Vai grūtniecēm visu ir priekšroka?

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/veselibas-inspekcija-nav-noteikts-ka-grutniecem-butu-prieksroka-163542

Pirms dažām dienām izlasīju šo rakstu kā arī komentārus. Kādas ir jūsu domas par šo? Es domāju, ka grūtniecei nepienākas tiesības bez rindas laisties iekšā pie ārsta, konkrēti pie Lora Liepājā vienmēr ir mežonīgas rindas un citi cilvēki pamatoti ir sašutuši. Koks ar diviem galiem, tā teikt. Kāda ir jūsu pieredze?
31.03.2015 11:42 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man īstenībā VISPĀR nav sanācis saskarties ar cimperlīgām grūtniecēm, tiešām tā it kā viņas vispār nebūtu. Rīgā varbūt aktuālāka šī problēma sakarā ar sabiedriskajiem transportiem u.c. vietam, kur apgrozās daudz cilvēku.
Es tomēr pilnībā piekrītu, ka visām tām problēmām nav nekāda sakara ar grūtniecību, bet gan cilvēku kā tādu.
Ja man būtu iespēja kaut kur palaist grūtnieci pa priekšu, tad labprāt arī to izdarītu.
01.04.2015 14:23 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.02.2015
Es esmu par palīdzēšanu kā tādu neatkarīgi no tā, grūtniece, ne-grūtniece, vecs, slims cilvēks utt. Man nav grūti kādu palaist pa priekšu, ja redzu, ka cilvēkam ir grūti vai viņš steidzas vairāk kā es. Vēders vien nav iemesls visiem kāda priekšā atbrīvot ceļu un paklanīties, ja, piemēram, tajā pašā poliklīnikā stāvētu grūtniece, kura izskatās, ka jūtas labi, un veca sieviete, kurai ir redzams, ka stāvēt ir grūti, noteikti savā vietā laistu veco tanti. Pēc savas pieredzes zinu, ka bieži vien tie, kuriem tiešām ir grūtāk, godīgi pārstāvēs un pagaidīs savu rindu, bet visskaļāk bļaus tie, kuri mierīgi var pagaidīt. Katra situācija ir jāvērtē individuāli, bet nav grūti palīdzēt kādam, kuram tiešām vajag.
01.04.2015 18:27 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Pats pārsteidzošākais un šokējošākais ir tas, ka visnaidīgākos komentārus raksta nevis jaunietes, bet sievietes, kas citās diskusijās norādījušas, ka ir +/- 30 gadu vecas... Gandrīz vai gribas domāt, ka tas drausmīgais naids un neiecietība aiz tā, ka pašām nesakārtota privātā dzīve, bet, proootams, nekad neviena mūžam to neatzīs, ka tā ir


Sliecos piekrist!
01.04.2015 21:56 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
Grūtniecēm nav jābūt priekšrocībām pie ārstiem.

Pats pārsteidzošākais un šokējošākais ir tas, ka visnaidīgākos komentārus raksta nevis jaunietes, bet sievietes, kas citās diskusijās norādījušas, ka ir +/- 30 gadu vecas... Gandrīz vai gribas domāt, ka tas drausmīgais naids un neiecietība aiz tā, ka pašām nesakārtota privātā dzīve, bet, proootams, nekad neviena mūžam to neatzīs, ka tā ir


Pēc tāda paša principa var teikt, ka visi geju noliedzēji ir tik negatīvi noskaņoti pret gejiem, jo pašiem nepatīk, ka viņiem nav sava dzimuma partnera. Vai ka visi dzīvniektiesību aizstāvji ir tik neiecietīgi pret gaļēdājiem, jo viņiem skauž, ka otrie ēd gaļu vai ka visi neiecietīgie gaļēdāji patiesībā gribētu būt vegāni, bet neuzdrošinās, tāpēc pauž savu neiecietību. Jeb sviests tā tava teorija. Realitāte ir tāda, ka cilvēkiem ir dažādi uzskati un tas nav saistīts ar to, ka viņiem skauž/viņu dzīvē kaut kas nav nokārtots.
01.04.2015 22:02 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Soreiz piekritisu par tam arzemem, kur cilvekiem ir passaprotami palaist vecaku, grutnieci,mati ar bernu apsesties, rinda pa prieksu utt .
Pie mums Latvija tas ir nez kapec jaludz. Savam bernam noteikti ieaudzinasu sis pieklajibas normas. Drausmigi skatities kaa sabiesriskaja jaunie teli viriesi sez,kamer vecaks stav kajas.
Par temu, kad gaju pie dakteriem stavokli budama,vienmer pierrakstijos un problemu nebij. Uz analizu nodosanu gan nevareja ta pierakstities un bij jaiet rindas kartiba, grutniecem prieksroka. Daudzas mammas, tai skaita es sakuma gaidijam to rindu , citas pa taisno tesas ieksa nevienam neko nesakot un es vinas sapratu kapec ta dara, jo, kad man bij pedejie menesi, biju drausmigs nogurums visu laikupaludzu cilvekiem vai varu iet nakama, jo nav diez ko labi - daudzi saka klukstet un teica,ka esmu jauna, pastavesu , ka nav kauna utt. Pec taa vnk gaju taisna cela pie masinas.
Cilveki mums ir loti vienaldzigi, kaut vai paskatieties tos socialos eksperimentus kaa musejie reage , kad kkas notiek.
Visiem mums savas problemas, bet tomer nevajadzetu aizmirst but cilvecigiem, palidzet kadam un negaidot , kad kads luugs to.

P
01.04.2015 22:18 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Visu izšķir pati grūtniece - ja pieprasa to kā savas tiesības - nu fui nu.
BET esot stāvoklī sanāca sēdēt pie ģimenes ārsta gaidot savu pierakstu kopā ar cilvēkiem, kas gaidīja arī lai tiktu pie māsiņas - cilvēku daudz. Vasara, ārā +30. Nostāvēju pirmās 15min, nu neko, atbrīvojās vieta, apsēdos. Pāris minūtes vēlāk iekliboja tantiņa uz kruķiem un neviens pat neiedomājās pat palaist viņu apsēsties. Nu cēlos grūtniece, ar slimu sirdi un devu viņai sēdēt. Pārējie tikpat jauki tālāk blisinājās. Protams, man bija mute, lai palūgtu apsēsties, bet ja cilvēkiem dibens ir par smagu lai pat uz kruķiem esošu cilvēku palaistu apsēsties...
Protams, visiem kā vienam ar varēja būt slikti un visi noteikti arī bija slimi.
01.04.2015 22:35 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Jāpiebilst, ka man bija slikti un dzīvoju riska grupā. Un tiešām nopriecājos, kad māsiņa to redzēdama skaļi pateica ko domāja par to, ka veči sēž, lai noslēgtu zilo lapu un es stutēju sienu.
01.04.2015 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Pēc tāda paša principa var teikt, ka visi geju noliedzēji ir tik negatīvi noskaņoti pret gejiem, jo pašiem nepatīk, ka viņiem nav sava dzimuma partnera. Vai ka visi dzīvniektiesību aizstāvji ir tik neiecietīgi pret gaļēdājiem, jo viņiem skauž, ka otrie ēd gaļu vai ka visi neiecietīgie gaļēdāji patiesībā gribētu būt vegāni, bet neuzdrošinās, tāpēc pauž savu neiecietību. Jeb sviests tā tava teorija. Realitāte ir tāda, ka cilvēkiem ir dažādi uzskati un tas nav saistīts ar to, ka viņiem skauž/viņu dzīvē kaut kas nav nokārtots.


Tu to teoriju uztvēri pārak burtiski tāpēc arī nesaprati, doma jau bija tajā, ka cilvēks savu viedokli/neapmierinātību pauž tik rupjā un riebīgā veidā, ka vienīgais attaisnojums ko tam var rast ir, tas, ka pašam dzīvē kauktas nav kārtībā. Negribētos jau ticēt, ka reāli ir tā vienkārši ļauni un riebīgi cilvēki..(t)
02.04.2015 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Man šodien sanaca situācija, ka iespejams kāds joprojām par to bubina, bet labprat to izmantoju.
Braucu pie savas ğimenes ārstes uz akuto stundu, lai noslegtu slimibas lapu. Akuta stunda ir no 8.00. Poliklinika ieradāmies apmeram 7.35, tieši tā iemesla dēļ, lai es būtu pirmā un nav jāgaida. Pie durvim jau sedeja un rindu ieņemusi omite. Neko, nodomāju, protams omes visur bus pa priekšu. Pec manis lidz 8, sanaca vesels bars cilvēku.. sežot un gaidot parāva tāda dusma uz omi, jo viņa sež no manis apmerem pusmetru un klepo tieši seja. 1., 2., 3..... nu cik var. Mans virs aizradija, lai liek priekša roku, tomer klepo tieši ğimi. Ja godigi, taja mirkli biju dusmu pilna, jo esmu atnakusi pie arsta, sežu rinda, esmu vesela... bet taja paša laika es jau tieku apdraudeta, jo man klepo virsu. Taja mirkli atcerejos šo diskusiju un pilnigi saprotu šo grutnieču priekšrocibu nepieciešamibu....

Kad atnaca arste, viņa laipni pasmaidīja un pasauca iekšā mani. Par cik, ome bija pirms manis, es sedeju, kamer ome jau palektdamās leca iekšā.. ārste viņai teica, lai iet un gaida, vispirms paņems grūtnieci, kurai ir janosledz tikai lapa un nav jasež starp slimajiem...
Mani ši situacija mazliet izbrinija, jo tomer ir akuta stunda un visi iet pec rindas. Lai gan labprat to izmantoju. Itka situacija ar 2 galiem, vareju pasedet un pagaidit, lai gan arsta kabineta biju labi, ja 3 min..
02.04.2015 10:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Braucu pie savas ğimenes ārstes uz akuto stundu, lai noslegtu slimibas lapu.
Akūtā stunda nav tas labākais laiks, kad veselam cilvēkam, sevišķi veselai grūtniecei, doties pie ģimenes ārsta.. :-/
02.04.2015 10:22 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Braucu pie savas ğimenes ārstes uz akuto stundu, lai noslegtu slimibas lapu. Akuta stunda ir no 8.00. Poliklinika ieradāmies apmeram 7.35, tieši tā iemesla dēļ, lai es būtu pirmā un nav jāgaida. Pie durvim jau sedeja un rindu ieņemusi omite. Neko, nodomāju, protams omes visur bus pa priekšu. Pec manis lidz 8, sanaca vesels bars cilvēku.. sežot un gaidot parāva tāda dusma uz omi, jo viņa sež no manis apmerem pusmetru un klepo tieši seja. 1., 2., 3..... nu cik var. Mans virs aizradija, lai liek priekša roku, tomer klepo tieši ğimi. Ja godigi, taja mirkli biju dusmu pilna, jo esmu atnakusi pie arsta, sežu rinda, esmu vesela... bet taja paša laika es jau tieku apdraudeta, jo man klepo virsu. Taja mirkli atcerejos šo diskusiju un pilnigi saprotu šo grutnieču priekšrocibu nepieciešamibu....


:D:D:D

Vēl viena, kas pierakstīties neprot, tad sūkstās, ka izrādās akūtajā stundā slimi cilvēki pie ārstes rindā sēž. Tavu brīnumu!
02.04.2015 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
cormeum - diemžēl visi laiki bija pilni. Tieši šā iemesla dēļ domāju tiku Vip lomā.
02.04.2015 10:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
blank, saprotu.. tomēr tādā situācijā dusmoties vajadzētu vienīgi uz sevi, jo vesels cilvēks ir drīzāk apgrūtinājums (noslogo rindu) akūtās stundas pacientiem.. :-/
02.04.2015 10:40 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
diemžēl visi laiki bija pilni. Tieši šā iemesla dēļ domāju tiku Vip lomā.


Varēji piezvanīt un sarunāt ar dakteri, lai visu sagatavo, ka ieiesi tikai pakaļ. Neticu, ka to nevarēja, ja jau daktere laipni paņēma pirmo. Pati vien sevi apdraudēji, kā arī apgrūtināji cilvēkus, kuriem AKŪTI bija nepieciešama palīdzība. Pārmetumi omītei vispār ir bezkaunība.
02.04.2015 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
ctn - nemētājies ar tizlumu! Jau teicu, ka visi pieraksti bija pilni, pietam akutaja stunda ir realak tik atrak cauri, ka pierakstos, jo cik nav ta ka pieraksti neeenormali kavejas.
tu vari neizcelt manu tekstu, jo jalasa ir kopuma. Smiekligi izceli tgd un nu baiga pikstule ta grutniece, pati aiziet un tad pukst.. es realu piemeru izstastiju, negaidiju ka mani kads želos. Vnk es ļoti labi saprotu kadeļ ir šada tipa situācijas.
02.04.2015 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Parmetums omitei bija tikai par to, ka klepo sejā. Es stradaju ar berniem un mani 2gadnieki jau zin, ka jāliek roka priekšā, ja klepo! Nemeklē kašķi tur kur tā nav.
02.04.2015 10:48 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
ctn - nemētājies ar tizlumu! Jau teicu, ka visi pieraksti bija pilni, pietam akutaja stunda ir realak tik atrak cauri, ka pierakstos, jo cik nav ta ka pieraksti neeenormali kavejas.
tu vari neizcelt manu tekstu, jo jalasa ir kopuma. Smiekligi izceli tgd un nu baiga pikstule ta grutniece, pati aiziet un tad pukst.. es realu piemeru izstastiju, negaidiju ka mani kads želos. Vnk es ļoti labi saprotu kadeļ ir šada tipa situācijas.


Tiesa, reāls paraugs bezkaunībai. Vesels cilvēks iet uz akūto stundu, kas paredzēta slimiem cilvēkiem, un vēl atļaujas stāstīt kāāāda dusma viņu parāva,kad vecs, slims cilvēks klepo.
02.04.2015 10:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jauna, vesela, bet grūta sieviete ir lielāka VIP persona nekā veca, slima omīte.
Interesanti, ka līdz ko parādās puncis, tā pieklājība pret vecajiem izzūd. Ātri vien sievietes pieņem savu VIP statusu un aizmirst, ka ir arī vecuma starpība.
Tik daudzās diskusijās šīs māmiņas, kas tagad nodriš tās vecās slimās omes, pirms tam dziedāja citu dziesmu un nesaprata nu kāaaa var nelaist.
Jocīga tā pasaule.
02.04.2015 10:51 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Parmetums omitei bija tikai par to, ka klepo sejā. Es stradaju ar berniem un mani 2gadnieki jau zin, ka jāliek roka priekšā, ja klepo! Nemeklē kašķi tur kur tā nav.


Bet Tu neaizdomājies, ka viņai to roku, iespējams, ir grūti pielikt? Un Tu viņai klēpī sēdēji, ja Tev sejā klepoja?
02.04.2015 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Un vispar es ar dakteri runaju, ka manu lapu izņems mans virs. Tas neesot iespejams. Man nav pat saprašanas kadeļ, jo ar ginekoloği varu visu sarunat, ğimenes ārste paliek pie sava.
Taka nu nevajag meklet visadas glupibas. Ir bardaks medicinas joma, lidz ar to visi sevi aizstav kā var.. diemžel ir pakļaut riskam saslimt veselie, jebkurš, ne tikai grutniece. Es tikai pastastiju savu piedzivotu. Ja nebutu grutniece, visticamāk gaiditu rinda un butu tik pat dusmiga uz klepojošo omi....
02.04.2015 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits