Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba intervija

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Sveikas meitenes!

Man tāds periods dzīvē, kad īsti nesaprotu ko darīt, baidos iekrist depresijā. Ļoti vēlos pārvākties dzīvot uz Rīgu, jo studiju laikā man patika, itsevišķi vasarā. Vakar biju uz darba interviju, šajā darba vietā jau otro reizi. Pirmo reizi mani pieņēma uzreiz darbā, bet man nācās atteikties, jo sanāca problēma ar dzīvesvietu, solītā dzīvesvieta tā arī netika piešķirta. Nu un tātad vakar biju pārliecināta kad mani pieņems darbā, bet sieviete teica pazvanīs pēc nedēļas. Tas nozīmē ko īsti?
Darba intervijā atbildēju uz visiem jautājumiem, ar pamatotām atbildēm, Jutu kad sieviete vienu un to pašu jautājumu uzdeva no dažādiem skatu punktiem. Bet es tiešām atbildēju pamatoti kāpēc ir tā vai tā.

Man liekās darba intervija noritēja labi, Bet šokēja pēdējais teikums kad pazvanīs man pēc nedēļās.

Kā es lai zinu, meklēt dzīvesvietu vai nemeklēt Rīgā.
27.03.2015 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Tā vai tā dzīves vietu man vajadzēs , bet kā zināt kurā rajonā meklēt. Ja gadījumā šo darbu man atteiks, tad nav garantijas kad tajā rajonā es dabūšu citu darbu.
27.03.2015 09:03 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tā ir tikai norma, ka darba intervijā uzreiz nedod atbildi. Jo uz normālām vakancēm tomēr piesakās vairāki kandidāti un ar labākajiem vadība/personāldaļa sarīko intervijas un tad pēc tam izlemj, kurš no visiem bija pats labākais kandidāts.

Turklāt, manuprāt, tas, ka vienu reizi jau Tevi tur pieņēma, bet Tu atteici, neko labu par Tevi neliecina - darba devējs varbūt domā - kur garantija, ka Tu atkal dzīvesvietas dēļ atteiksi? Godīgi sakot, nevaru nemaz iedomāties, ka ietu atkārtoti uz vietu, kuru vienu reizi esmu "uzmetusi". Cita lieta, ja esi ārkārtīgi labs speciālists un Latvijā tādi nav daudz - tad uzņēmums varētu būt ieinteresēts dabūt Tevi par katru cenu, pat, ja vienu reizi jau esi viņiem atteikusi.
27.03.2015 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tas ir normāli. Vispār standarts no CV nosūtīšanas līdz pirmajai darba dienai ir kā minimums mēnesis.
27.03.2015 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Paldies par atbildem, nesatraukšos un nedēļu nogaidīšu
27.03.2015 13:56 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Ne jau visi dzīvo tajā pašā rajonā, kur strādā. Chill, manuprāt, nekas traks. Vienīgi varbūt neizvēlies nekādu dikti nomaļu rajonu - piemēram, jugla vai bolderāja, lai gadījumā, ja darbs ir otrā pilsētas galā, nebūtu ļoti ilgi jābrauc. Bet dzīvesvietu var nomainīt un darba vietu arī. Nekad neesmu tajā pašā rajonā dzīvojusi, kur strādāju. Parasti ir bijis 20-30 min.brauciens līdz darbam.
27.03.2015 14:03 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Ja vien tas nebija kaut kāds ļoti specifisks un labi apmaksāts darbs, es tavā vietā ņemtu un pārvāktos uz Rīgu jebkurā gadījumā, jo šeit parastus darbiņus var atrast diezgan viegli, pēctam jau var meklēt ko nopietnāku.
27.03.2015 14:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits