Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju filmu

 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Vai zināt to kaitinošo sajūtu, kad gribas atrast filmu, bet nekādi neizdodas? Tieši tāda man ir šobrīd (e) Varbūt kāda spēs palīdzēt.

Konkrētu laiku nepateikšu, bet diezgan nesen rādīja televīzijā, varēja būt LNT kanāls. Sākās pavēlu, ap pusnakti. Skaitījās laikam kāda asa sižeta. Redzēju vien sākumu, kur koju kopmītnēs salika vienā istabā dzīvot divus puišus. Tas viens tāds aizdomīgs bija. Otrs viņu uzaicināja pie sevis uz mājām vakariņās, iepazīstināja ar vecākiem. Man šķiet, ka pēc tam aizdomīgais kaut ko sadarīja ar drauga māti. Katrā ziņā, kaut kas tīrs tur nebija ar vecākiem un draugu.

Varbūt kāda ir redzējusi?
30.03.2015 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
|-)
30.03.2015 21:37 |
 
Reitings 175
Reģ: 29.01.2009
Jā, jā, man tieši šobrīd tā ir, tāpēc ienācu cosmo, jo zinu,ka te ir daudz diskusiju, kurās ir filmu nosaukumi un arī pa žanriem. Domāju paskatīšos kaut ko iz šausmenes un piedzīvojumiem, bet filmas sākumā, mušu mudžēšanas skaņa, man lika saprast,ka gribu ko jaukāku skatīties, kaut ko ..... mierīgu, patīkamu, bet ne drāmu.
Ok eju uz vecajām diskusijām meklēt sev vakara filmu!!! 8-)

Lola1, piedod, bet es nevarēšu palīdzēt :( Bet neko, pameklē Tu ar arhīvā, lai izdodas! ;-)
30.03.2015 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits