Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apburtais loks no kura nezinu kā tikt lauka

 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
Vajag Jūsu padomu, stāsts būs garš, bet viss kas šeit tiks rakstīts ir patiesība un ļoti lūdzu Jums padomu, jo es vairs tā nevaru dzīvot.


Viss sākās pirms 5gadiem. Es iepazinos internetā ar vienu puisi sākumā vienkāršs čats un nekas vairāk jo viņš dzīvoja ārzemēs, bet es Latvija. Tā pagāja 2 mēneši pie datora un ilgām skype sarunām līdz puisis pateica ka lido uz Latviju ciemos pie omes. Protams biju laimīga, jo beidzot satikšu viņu. Kad satiku viņu sapratu ka iemīlējos no pirmā acu skatiena un tas bija abpusēji. Viss gāja ļoti labi puisis bija aizbraucis atpakaļ uz citu valsti, bet mēs nolēmām veidot attiecības zinot ka varam braukt viens pie otra ciemos kaut vai uz pāris nedēļām. Tā pagāja 1gads nemitīgos ceļojumos un viss bija gandrīz labi neskaitot pāris strīdus par attalumu. Tad pēkšņi man apnika būt visur vienai un ceļojumus vairs nevarējām atļauties, nolēmām ka būs labāk ja mēs šķirsimies. Tad puisis aizlidoja uz UK (cita valsts) un es nolēmu pārcelties uz Parīzi kur nodzīvoju apmēram 8 mēnešus un bija izveidojušies jaunas attiecības un puisim arī UK bija cita jau, bet mēs nemitīgi turpinājām sarakstīties, jo kaut kas neizskaidrojams mūs velk viens pie otra. Mums bija katram savas otras pusītes, bet jūtamies nelaimīgi un protams sākās krāpšana. Jo es ar to puisi sākām virtuāli nodarboties ar seksu un vienmēr mudinājām pamest savas otras pusītes, lai mēģinātu būt kopa. Sākuma stostījos un nepiekritu tam, jo tas nozīmēja ka man būs jāmaina valsts ko es negribēju tāpēc atdevu sevi pilnībā darbam, lai tikai aizmirstu viņu. Viss beidzās bez panākumiem :( Puisim meitenes mainījās kā zeķes, bet es darīju tā, lai viņš viņas pamet. Kad atgriezos LV saņēmu vēstuli kurā puisis mani apsveica dzimšanas dienā ar biļeti pie viņa atlika tikai izprintēt un sakrāmēt somas. Te nu pienāca mana pirmā izvēle: Puisis Parīzē (kurs bija gatavas jau bildināt mani) vai arī puisis UK pēc kura vienkārši juku prāta. Izvēlējos puisi no UK. Atlidojot pie viņa pirmais pusgads bija ideāls tāpat ka sekss kurš bija vislabākais manā dzīvē un viņš bija neapnīkošs , bet pēc tam viss palika sliktāk bija problēmas ar finansēm un puisis pacēla rokas pret mani pāris reizes kad teicu ko rupjāku, bet beigās atkal salabām un tas fantastiskais sekss. Tā pagāja vel gandrīz divi gadi, bet biju jau morāli nogurusi no viņa apvainojumiem un strīdiem. Aizlidoju brīvdienās pie vecākiem, lai nedaudz atgūtos. Un tā sanāca ka tieši tajā laikā kad es atlidoju no UK uz LV atlidoja arī puisis no Parīzes kuru satiku lidostā un mēs padzērām kafiju. Protams lūdzu piedošanu, ka pametu viņu. Mēs ar viņu palikām draugi kuri, diezgan bieži tikās uz kādu sarunu (bet nekā nopietna) Tā pagāja mēnesis un man bija laiks atgriezties UK kad saņēmu vēstuli no mīļotā kad viņš grib atpūsties un labāk mums padzīvot šķirti. Nodomāju ka tiešām, lai paiet vel laiks, jo nemitīgi strīdi bija līdz kaklam jau. Tā pagāja vel pusgads protams visu šo laiku ar savējo sazinājos un bija tas pats virtuālais sekss kurš pat virtuāli ir mmmmmmm vnk. Tad es nolēmu ja jau esmu brīva tad varu mierīgi gulēt, ar puisi no Parīzes kurš nebija aizceļojis prom un protams sekss noveda mūs atpakaļ līdz attiecībām kuros nekad nav bijuši strīdi, jo vienmēr pratām visu izrunāt. Savas jaunās attiecības neslēpu un UK puisis zināja ka man uzradies jauns, bet īsti nezināja kurš tas ir. Pagājušo nedēļu uzzināju ka arī puisim no UK ir jaunas attiecības. nopriecājos, bet sirds dziļumos kaut kas sažņaudzās:( Tā nu es viņam novēlēju visu to labāko un pati nezinu kā mums tā saruna ieilgās līdz tam ka atkal mums bija virtuālais sekss, kurā mēs atzināmies ka gribam viens otru vairāk par visu. Un Jūnija viņš būs LV. Es nezinu kā tas notika, jo šīs vīrietis mani ir vienkārši apbūris un aizmirst viņu ir neiespējami. Mēs mēģinājām nesazināties, bet paiet mēnesis un kāds no mums uzraksta viens otram. Kopā mēģinājām dzīvot nekas nesanāca, bet savu otro pusīti kurš man ir šobrīt arī nevēlos sāpināt vairs. Viss dzīvē šobrīt iet kā apburtais loks no kurā netieku lauka, jo pat nezinu kur ir izeja. Varbūt kāda var palīdzēt ar padomu? Zinu ka daru slikti, bet es neko ar sevi nevaru izdarīt, jo tas notiek spontāni.
06.04.2015 12:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Aha, jā - tas viss ar tevi kaut kā notiek, pati pilnīgi neko nekontrolē! :-D
06.04.2015 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
lūk tev padoms - uzņemies atbildību par savu rīcību, nevis attaisnojies ar `nezinu kā tas sanāca`. parīzes vīrieti žēl, bet tu un uk džekiņš abi viens otru pelnījuši (l)
06.04.2015 12:55 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kaut kāds sviests. Tikai lieliska seksa dēļ paciest ilgstošus pazemojumus un nervu bojāšanu? Bet nu katram savs. Tā jau ir, ka daudzas nemaz nenovērtē tos normālos vīriešus blakus, bet skrien visu laiku atpakaļ pie tā, kas neskaitāmas reizes pamet un tad, kad 'sāk vajadzēties' sauc atpakaļ, un tu kā muļķe skrien pakaļ.
Domājams, ka tas, kurš ir UK nevar pieņemt, ka tev ir kāds cilvēks, kas ilgstoši grib būt ar tevi, tāpēc viņš grib visu izčakarēt. Un tas nav grūti, atliek tev tikai uzrakstīt.
06.04.2015 12:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
bet tu un uk džekiņš abi viens otru pelnījuši


++

Normāli pati esi uz diviem krēsliem apsēdusies. Skaties tik, ka kāds tos krēslus neparauj malā un tu neatjēdzies ar ar atsistu pēcpusi uz zemes.
06.04.2015 12:58 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
1. Neveido vairāk nekādas attiecības ar Parīzes puisi, jo cik noprotu ka tev pret viņu īsti nekā nav;
2. Izvēlies savu turpmāko dzīves modeli:
1.Vai nu pilnīgi atsakies no UK puiša un sāc veidot normālas attiecības ar kādu puisi;
2. Vai dzīvo brīvas meitenes statusu un pa laikam tiecies ar UK puisi, jo nekas nopietnāks izklausās ka jums nebūs, un varbūt nevajag (ja viņš atļaujas pacelt roku pret Tevi)!:-)
06.04.2015 12:58 |
 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
MoonLady es arī biju par to iedomājusies, bet nneteiktu ka tikai UK puisis ir vainīgs, jo es arī viņu nemitīgi mudinu, lai viņš pamet savas meichas
06.04.2015 13:02 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
es arī biju par to iedomājusies, bet nneteiktu ka tikai UK puisis ir vainīgs, jo es arī viņu nemitīgi mudinu, lai viņš pamet savas meichas


Nu tad abi labi. Tāds tādu atrod. Laikam izjūtat gandarījumu, ka redz, viens bez otra nevarat, un, lai ko arī darītu, beigu beigās atgriežaties viens pie otra.

Lūdzu, ļauj tam normālajam Parīzes vīrietim dzīvot normālu dzīvi. Nečakarē arī viņējo un neiepin viņu savās spēlītēs.
06.04.2015 13:05 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Aizmirsti puisi no U.K.

Un veido kaut ko ar puisi no Parīzes ,jo izklausās ,ka puisis no Parīzes ir tevis cienigs , vismaz roku nav pacēlis.

Bet puisi no U.K. aizmirsti.
06.04.2015 13:10 |
 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
Es negribu viņu sāpināt un pati gribu visu šo te izbeigt tikai nezinu kka to dabūt gatavu.
Es zinu ka viss dzīvē nāk atpakaļ un tāpēc gribu visu pārtraukt un sākt normālu dzīvi, bet nezinu kā :(
06.04.2015 13:12 |
 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
Tony
Puisis no parīzes viņš tiešām ir ļoti labs, jo manis dēļ vienmēr visu dara un ar viņu jūtos drošībā, bet mana pagātne mani vienkārši bez maz vai vajā :(
06.04.2015 13:14 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es negribu viņu sāpināt un pati gribu visu šo te izbeigt tikai nezinu kka to dabūt gatavu.


Ja patiesi gribētu, sen jau būtu pārtraukusi visus kontaktus. Aizbloķējusi visur, lai nevar tev ziņu uzrakstīt, un pati nodarbinājusi sevi ar visu ko, lai rokas neceltos atbloķēt un pašai rakstīt.
06.04.2015 13:14 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Saskati tajā puisī no U.K. Slikto .

Jo kas jums tur sanākt var , ja neciena sievietes ?

Nobloķē visur .

Nu vari kaut vari man rakstīt ,dabūsi ja meklēsi kontAKTUS :-Dpuisi no U.K. , bet neraksti puisim no U.K. bet esi kopā ar puisi no Parīzes.
06.04.2015 13:21 |
 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
Tony pm tev
06.04.2015 13:27 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Tiešām, nabaga Parīzes puisis. Kādēļ Tu ar savu nezināšanu čakarē cita cilvēka jūtas?
Labāk vien esi ar savu UK čali, galu galā, tāāāds sekss taču, kas tad tur - nedaudz iekaustīšana, nervu bojāšana (l)

mana pagātne mani vienkārši bez maz vai vajā


Tā nenotiek, mēs paši kontrolējam savu dzīvi.

Ja patiesi gribētu, sen jau būtu pārtraukusi visus kontaktus. Aizbloķējusi visur, lai nevar tev ziņu uzrakstīt, un pati nodarbinājusi sevi ar visu ko, lai rokas neceltos atbloķēt un pašai rakstīt.


++
06.04.2015 13:28 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Ne jau visiem tā mīla kā Čakam un Blērai. Jāmāk atstāt cilvēkus, kuri nespēj Tevi pienācīgi novērtēt.. Lai tiktu ārā no tā loka, Tev jāaiziet no abiem puišiem un viss. Neskaties atpakaļ pagātnē, jo spriežot pēc stāstītā par UK puisi, tur jau viss ir redzēts.
06.04.2015 13:44 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Ko tu vispār topiku par šito taisīji, izskatās, ka tu neko mainīt negribi, tik sev naivi kaut ko iestāstījusi esi, ka vajadzētu.
Neviena tev te nespēs palīdzēt, pati jau tu vien zini, kā ir vislabāk, nu tad tiec ar sevi galā. Beidz mocīt Parīzes čali, viņš ir pelnījis prātìgāku meiteni.
06.04.2015 13:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un veido kaut ko ar puisi no Parīzes ,jo izklausās ,ka puisis no Parīzes ir tevis cienigs


Jā, ir gan cienīgs, jo sevi cienošs vīrietis nekad nesamierinātos ar tādu uzvedību un tik lētu sievieti.
06.04.2015 13:55 |
 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
solilqui šādu domu arī biju jau apsvērusi ka ir jāpamet abi un jāsāk jaunu dzīvi.
06.04.2015 14:01 |
 
Reitings 13
Reģ: 06.04.2015
Annie skaties ka tik tu nekļūsti par lēto sievieti, jo šīs vārds ir nepiemērots situācijai. lēti skaitītos ja es gulētu ar kuru katru bet tā nav
06.04.2015 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
murgs&sviests kopā ņemts.
06.04.2015 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits