Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmoterapija?

 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ir piektdienas vakars, cilvēki viskautkur ballējas, izklaidējas, socializējas.
Un man kaut kā arī gribās. It kā. Bet tomēr ne.
Vienmēr esmu sevi uzskatījusi par atvērtu un sociālu būtni, izteiktu ekstrovertu, īstu sangviniķi. Draugi nereti ir jautājuši "jūs sen jau pazīstami?" par kādiem cilvēkiem ar ko es runājos, pemēram, bārā, pat ja tā ir pirmā saruna. Man patika iet cilvēkos, es nebaidījos iet viena, jo zināju, ka vienmēr atradīšu kādu kompāniju, man patika uzturēties cilvēkos.
Bet pēdējo mēnešu, varbūt pat gada laikā pieķeru sevi pie domas, ka no cilvēkiem labprat izvairītos. Doma par viesu uzņemšanu (ko kādreiz darīju bieži un ar prieku) liek man noskurināties, iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem ir kā zobusāpes un ir ārkārtīgi grūti uzturēt kontaktu ar seniem paziņām. Iziešana sabiedrībā mani baida un ejot uz darbu esmu arvien nelaimīgāka, kaut gan kādreiz biju sajūsmā. Darbs ar klientiem, cilvēki visapkārt.
Mājās es izbaudu vienatnes brīžus, nereti pat lūdzu sevi atstāt vienu, taču ja tas ieilgst, man atkal nav labi.
Ko es gribu? Saprast, vai kat kas tāds piemeklē arī citus? Ar gadiem vai kā? Un kā to vērst atpakaļ? Man tas patiešām traucē. Es zaudēju saikni ar draugiem, zaudēju iespējamos kontaktus, darba prieku, nereti pat liekas - tas bojā manas attiecības.
03.04.2015 23:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
já, tádi periodi uznák arí man. agrák biju táda ká tu apraksti, bet tagad ir tá, ka negribás vienkárshi jaunas pazíshanás, bet cilvéki nák man klát, mégina sadraudzéties, bet man vienkárshi negribás, táds ká slinkums méginát... nu cerams, páries péc káda laika :D
04.04.2015 00:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10526
Reģ: 29.01.2009
Nē, Tu neesi vienīgā tāda! ;) Man tā ir. Iespējams, ka dēļ gadiem, pašpietiekamības. Nav nekā tāda, ko man spēj dot citi cilvēki klātienē. Draudzenes pēdējā laikā kaitina, negribas ne satikt, ne ciemos aicināt. Varbūt pārejoši. Pieķeru ik palaikam sevi pie domas, ka manā attieksmē kaut kas mainās, bet nekas, tātad tā man patreiz vajag :)
Ja Tevi satrauc tas, ka Tev tā ir, tad varu tikai ieteikt pierakstīt uz lapas savas domas un palasīt visādus foršus blogus, mājas lapas, piemēram, www.happywhispers.lv. Tāpat pozitīvu mūziku, spoguļošanos pie spoguļa. Tā kaut kā.
04.04.2015 00:13 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Scandinavian, tur jau tā lieta, ka arī pašpietiekamība īsti tā nav. 24 stundas bez cilvēkiem un es aiz vientulības jau jūdzot nost. Bet iziet un komunicēt , kaut ko darīt lietas labā, nē nē. Tur man ir kaut kāda barjera un pāri es netieku.
04.04.2015 00:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10526
Reģ: 29.01.2009
Varbūt pēdējā laikā bijuši konflikti ar cilvēkiem un tādēļ zemapziņa tā kā "iebremzē"?
04.04.2015 00:24 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nav tas darba dēļ? Varbūt tā "cilvēku deva" ir pārāk liela. Neesmu nekāda sabiedrības dāma, bet iekšējais komforts un apmierinātība ar sevi un dzīvi kā tādu man vairo prieku un vieglumu komunikācijā ar citiem.
Kad bija deprešņiks, pasēdēšanās knapi vārdu pār lūpām dabūju, jutos slikti, nevajadzīga utt, un tas viss atpsoguļojās sarunās.
04.04.2015 00:42 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
switched on, noteikti, ka arī darba dēl, taču cilvēkos strādāju jau ilgu laiku, līdz šim ir bijis pavisam normāli, kā jau visiem, vēlme šad un tad atpūsties no cilvēkiem. Atpūsties, nevis apzināti izvairīties, kā man uz to velk.
Varu visu dienu nosēdēt mājās, šiverēties, visādus darbiņu darīt, mācīties, bet pastaigāties vai paskriet apzināti iešu vēlā vakarā, kad ielās cilvēku vairs nav.
Vai arī tiekot ievestai nepazīstamu cilvēku bariņā, nepārtraukti jādomā "ko viņi par mani padomās?"
04.04.2015 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits