Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vaina manī vai sabiedrībā?

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Pat nezinu,no kura gala lai sāku savu situācijas aprakstu.. Man riebjas cilvēki!!! Man nepārtraukti,ik dienas ir sajūta,ka visi kretīni,debīlie,kandidāti uz trakonamu,dzērāji,narkomāni jūt,ka viņi man riebjas vai ka baidos,un man piesienas uz ielas,darbā,sabiedriskajā transportā,veikalos,nu visur! Protams,autobusā tieši man blakus sēdošajam ir jāsāk spēlēties ar savu mantību.. ja pieturā stāvēs kā minimums pieci cilvēki,tieši pie manis pienāks narkomāns un sāks kaut ko braukt virsū.. vienmēr atrodas kāds debīlais,kam būs kaut kas bezsakarīgs jāmurmina manā virzienā,jānogrābstās. Varbūt,ka vaina ir manī un manā skatījumā uz dzīvi,tik ļoti esmu ieciklējusies,ka nemanu riņķī labos,normālos ļaudis? Laikam noteikti ir jāpiebilst,ka neizskatos ne piedauzīgi,ne bomzīgi,neesmu ne pārāk tieva,ne pārāk resna,esmu tāda pati kā neskaitāmas "vidējās aritmētiskās" Rīgas meitenes. Laikam jāpiebilst arī tas,ka vairākus gadus atpakaļ notika uzbrukums man ar ļoti nepatīkamām sekām,varbūt arī tas ko ietekmē. Neciešu,kad man kāds iet tieši aiz muguras,tad vienmēr apstājos un palaižu garām. Tumsā,redzot,ka pretī nāk cilvēks treniņtērpā,sirds vnk lec pa muti ārā un ķeru pēc piparugāzes,lai ir pa rokai. Kad esmu kompānijā ar kādu,viss ir vislabākajā kārtībā. Gribētos,lai pasakat viedokli no malas,vai man ir vajadzīgs psihologs? Vai varbūt pašaizsardzības kursi pašapziņas celšanai? Varbūt ir kāda,kas jūtas līdzīgi?
21.03.2015 21:59 |
 
Reitings 199
Reģ: 03.03.2015
Es tā nejūtos. Mani skolas laukā sauca par arbūzu.
21.03.2015 22:00 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Jaa, tev ir vajadziiga paliidziiba, jo tas ko uzrakstiiji, izklausaas peec nopietnas probleemas, ar ko aciimredzami pati tikt galaa nevari. Nav normaali katraa pretimnaaceejaa saskatiit ljaundari.
21.03.2015 22:03 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Pat ne tas,ka es saskatu katrā pretimnācējā ļaundari,bet tie slimie patiešām ir visriņķī un traucē normālajiem cilvēkiem bez problēmām pārvietoties,iepirkties,strādāt,nebaidīties... Ar draugiem puspajokam smejamies,ka Rīgas centrā pulcējas sabiedrības krējums.. pietiek uzturēties centrālās stacijas rajonā kaut 5min,ir skaidrs,cik daudz pagrimušu ļautiņu ir mūsu valstī.. un ir priecīga nopūta,ja tieku cauri kādu dienu,kad neviens man nav nekādā ziņā piesējies.
21.03.2015 22:11 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Manuprāt, nevajag tik ļoti domāt par apkārtējiem, ieciklēties- narkomāns, alkoholiķis utt., nevajag vienkārši pievērst uzmanību. Protams, ir labi būt uzmanīgai, arī man ir bailīgi pa tumsu staigāt vienai, tādēļ izvēlos kaut garāku ceļu, bet apgaismotu ceļu.
21.03.2015 22:15 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Taa nu ir, "what you get is what you see". Un ja Tu redzi tikai slikto, tad tas pastiprinaati arii ar Tevi notiek. Sabiedriiba ir kaa Tavs spogulis, redzot un sagaidot tikai slikto, maza iespeeja, ka pretii sanemsi ko labu.
Saac ar to, ka vakaraa blocinaa pieraksti 3 labas lietas par aizgaajuso dienu. Vienu par sevi, otru par sabiedriibu, treso par kaut ko, kas Tev svariigs (skola, hobijs, darbs, attieciibas utt.)
Saac apzinaati mekleet labo un izsleegt slikto. Nepieveers uzmaniibu striipbiksim, pieveers uzmaniibu smaidiigam garaamgaajeejam. Teiksi - taadu nav? Tad smaidi pirmaa.
Nelaimes var notikt ar katru, bet nedriikst uz to iecikleeties, savukaart saskatiit katraa pretimnaaceejaa lielo, slikto vilku, ir vienkaarsi neadekvaati.
21.03.2015 22:18 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Es nevienam arī nepievēršu uzmanību.. viņi pievērš uzmanību man.. slikti arī tas,ka nevienam neinteresē,ja kādam sabiedriskā vietā ir nepatikšanas,sākot ar klātesošajiem un beidzot ar policiju... tā teikt-sargi sevi pats,jo neviens cits to nedarīs.
21.03.2015 22:20 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Cik ilgi Tev tā notiek?
Man arī tā bija vienu brīdi, bet tas bija tāpēc ka baidījos un vienmēr domāju par to, beigās kā magnēts tieši visu pievelc klāt. Kad maini skatu uz dzīvi, arī sāc redzēt normālus cilvēkus, bet tas jau nenozīmē ka narkomānu vairs nav. Mēs redzam to ko mēs gribam redzēt :)
21.03.2015 22:21 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Samaara,paldies par padomu. Gandrīz kā citkārt,izveidojot divas ailītes ar plusiem un mīnusiem,tikai man ir jāizveido viena ailīte..tikai un vienīgi ar plusiem. Pamēģināšu.
21.03.2015 22:23 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nu, man laikam līdzīga problēma, šad tad par to iedomājos, ka man riebjas apkārtējie cilvēki vairāk kā vidusmēra cilvēkam. Neteiktu, ka man pārāk piesienas, bet vienalga vairāk kā citi izjūtu nepatiku, ja tuvumā visādi sadzērušies vai vienkārši netīri, prasti cilvēki. Kādreiz to tā nejutu, liekas, tas sākās tad, kad sanāca vairāk sabiedriskajos transportos braukt un iet cauri stacijas, autoostas rajoniem. Gribas uz apkārtējiem skatīties pozitīvāk, bet nevaru.
21.03.2015 22:29 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
luiidzii,grūti pateikt.. gadus piecus atpakaļ,kad man vēl bija vējš galvā,varēju mierīgi strādāt nakts maiņās apkalpojošajā sfērā stacijas rajonā un visus "interesantos" cilvēkus kaut kā ļoti viegli uztvēru..nekad nesanāca baigās problēmas,kaut gan dīvaiņi vazājās apkārt oi,cik daudz.. tolaik spēju par visu pasmaidīt. Laikam pēc uzbrukuma man,kas notika vēlāk,sāku baidīties un pamanīt sabiedrībā potenciālos ļaundarus. Galvenais,likās(un vēl joprojām liekas),ka notikušo esmu aizmirsusi un tikusi pāri,bet laikam jau tomēr pēdas ir palikušas.
21.03.2015 22:29 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.01.2011
noskaties filmu the secret... to ko domā, to arī pievelc
21.03.2015 22:31 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Tu jau pati esi pamanījusi, ka pieies nevis pie citiem, bet pie Tevis. Tu piesaisti tādus cilvēkus, tātad, jā, atbilde uz jautājumu - vaina ir Tevī, bet nevis tajā, ka esi slikta utt., bet tajā, ka šādus cilvēkus patiesībā piesaisti ar domām, esi ieņēmusi "upura" lomu.
21.03.2015 22:32 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Bet kā tad lai es vienā jaukā dienā pārstāju viņus "piesaistīt"?
21.03.2015 22:35 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Protams, ka ja tev ir tāda iespēja, tad aizej pie psihologa. Uzbrukums ir nopietna trauma, nav brīnums, ka baidies no cilvēkiem, tādā veidā tava psihe cenšās tevi pasargāt no atkārtota uzbrukuma- tā liek tev būt piesardzīgai. Cilvēkam pašam ir grūti pēc tādām traumām atkopties, tas ir tikai normāli- tā nav tava vaina.
21.03.2015 22:35 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Laikam jau vislabākā kombinācija būs psihologs+pašaizsardzības kursi+katru vakaru pierakstīt labo,kas pa dienu noticis.. citādi man tas nekad nebeigsies.
21.03.2015 22:38 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja vēl nav sanācis tikt ar to galā, tad patiešām iesaku terapiju. Nav jau arī brīnums pēc tāda atgadījuma.. Jūtu līdz.
21.03.2015 22:39 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Iesaku izlasīt grāmatu Dejas uz grābekļiem. Mēs paši veidojam savu likteni! Autors- Slobodčikovs Sergejs

Nekas dzīvē nenotiek tāpat, varbūt tā bija zīme ka jāmaina profesija?
21.03.2015 22:42 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Nez,vai zīme. Var notikt jebkas ar jebkuru,es tā domāju. Varbūt karma. Varbūt domu spēks. Nez...
21.03.2015 22:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bet kā tad lai es vienā jaukā dienā pārstāju viņus "piesaistīt"?

Neceri uz kaut ko vienā dienā. Labākajā gadījumā mēnesis, bet var būt arī ilgāk. Pie tā ir jāstrādā, tas nebūs "Brīnums".
Man stacijai izejot cauri arī ir ļoti nepatīkama sajūta, taču bija laiks, kad braukājot ar vilcieniem, biju tur katru dienu, un kaut kā iemācījos ignorēt tos cilvēkus. Pirmais jau ir - austiņas. Izskriet cauri stacijai, uzlikt feinu, enerģisku mūziku, turklāt skaļi, Tu nedzirdēsi ne kādas replikas, ne uz sevi vērstos uzbāzīgos skatus, ne "naudu biļetei" lūdzošās skuķītes. Uzbūvē savu vidi citā vidē.
Es esmu kam līdzīgam (tikai bez uzbrukumiem) izgājusi cauri ar "burbuļa" metodi. Esot nepatīkamā vidē iedomājies, ka Tev apkārt ir tāda kā olas čaumala, vai burbulis, vai maģisks vairogs. Tas var izskatīties kā spoguļstikls. Tu redzi it kā visu, bet negatīvo enerģiju, kas nāk no apkārtējiem atstaro šis burbulis, cauri laižot vien pozitīvo. Ja kads Tev izsaka kādas replikas, šīs replikas tūliņ atsitas un aizlido pie viņiem pašiem, Tu uztver tikai labo. Kā siltumnīcā agrā pavasarī, ārā vēl auksts, vējains, bet iekšpusē ir gaišs, silts un labvēlīga vide augšanai.
21.03.2015 22:50 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Pašapziņas cel§anas kursi ir ļoti noderiga un interesanta lieta. Gan jau, ka tas atkarīgs arī no kompānijas, kas tur savākusies un no pasniedzējas. Labas lietas iemāca. Ka tu pati sevi noskaņosi tā arī būs. Ja no rīta ceļoties jau ieprogrammesi, ka viss ir slikti, tad tā notiks. Ar smaidu, paceltu galvu un taisnu muguru jāiet. Katru dienu apdomā kas labs ar tevi noticis. Atrod vismaz trīs lietas.
21.03.2015 22:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits