Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

teikt vai neteikt?

 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Vakardienas diskusija izvērtās ļoti interesanta(priekš manis) un man vērtīga, tāpēc gribētu dzirdēt vēl viedokļus. Saku uzreiz, šoreiz problēma ir nopietnāka un man sāpīgāka

Šorīt no rīta kamēr draugs gulēja paņēmu viņa telefonu , lai izslēgtu modinātāju. Viņš teica ka vēl pagulēs bet tā kā man rokās bija viņa telefons, nolēmu tajā paskatīties. Šeku reku ieeju facebokaa un ieraugu saraksti ar kādu meiteni. Apskatījos profilu – bijusī meitene. Labi, kopā viņi bija pamatskolas laikā un it kā nekas baigi nopietns, bet savu laiku nodraudzējās un patiesībā kā tur īsti bijis es jau nezinu. Tikai tādus vispārīgus faktus. Tad nu tinu, tinu to saraksti un skatos ka sākuši sarakstīties janvāra sākumā. Sarakste pati par sevi nekas īpašs, vismaz sākumā. pēc tam draugs raksta tai meitene ka vēlas viņu satikt, kad būs Latvijā (jā, tajā laimīgajā janvārī, kad gājām pirmajā randiņā…), ka viņa ļoti labi izskatās, cik viņai skaistas bildes utt. Palasu tālāk – meitenei ir draugs jau cik tur gadus un viņa atsakās tikties, ir ļoti pārsteigta ka viņš izrāda tādu iniciatīvu. Mans puisis neatlaidīgs, vairākas reizes uzprasījies uz tikšanos, bet acīmredzot nav sanācis. Nu labi, pāris tajā laikā nebijām, nav jau patīkami ka tajā pat laikā kad rakstīja man, raksta arī citai, bet brīvs ir brīvs un viss. Tā kā pēc mūsu pirmā randiņa bija jau skaidrs, ka esam kaut kas vairāk par vienkāršiem draugiem, tad uz tādas nots viņš arī aizlidoja. Tomēr arī februārī ir meitenei rakstījis, šoreiz izticis bez komplimentiem, pļāpājuši gan pusi nakts, bet nekas tāds baigais… Kronis visam ir pavisam nesena sarakste marta vidū, kad mans mīļais draugs ir uzrakstījis šai meitenei no paša rīta, tikko kā pamodies, sākumā it kā neko tādu – kā iet, ko dara, bet vēlāk šāds teikums: kā pamodos, tā iedomājos par tevi un izdomāju tev uzrakstīt. Tā jau ar mums puišiem reizēm notiek…

VIENKĀRŠI KO???? Tagad nezinu kā rīkoties tālāk, saprotu jau ka rakņāšanās privātās mantās ir tabu, bet esmu reāli dusmīga un aizvainota(e) Jūtos tāds kā rezerves variants, redz tā atteica, tad tikās ar mani. Pietam prasa tai meitenei katrā otrajā sarakstē kā viņai ar draugu, liekas ka tā vien gaida, kad viņa pateiks – slikti un atskries pie viņa. Arī uz meiteni dusmojos, kurai pašai ir čalis, bet rakstās ar bijušo… Jus teiktu draugam ka izlasījāt saraksti? Savādāk jau nevaru teikt ka mani neapmierina ka viņš sarakstās ar bijušo, jo tad vinš prasīs kā to zinu. Vai arī mēgināt to aizmirst bet tad vislaik dzīvot aizdomās:-(
04.04.2015 12:15 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Blja nu cik var šitādas diskusijas pusē no cosmieteem cept augšā.Mēs nezinām visas jusu nianses.tak pashai galvā uz pleciem vai pajautaa draudzeneem :D
04.04.2015 12:20 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
kādas vēl nianses?? vienīgā nianse ir tada ka esam kopā ~2 mēnešus un mums ir vairāk attāluma attiecības. Šis ir forums, pēc būtības te var runāt par jebko.


Draudzenēm neko nejautāšu, vari būt mierīga;-) es negribu drauga acīs izskatīties pēc histēriķes kas pārbauda telefonu un lien sarakstēs. bet noklusēt laikam arī būtu muļķīgi
04.04.2015 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 3083
Reģ: 13.11.2011
diiiiikti līdzīga situācija bija man, tikai es biju tās otras meitenes vietā! pusis stāstija, ka esot bieži krāpis savu meiteni utt. esi piesardzīga!
04.04.2015 12:27 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Pamet viņu pirms viņš ir pametis Tevi.To Tu gribēji dzirdēt?Te tak viss ir skaidri redzams.TU esi rezerve.
04.04.2015 12:29 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
fifa, viņš nav viņai neko teicis par krāpšanu. Vienigi tajā sarakstē jūtams tāds viegls flirts. bet nu viņi tik ilgi jau nav kopā un nekādas nopietnās attiecības devītajā klasē nevarēja būt. No kurienes viņa uzpeldējusi un kāpēc viņš raksta viņai, ja pats viņu pameta (tie ir retoriski jautājumi uz kuriem jums nevajag atbildēt :D )
04.04.2015 12:30 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Piekrītu Džūdai. Tu esi rezerve un viņam patīk otra meitenei, vismaz viņai, atšķirībā no tevis, ir pašcieņa nesaieties ar tādu draugu kā tev. Lai gan jums jau nav nekādas attiecības. :D
04.04.2015 12:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un ko saka tavas draudzenes?
Nez, pēc šīs diskusijas liekas, ka jums tur viss galīgi garām. Tevi viņš uztver tikai kā draudzenīti pie kuras ciemos atbraukt un patusēt. Paizklaidējas ar tevi un jūsu draudzīgo bariņu un tad prom.. Nav brīnums ka viņš priecājas, ka nepavadat laiku divātā..
04.04.2015 12:35 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Bet nu meitene arī labā - aizņemta un turpina sarakstīties... brīnums ka nav piekritusi tikties. bet nu jā, stulba sajūta meitenes. man liekas ka tā būsana rezerves variantam ir viens no sliktākajiem scenārijiem.
04.04.2015 12:36 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un uz to meiteni nedusmo. Ne jau viņa vainīga. Ko grib to dara + neko par daudz neatļaujas.
04.04.2015 12:38 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Tāpēc pačakarē vecim smadzenīti un pasūti piecas mājas tālāk pasakot,ka viņš ir diezgan pasūdīgs :D
04.04.2015 12:39 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Da ko tur brīnies! Tādi tie vīrieši ir. Es pati nokļūstu tādas otrās meitenes ādā ik pa laikam.

Piemēram, tagad man raksta viens foršs čalis, precējies, nupat otrais bērniņš piedzima, laimīgs attiecībās, sieva točna viņam nav nekāda rezerve. Bet tāpat raksta man, flirtē, aicina uz tēju.

Otrs čalis, kas man raksta, nupat attiecībās, ar kādus pāris mēnešus viņam jaunas attiecības, laimīgs, viss kārtībā. Bet tāpat raksta man, aicina uz kino.

Viņu sievas/meitenes nav viņiem nekādi rezerves varianti!!! Vienkārši ir vīrieši, kuriem vajag flirtu vēl pa malām. Tādi tie vīrieši ir un viss.
04.04.2015 12:41 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Drostala
Vajadzība nenozīmē,ka uzreiz tas ir jādara.
Arī man un daudzām citām iespējams gribas flirtēt,bet kāpēc ja TU esi laimīga ar savu vīrieti un zini ka viņam tas nepatiks un pret otru cilvēku ir jāizrāda cieņa.
04.04.2015 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ko ta tu gaidīji, varbūt tā otra meitene nesauc katreiz draudzeņu baru no pakaļas kā
tu.

Skaidrs , ka esi rezerves variants un tas ir acīmredzami.
04.04.2015 12:49 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
ja godīgi man gribas izčakarēt to otru meiteni. Uzrakstīt viņas draugam, lai ir uzmanīgāks un paskatās ko viņa mīļotā dara... bet tas jau manas attiecības neuzlabos.

Es arī pazīstu tādus vīriešu kā drostala minēja, kuriem vienkārsi vajag to flirtu. bet ej nu sazin vai tas ir par manējo. Tad jau rakstītu vēl kādai un vēl kādai, nevis šitai
04.04.2015 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
A kāds Tev viņai sakars piečakaŗēties? Viņa jau neskrien ar viņu tikties.

Bljin vot domāšana!
04.04.2015 12:53 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
A kāds Tev viņai sakars piečakaŗēties? Viņa jau neskrien ar viņu tikties.

protams nekāds. Un varbūt pašlaik neskrien, kas zin ko darīs un domās vēlāk kad šis sāks vēl vairāk pielīst. Tad vēl var atgriezties vecā mīla un viss(e)
04.04.2015 12:55 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Nu nu protams,ja pashai suudiigi iet jaalien chakareeties citur.Da tiec tu galaa vispirms ar savu veci kuru izskataas ka drīzumā centiisies attaisnot ar to ka otrā meicha vispār vinjam atbild.
04.04.2015 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Kāda starpība, ko viņa domās un darīs, tavs draudzinjs jau vinjai pielien ne jau viņa pirmā raksta.
Ka ta vinjs nerakstīs ja Jums nav pat normālu attiecību :D
04.04.2015 12:57 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Ha ha nee nu tev ar domāšanu tochna pasuudiigas attiecības.

Tas ka piekritiis tikties taa nav tavā dariishana .lai dara ko grib.tas suudainais jau buus tavs vecis kas skries ar vinju tikties.taa kaa neizgaas dusmas uz to daamu.

Es nebrīnos ka vinjs meklee citu.nu kaa pat lidostaa var miiljooto sagaidiit kopaa ar draudzenēm.iepiit draudzenes attieciibaas ir vislielaakaa kljuuda.viens mirklis un draudzība var pachubeet un shiis zinaas visu par tavu dziivi ar tavu viireli.es i nebrīnītos ja buutu vibjaam staastiijusi kaads vinjs gultaa.

Un rezumee - tu neesi nobriedusi attieciibaam
04.04.2015 13:00 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
DžūdaL, tā ir MŪSU, MEITEŅU, loģika. Vīriešiem ir pavisam cita
04.04.2015 13:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits