Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai citi mani redz citadaku??

 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2014
Nedaudz tada tema, tikai lai padalitos ar savu pieredzi. (l)
Sobrid esmu attiecibas un man sad tad skiet tik divaini, ka vins pienem un vinam pat patik visas tas lietas, kas man pasai sevi nepatik, riebjas vai liekas neizsakami neglitas. Un tik divaini skiet, ka kads tevi spej redzet citadak, neka tu pati sevi..

Kadas lietas jums pasam sevi nepatik, bet virietim/draudzenem/apkartejiem cilvekiem tas liekas jaukas, komplimentu vertas? Gan izskata, gan rakstura. Ka ari - banalais jautajums - ka iemilet sevi, esot perfekcionistei un gribot visam but, izskatities un notikt nevainojami? kas dzive gan retu reizi istenojas.. paldies par pieredzi :-)
24.03.2015 01:14 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ka iemilet sevi, esot perfekcionistei un gribot visam but, izskatities un notikt nevainojami?
saprotot, ka viss ar tevi ir kártíbá. tu tachu ar prátu saproti, ka nevienmér viss var bút perfekti? nu dari visu iespéjamo, lai viss bútu perfekti un pienjem to, ka ne vienmér sanáks.

nez, es neesmu táda, ka man vajag visu perfektu. mani seví laikam apmierina viss, víru arí, tápéc man nav tádu problému. protams, ja bútu iespéjams izteikt véléshanos un tá piepildítos, varbút k-ko minimáli izmainítu izskatá.

vispár, kas ir tas, kas tev liekas neizsakámi neglíts un riebjas seví?
24.03.2015 01:23 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Tiesi atskirigais padara ipasu :)
24.03.2015 01:28 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manam vīram manī patīk neveiklības, tizlības, kas man ik pa laikam gadās. Mani tās kaitina.
24.03.2015 07:18 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
1. Tā ir bieži novērojama parādība, ka cilvēks pats sev nepatīk. Bet par to nav jāuztraucas, jo pašam ar sevi nav jādzīvo kā ar otru personu.

2. Draugam var iepatikties it viss, kas jūsos ir, lai vai kas tas būtu. Ja būtu pretēja īpašība, tad tā arī iepatiktos. Šāda parādība liecina par to, ka jūsu draugs jūs ļoti mīl.
24.03.2015 07:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jā, citi cilvēki mūs noteikti redz citādākas, nekā mēs redzam pašas sevi.
24.03.2015 07:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits