godīgi šoks, neticība mijās ar pārlaimību (l)
Zvaniju dtaudzenei, kura bija tad stāvoklī un prasīju ko darīt viņa teica lai eju uz HCG analīzēm uz gulbi un tad ja ir ieteica ginekoloģi, tā nu es aizgāju un bija HCG 330 un 8 nedēļā gāju pie ārstes apstiprināt grūtniecību un jau sitās sirsniņa bērniņam un tas tiešām bija tik aizkustinoši.. (l) Paziņoju bērna tēvam, viņš bija parlaimīgs no priekiem un jau sākām domāt kas kur un kā būs.. (l) un uz to laiku man bija 23 gadi, tagad 24, bērniņa tētim 30

Kaut kā tā mana sakuma pieredzīte..
07.04.2015 14:53 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mēs plānojām bēbi, tāpēc pārtraucām izsargāties. 3 mēnešus pēc ok pārtraukšanas arī pienāca brīdis, kad sāka kavēties MR. Tad man bija tā - tas neko nenozīmē, ja kavējas, neko nenozīmē, ja sāp krūtis, nav ko steigties. Nedēļu pēc kavēšanās nopirku testu un nākamajā rītā bija 2 strīpiņas. Sēdēju ar testu rokās, smējos un raudāju. Tā izpsihojusies un izlēkājusies pa istabu, gaidīju mājās mīļumu. Izdomāju vismaz 4 scenārijus, kā viņam paziņot lieliskos jaunumus. Beigās vienkārši klusējot parādīju testu(l) Tad nu sākās gaidīšana....
07.04.2015 14:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Kā bija, jūs grūtniecību plānojāt vai gadījās iekrist?
Plānoju.

* Kādas sajūtas pārņēma ieraugot tajā testā divas strīpiņas?
neticība, tāpēc gāju nodot HCG un tikai tad vairāk ticēju, bet bija dīvaini apzināties, ka mani kāds ir. :)

*Kad sapratāt un kā sapratāt ka esat stāvoklī? Kad sākās pirmās grūtniecības pazīmes un kā jums viņas izpaudās?
Vairāk sāku apzināties, ka esmu stāvoklī tikai pie dakteres, kad redzēju mazo un kad sāka vēders aug, pavisam tikai uz kustībām ap 20/21.nedēļu.

Tās kuras studēja un atklājās, ka esat gaidībās, ko.iesakat ar studijām? Paņēmāt akadēmisko vai turpinājāt studēt?

Pa liela neko neietekmēja, jo stāvoklī esot pabeidzu maģistrus, noliku valsts eksāmenus un aizstāvēju darbu. Tieši bija mazāks stress, jo bija svarīgāks iemesls vēderā. (ja būtu vēl daži gadi jāmācās, tad uz mazais nebūtu plānots, jo tomēr grūti savienot visu.)
07.04.2015 14:59 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gadi: man 24 bija, viņam 29.
07.04.2015 15:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērns bija plānots un nācās pat kādu laiku censonēt, jo nekas nenāca tik ātri un viegli kā gribējās. Pirms plānotās grūtniecības lietoju OK, atmetu kādu gadu pirms sākām plānot bērnu un tad vēl kāds gads pagāja, kad beidzot biju stāvoklī.
Man pirms MR vienmēr piebrieda krūtis - tā varēju pat neskatīties kalendārā, jo zināju, ka pēc dažām dienām sāksies MR. Bet reiz krūtis piebieda un MR kā nav, tā nav... :D Pēc divām nedēļām veicu testu - bija divas strīpiņas. Emocijas? Nu gandrīz nekādas. Jā, prieks, protams, bet viss tā pa mierīgo. Arī vīrs to uztvēra mierīgi. Pat nedaudz sirreāli likās, jo ne es ko diži jutu, ne redzēju izmaiņas, bet fakts liecināja, ka manī ir jauna dzīvība.
Nākošajā dienā aizgāju uz Gulbja lab., nodevu asinis un pēc rezultātiem biju apmēram 5. gr. nedēļā. Vienīgie simptomi uz to brīdi - sāpīgas, piebriedušas krūtis kā vienmēr pirms MR.
07.04.2015 15:06 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
*Kā bija, jūs grūtniecību plānojāt vai gadījās iekrist? Iekritu.

*Tas kuras netīšām iekrita, kā pieņēmāt, ka esat stāvoklī, un kā to pieņēma topošais tēvs? Nebijaam laimiigi ne es, ne vinjsh, bet pashi vien vainiigi, pashi arii pienjeemaam to kaa faktu.

* Kādas sajūtas pārņēma ieraugot tajā testā divas strīpiņas? Prieciiga nebiju, tieshi otraadi.

*Kad sapratāt un kā sapratāt ka esat stāvoklī? Kad sākās pirmās grūtniecības pazīmes un kā jums viņas izpaudās? Pazuda MR, un pati jau sapratu, ka kaut kas nav kaartiibaa.
07.04.2015 15:06 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Stāvoklī paliku, jo vēlējāmies, līdz ar to zināju un gaidīju, kad būs pozitīvs tests :)
07.04.2015 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
:)
07.04.2015 17:19 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
*Kā bija, jūs grūtniecību plānojāt vai gadījās iekrist?
Plānota grūtniecība.
* Kādas sajūtas pārņēma ieraugot tajā testā divas strīpiņas?
Pārsteiguma moments kaut kā izpalika, bet vajadzēja pāris stundas, lai aprastu, ka IR.
*Kad sapratāt un kā sapratāt ka esat stāvoklī? Kad sākās pirmās grūtniecības pazīmes un kā jums viņas izpaudās?
Sapratu pavisam nejauši, speciāli nepiedomājot par šo tēmu. Pazīmju nekādu pirmos mēnešus, lai gan uzzināju agri.

:)
29.04.2015 13:08 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.03.2014
Meitenes! Vajadzīgs padoms. Man ir MR kavēšanās 4 dienas, taisīju 2 testus-poziīvi. pie ārsta eju nākamnedēl, bet biedē dzeltenīgie izdalījumi. vai kādai tā ir bijis?
26.08.2015 18:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits