vai tiešām??? it kā esot vīrieša nostāja!

 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Šodien dzirdēju tādu vīrieša nostāju:

"nav vīriešu, kuri nekrapj, ir tikai tādi kuri krāpj un tiek pieķerti un tādi, kuri krāpj, bet nekad netiek pieķerti"

Varam padiskutēt par šo tēmu, tiešām nomāc doma vai tad ir tik skumji??? Es domāju, ka ja ir viena mīļotā sieviete tad vīrietis nekraps nekāda gadījumā, bet protams uz manu šo domu bija pretarguments, ka vīrietis mīlēs bet nespesot nekrapt ar citu.. Kas tas par muļķībām?? :-/
06.04.2015 18:48 |
 
Reitings 66
Reģ: 04.04.2015
ka ir tādi vīrieši, kuri ni un ni krāpšanai.


no 100 seksuāli veselie vīriešiem 1 tads ir :-D Bet parasti, iemesls kāpēc vīrietis nekrāpj sievieti ir visai trivials, neviena tā tieši nav kārusies kaklā un vīrietis jau ir slinks un īpaši apkārt nemeklējās, tapēc jau vairākumā gadījumu krapšana notiek ar sievas draudzenēm vai darba kolēģēm ar ko ir saskarsme ikdienā :-D
Protams ir izņemumi, kas dežūrē draugiem un raksta vēstules visiem pēc kartas :-D

Bet pārējie kas nekrāpj ir ar mazākiem vai lielakiem potences traucējumiem :-D
06.04.2015 19:23 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Kaut gan man jau nav nekas pretī tam ka iet ar citām (ja vien man taas jr nepaziistamas, nevis labaakaas draudzenes), bet tieši tie vaardi, ka - gribu tikai tevi, nekad nekrāpšu, uz citām vairs nespēju paskatiities ar iekāri, tu vislabaakaa un visskaistaakaa.
Vot tie vaardi mani izved, jo reaali izkkausaas peec medus liešanas ausiis
06.04.2015 19:24 |
 
Reitings 66
Reģ: 04.04.2015
Protams ja sieva liedzās un neīsteno vīrieša fantāzijas, fetisus tad ir vēl lielaka iespēja ka aizies pie tādas, kurai tas nesagādā problemas, nav jau tā ka Latvija visi zem segas un tumsā
06.04.2015 19:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3796
Reģ: 31.10.2010
Man jau šķiet, ka krāpēji, vienalga, vīrieši vai sievietes, ārpus mājas meklē to, ko nesaņem no savas otrās puses. Ja attiecībās viss ir kārtībā, gan fiziski, gan garīgi, tad neredzu iemeslu, kāpēc lai kādam būtu jākrāpj.
06.04.2015 19:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Te nav, kam piekrist/nepiekrist, jo ir vīrieši, kas nekrāpj. Lūk, tik vienkārši. Vienkārši mūsdienās tā ir izzūdoša suga, jo seksa indukstrija un visatļautība dara savu. Sekss tiek likts uz pjedestāla un to pielūdz. Dažreiz tiešām tā ir. Turklāt, kā var droši apgalvot, ka tādu vīriešu nav (lasi tie, kuri nekrāpj)? Es nezinu, vai manu draudzeņu, radinieču vīri ir krāpuši viņas vai nē. Tāpēc jau apriori nevaru apgalvot, ka VISI krāpj. Jā, varbūt, ka par kādu vīrieti, kas licies īsts paraugs, gaismā nāca nesmuka patiesība, bet tas ņeliecina pilnīgi ne par ko attiecībā uz citiem vīriešiem, jo aizdomas ir viens, bet fakti - kas cits.

Es pat ne ceru, bet zinu, ka uzticīgi vīrieši ir.


Bet vislabāk patika tieši drostalas komentārs, vissakarīgākais šajā kontekstā.

Šis jautājums ir jāuzdod vīriešiem. Pie tam - tikai uz nāves gultas, kad dzīve jau nodzīvota un reāli var arī atbildēt. Neviens čalis, kam dzīve un grūtības vēl priekšā, nespēs tev atbildēt korekti. Savukārt jebkuras sievietes atbilde uz šo tēmu ir tikai apcerējums.
06.04.2015 19:33 |
 
Reitings 29
Reģ: 22.03.2015
@Mexico-Love - Mēnesis un jau sola tādu uzticību? Šis man atgādināja par tiem cilvēkiem, kas jau gatavojas kāzām būdami tikai gadu kopā.. Es gada laikā nevaru saprast vai man patīk mans nopirktais džemperis, bet te jau cilvēki ir pārliecināti, ka visu dzīvi kopā pavadīs. :-D
06.04.2015 19:33 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
greecinieks, nu agraak mees pazinaam viens otru, bet taa iztaalēm, tādas neitrāli draudzīgas attieciibas bija, tagad šis mani uzmekleeja, saakaam tikties.
06.04.2015 19:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Te nav, kam piekrist/nepiekrist, jo ir vīrieši, kas nekrāpj.
+Jaa ir taadi ,kas pasaka godiigi,ka ir fiziski, emocionaali saistiiti ar kaadu citu sievieti!
06.04.2015 19:36 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mana bijušā drauga vectēvs viesa pārliecību, ka pasaulē ir vīrieši, kuri ir spējīgi būt uzticīgi tiki vienai sievietei.
Lai gan viņa mīļotā sieviete jau vairāk kā 20 gadus ir aizsaulē, viņš tikai un vienīgi spēj par viņu runāt. Arī regulāri visu šo gadu garumā, katrā nedēļas nogalē ir devies uz kapiņiem tos apkopt, ar mīļoto "parunāties".

Tas, ka vīrietis aplūko kādu citu sievieti un atzīst to par simpātisku esam, nenozīmē, ka uzreiz domā krāpt (arī emocionāli tā taču nav nekāda krāpšana). Mēs esam cilvēki- gan sievietes, gan vīrieši. Tikai tāpēc, ka precēti, nenozīmē, ka akli.
06.04.2015 19:37 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Dīvainākais tas, ka viņš burtiski skrien pakaļ, daudz sms, daudz uzmanības visu laiku grib visur mani līdzi, visu laiku grib pavadīt laiku kopā, nu uzvedas kā samīlējies pusaudzis
06.04.2015 19:38 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Bet, jaa, ir tas - na vsegda, na vsegda, ti moja milaja, moja princesa, moja lyubimaja :D :D
06.04.2015 19:40 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Lai vai kā varbūt es esmu naiva vai kā bet gribētos tomēr dzīvot ar rozā brillēm un ticēt, ka mans vīrietis mani nekraps nekāda gadījumā un cienīs mani un viņš arī ir teicis ka nav krāpis un to nevarētu izdarīt ja mīl...

Bet tai pat laikā man viens draugs cenšas pārliecināt par to ka nav uzticības no vīriešu puses...
06.04.2015 19:41 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Iesaku nenodarbināt sevi ar tādiem jautājumiem. Es pieļauju, ka kāda veida krāpšana notiek gandrīz visās ilglaicīgās attiecībās, un ne vienmēr obligāti tikai no vīrieša puses. 10, 20, 30+ gadi ir ilgs laiks, un cilvēki ir emocionālas būtnes. Rutīna, sajūta, ka attiecības sevi izsmēlušas, seksuālas problēmas, pamestības sajūta - pavisam neliela daļa no iespējamajiem krāpšanas iemesliem (vai aizbildinājumiem, sauc kā gribi). Mana pārliecība ir tāda, ka katrs reizumis nonāk emocionālajā stāvoklī, kad potenciāli varētu izšķirties par labu sānsolim.
Krāpšana ir liels uzticības pārkāpums, taču tā tomēr nav nekāda milzīga traģēdija. Dzīvē notiek arī sliktākas lietas. Prātot un baidīties par to, kas teorētiski varētu vai nevarētu notikt attiecībās pēc x gadiem, ir vislielākajā mērā bezjēdzīgi.
06.04.2015 19:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
@Mexico-Love - Mēnesis un jau sola tādu uzticību? Šis man atgādināja par tiem cilvēkiem, kas jau gatavojas kāzām būdami tikai gadu kopā.. Es gada laikā nevaru saprast vai man patīk mans nopirktais džemperis, bet te jau cilvēki ir pārliecināti, ka visu dzīvi kopā pavadīs.
Loti patiik sis komentaars!
Par tiem veciem cilveekiem!Esmu daudz runaajusi ar veciem cilveekiem .Staadaajot savaa darbaa daudzus gadus, ir iznaacis parunaaties par daudzaam lietaam.Loti biezi vecaas kundziites ir taas, kuras saka-gribeetos jau ticeet,ka viss ir bijis taa,kaa vinas savaa sirdii juut...
06.04.2015 19:42 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
daļēji piekrītu, bet es domāju ka katram ir sava definīcija - kas ir krāpšana. Viens uzskata ka tikai pārgulēšana ar kādu citu ir krāpšana, citi arī skūpstīšanos uzskatīs par krāpšanu, bet ir arī tādi kas sarakstīšanos, runāšanu utt uzskatīs par emocionālo krāpšanu, utt.
06.04.2015 19:49 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Bet es ticu savai intuīcijai un līdz ar to, ka es noteicu attiecību veidu, jūtos vadībā, ja tā būs mīlestība nevis tikai kaisle un tauriņi puncī, tad tās friends with benefits attiecības tiks ievirziitas naakamajā līmenī.

Mana ome teica, ka visi vīrieši gadiem ejot meklē "svaigu gaļu" tomēr ne jau viss ir tik viennozīmīgs.
06.04.2015 19:50 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Tipa sievietes nekrāpj. Sievietes vispār izvēlas tik kur kad un ar ko un ir ļoti uzmanīgas. Noteikt krāpj 5x biežāk par saviem vīriešiem.
06.04.2015 19:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nedomaaju ,ka vienmeer kraapsana ir saistiita arii ar to,ka nemiil sievu-viiru!Es vairaak domaaju ,ka taa reizeem ir tiesi otraadi-taada liela paarbaude attieciibaas.Peec kaadas aizrausanaas ar citu cilveeku,mees loti labi paarliecinamies par to,ko tas "muusu cilveeks" noziimee mums!
06.04.2015 19:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
ka mans vīrietis mani nekraps nekāda gadījumā un cienīs mani
Man atkal negribeetos to "aiz cienas pret mani "dziivos ar mani "tiiru dziivi",bet kas daraas galvaa....Man nepatiktu taada izliksanaas.Tad labaak "tiiras kaartis".Vai es esmu gatava to pienemt,tas ir cits jautaajums...
06.04.2015 19:56 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Nepiekrītu. Ne visiem vīriešiem smadzenes ir starp kājām. Protams, krāpēji un krāptie vienmēr skaļi brēks, ka visi krāpj. Protams, ļoti žēl, ka viņiem dzīvē nav nācies sastapt godīgus cilvēkus, bet tikai tāpēc, ka paši neciena savu otru pusi, nenozīmē, ka visi pārējie ir tādi paši.
Es uzskatu, ka vīrietis, kurš no sirds mīl savu sievieti, ciena viņu un kurš nedomā ar savu krānu, nekad viņu tā nepazemos un nenodos viņas uzticību un mīlestību.
Un ja vīrietis izdomātu, ka labākais veids kā ''pārbaudīt attiecības'' ir nogrūsties ar citu, tad es pārtrauktu šādas attiecības. Normāli pāri runā par problēmām un tās risina, nevis drāžas pa kreisi un sauc to par attiecību pārbaudi, pārliecināšanos, ka esošais ir īstais vai meklē tik pat stulbus aizbildinājumus.
06.04.2015 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits