aborti

 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
vai atbalstāt abortus?

es domāju, ka tos vajadzētu atļaut tikai gadījumā, ja grūtniecība apdraud mātes dzīvību. pretējā gadījumā arī 5 gadus vecu bērnu var atļaut vecākiem nosist, jo vairs negrib bērnu, vai naudas par maz. slepkavības civilizētā pasaulē nav pieļaujamas.
06.04.2015 14:36 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Manas iegribas man vienmēr būs svarīgākas par visu pārējo.

tev jā, bet rēķinies, ka likums stāv pāri tavām iegribām un par daudz ko liek aiz restēm

Iemācies labāk dzemdēt pats, tad varēsi sadzemdēt par katru abortēto desmit vietā.

pasaki to slepkavību pretiniekiem - lai aizveras un noslepkavoto vietā vienkārši dzemdē citus cilvēkus, nekādu problēmu.


sievietes ir stulbas. varbūt es varētu atbalstīt sieviešu dzimuma bērnu abortus, kā tas ir Ķīnā
06.04.2015 15:48 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Te pat nav vērts vairāk rakstīt , trolis parasts .:-D:-D:-D:-D
06.04.2015 15:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3814
Reģ: 31.10.2010
Nav Latvijā tāda likuma, kas liktu aiz restēm par abortu, tās ir sievietes tiesības un paldies Dievam.
06.04.2015 15:51 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
par troļļiem šeit tiek saukti visi, kas mēģina uzsākt diskusiju, bet no sievietēm saņemt tikai emocionālus tekstus ''es tā gribu, man tā patīk, pasaulē nav nekā svarīgāka par manām emocijām kā tu nesaproti!!!!! (apraudas)'' bet nespēj dot nevienu reālu argumentu, ar kuru varētu pamatot savu viedokli.
06.04.2015 15:53 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Daba vienalga visu saliktu pa vietām...
Nu labi tad tāpat var pateikt a kas sāks notikt ja nebūs slepkavību, avāriju ar letalam beigām, karu, dabas katasttrofu utt.. Būs parapdzivotiba un beigās pasaulē ies bojā utt tad jau arī visi iepriekš minētie momenti ir jāatbalsta un jāuztver pozitīvi... Tikai cilvēki nespēj pieņem cilvēku nāvi tas ir slikti par to ir jāsoda utt, bet dzīvnieka nonavesana ar bisi meža tas ir ok uz to pat pārdod atļaujas utt..

Būs muļķīgi teikts un galējība, bet tad aiziet taisām vienu tādu nakti kā filmā kas nesen iznaca atļauja nogalināt cilvēkus un par to nav nekādas atbildības ja pareizi atceros to filmu sauca the purge.. .
06.04.2015 15:54 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu nafig atbildēt trollim, vēl pie tam veltīt laiku rakstot nopietnu, pamatotu viedokli??? Kas jums nav kārtībā? Visas kā viena pavelkas uz debiliem troļļa izteikumiem un tik skrien skaidroties...
06.04.2015 15:54 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Nu labi tad tāpat var pateikt a kas sāks notikt ja nebūs slepkavību, avāriju ar letalam beigām, karu, dabas katasttrofu utt.. Būs parapdzivotiba un beigās pasaulē ies bojā utt tad jau arī visi iepriekš minētie momenti ir jāatbalsta un jāuztver pozitīvi...

+++

vēl pie tam veltīt laiku rakstot nopietnu, pamatotu viedokli

neviena to šeit nav darījis. ticu, ka domā, ka ir, jo sievietes īsti nesaprot, kas ir pamatots viedoklis.
06.04.2015 15:56 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
neviena to šeit nav darījis. ticu, ka domā, ka ir, jo sievietes īsti nesaprot, kas ir pamatots viedoklis.


ha , ha, ha , ha , ha, ha , PALDIES PAR SMIEKLU DEVU ŠODIEN ...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
06.04.2015 15:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tātad nemāki lasīt! Nu neko, dzīvo savā stulbumā tālāk un domā, ka tu esi pārāks un vari valdīt pār sievietēm tikai tapēc, ka tev ir pārītis kuslu pautu. Tu domā mums no tā kāda starpība? Un cik dziļam izmisumam un kompleksiem ir jābūt, lai tupētu te dienu pēc dienas, nedeļu pēc nedēļas, katru dienu ar jaunu niku, jo tevi divreiz nedēļā izdzēš par mizogīnisku rupjību rakstīšanu un lūgties uzmanību un rakstīt apvainojumus... :-D
06.04.2015 15:59 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Un nopietni te kāda tic, ka miss12345 patiešām ir 14 gadīgs skuķis? Da labi, takš tas pats trollis tikai no cita profila, precīzi tāda pati rakstība, izteikšanās stils un lētas provokācijas...
06.04.2015 15:59 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu labi tad tāpat var pateikt a kas sāks notikt ja nebūs slepkavību, avāriju ar letalam beigām, karu, dabas katasttrofu utt


Īpaši uzsvaru likšu uz avāriju ar letalam beigām, kuras noteikti būs vairāk, kad dzīvnieki vairs netiks šauti. Protams, sava veida dabiskā atlase, jo kāds to dzīvnieku notrieks, bet nekur jau nav garantija, ka tiks bojāti tikai dzelži. Mednieki ir vajadzīgi, patīk tev vai nepatīk. Beidz būt tik naiva un dzīvot rozā bārbiju namiņā. Pirmkārt, dzīvniekiem pašiem nebūs ko ēst tajā mežā. Otrkārt, pa ceļam uz darbu, pilsētas centrā - varēsi papaijāt mazās meža cūciņas un alnēnus. :D
06.04.2015 16:00 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tiš prom no šejienes , mēs te visas esam ar sliktiem viedokļiem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
06.04.2015 16:04 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Tātad nemāki lasīt!

māku lasīt, visas tikai raksta apgalvojumus, ka ''sievietei nevar uzspiest dzemdēt'' kas ir citiem vārdiem uzrakstīts ''abortiem jābūt atļautiem.'' Tas nav arguments, tas ir vienkārši izteikums bez jebkāda svara. Neizglītotiem un neloģiskiem cilvēkiem tas var šķist arguments, bet reāli tā ir begging the question loģiska kļūda. Nemaz nerunāsim par ''aborti ir labi jo man tā gribas.'' Sievietes vienkārši nespēj argumentēt jo nesaprot, kas ir arguments un kāpēc viņu emocijas tāds nav, tas arī viss. neinteresanta diskusija.
06.04.2015 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Neatbalstu!
Kāpēc sievietei ir jācieš? Tiek sabiedrībā runāts par sievieti, viņas lomu utt., kurā brīdī sabiedrība pievērsies vīrietim? Varbūt veicot abortu vajadzētu arī ziņot par "autoru" un attiecīgi kastrēt viņu vai kādu sodu piemērot?
06.04.2015 16:10 |
 
Reitings 54
Reģ: 01.04.2015
varbūt es varētu atbalstīt sieviešu dzimuma bērnu abortus, kā tas ir Ķīnā


Ķīnā pašlaik ir dzimumu disbalanss - vīriešu vairāk kā sieviešu. Ķīnā nav likuma, kas atļauj sieviešu dzimuma augli likvidēt, bet gan ir likums, ka pilsētnieku ģimenēs nedrīkst būt vairāk kā viens bērns, bet laukos ģimenē - divi. Dzirdēju, ka šo likumu plāno atcelt disbalansa dēļ, nezinu, kā tur ir tagad un vai tā patiešām ir, iespējams, aplinkus informācija.

Principā pat nemaz nevar izdarīt šāda pēc dzimuma šķirošanas principa abortus, jo tikai 15. - 17.nedēļās ir apjaušams skaidri mazuļa dzimums, tad jau vairs nevar veikt abortu, vismaz Latvijā.
................................

Es abortus neatbalstu. Ir citas alternatīvas.
Bieži vien pēc aborta veikšanas seko nožēla ( pat zinu kādu sievieti, kurai dēļ tā ir depresija un vairs pat nevar būt bērnu. Viņa patiešām to nožēlo un nevar tikt pāri.).
Arī zinu sievieti, kas, lai gan gribēja to darīt, neizdarīja - un nu jau gandrīz deviņus gadus audzina patiešām skaistu un jauku meitiņu :-)
06.04.2015 16:11 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Abortu atbalstu, ja bernina naksana pasaule apdraud mates vai berna dzivibu,veselibu. Visadocitadi normalas sievietes, kuras aborte, jo pakala uzaugs uzskatu par nozelojamam un nekadas cienas pret tadam nav.
06.04.2015 16:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ai, tu taču neatpazītu argumentu pat tad, ja tev tas uz galvas uzkristu! "Begging the question" - :-D
06.04.2015 16:12 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Naiva vai ne man vienalga! Es dzīvoju pēc saviem uzskatiem un nevienam neko sliktu nedaru un bērnībā nevienu dzīvu radibiņu ari neesmu mocijusi intereses vai prieka pēc... Kā to mēdz darīt citi bērni..
Lai būtu kā tā ir dzīvnieku dabiskā atlase, bet galvenais man prieks ka es tajā nepiedalos..
Jūtos ar visu apmierināta un ar sevi harmonijā ;-)
06.04.2015 16:13 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Kāpēc sievietei ir jācieš? Tiek sabiedrībā runāts par sievieti, viņas lomu utt., kurā brīdī sabiedrība pievērsies vīrietim? Varbūt veicot abortu vajadzētu arī ziņot par "autoru" un attiecīgi kastrēt viņu vai kādu sodu piemērot?

vēl viens piemērs, ka sievietes nespēj normāli argumentēt...

1) grūtniecības izraisīšana nav noziegums, ka par to būtu jākastrē vīrieti vai jāsterilizē sievieti
2) vīrieša loma ir visiem labi zināma - pelnīt, valdīt, vadīt
3) bērna laišana pasaulē nav sods kas jāizcieš, bet gan atbildība, kas jāuzņemas (par savu rīcību - seksu - un par jaunas dzīvības rašanos, kas ir lielākā cilvēces vērtība)
06.04.2015 16:13 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
varēsi papaijāt mazās meža cūciņas un alnēnus. :-D


Undiya to jau var Juglā izdarīt :-D bet alneni gan man liekas mīlīgi un labprāt arī viņus paglaudisu! ;-)
06.04.2015 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)