Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alens Karrs, Kā viegli nomest lieko svaru

 
Reitings 28
Reģ: 11.10.2012
Sveikas!
Vai kādai nav šī grāmata datorā pdf versijā? :)
Apsolīju draudzenei aizsūtīt, bet izrādās man ir tikai "Kā viegli atmest smēķēšanu".
21.03.2015 18:21 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.02.2024
Jā, varbūt kādai ir?🤗
22.03.2024 17:28 |
 
Reitings 330
Reģ: 17.12.2023
https://www.mediafire.com/?kz1a0h1pd59syiz
Nezinu gan kā viņu var atvērt.. Lejupielādēt ļauj, bet tālāk es nezinu 😀
22.03.2024 19:18 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
Es varu atbildēt, kā nomest viegli lieko svaru. 2 nedēļas ātrgaitas iešana pa 6-15tk soļiem dienā.
Brokastis izlaid. Pusdienas un vakariņas mazas, veselīgas un sabalansētas porcijas.
-4kg šo 2 nedēļu laikā.
22.03.2024 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 324
Reģ: 15.08.2012
TinceD @ 22.03.2024 20:15
Es varu atbildēt, kā nomest viegli lieko svaru. 2 nedēļas ātrgaitas iešana pa 6-15tk soļiem dienā.
Brokastis izlaid. Pusdienas un vakariņas mazas, veselīgas un sabalansētas porcijas.
-4kg šo 2 nedēļu laikā.
nezinu, kāpēc liek mīnusus, bet intervāla ēšana tiešām strādā. Es šādi -8 kg. 10 gadus svars bija 65,(172), un ar šo beidzot nokritos zem 60, nu jau ir 57.
22.03.2024 22:21 |
 
Reitings 557
Reģ: 13.12.2023
Veiksme @ 22.03.2024 22:21
nezinu, kāpēc liek mīnusus, bet intervāla ēšana tiešām strādā. Es šādi -8 kg. 10 gadus svars bija 65,(172), un ar šo beidzot nokritos zem 60, nu jau ir 57.

Jo normālam funcionējošam, darbīg cilvēkam nav jāizlaiž neviena ēdienreize, tam ir tieši pretējs efekts un tas nav ilgtspējīgi.
23.03.2024 09:08 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
Diabolus @ 23.03.2024 09:08

Jo normālam funcionējošam, darbīg cilvēkam nav jāizlaiž neviena ēdienreize, tam ir tieši pretējs efekts un tas nav ilgtspējīgi.

Nu nesaki vis, liela nozīme, kā sāk menedžēt ēdienreizes pēc diētas.
Ja ir motivācija neveidot yo-yo efektu, tad arī uzsāk ēst katru ēdienreizi pa nedaudz, fiziskai slodzei paliekot tai pašai. Turklāt, kuņģis saraujas pa šīm pāris nedēļām un tīri dabiski neļauj apēst vairāk, kā vajadzīgs. Viss ļoti loģiski. Nav jāsāk momentāli ēst kūkas, cepumus un rīt šokolādi, piedzerot klāt kolu. Tie, kas tālāk ievēro šos zelta likumus, tiem tas svars arī nenāk vairs klāt, jo spēj tālāk sabalansēt un pieradināt kuņģi un vielmaiņu pie normālā, veselīgā režīma.
Bet tie, kas noraujas no ķēdes, tie tad arī ir tie lielākie pretinieki.
Nē, nu lūdzu, ja patīk labāk ilgstoša cīņa ar svara nomešanu, ēdot visas ēdienreizes, nav jau liegts, tikai man liekas tur arī rodas tā problēma lielākai daļai, ka neredzot īpašu progresu, zūd motivācija, tā un paliek tā liekā svara nomešana tādā nenoteiktā režīmā.
23.03.2024 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 2657
Reģ: 29.01.2009
TinceD @ 23.03.2024 23:01

Nu nesaki vis, liela nozīme, kā sāk menedžēt ēdienreizes pēc diētas.
Ja ir motivācija neveidot yo-yo efektu, tad arī uzsāk ēst katru ēdienreizi pa nedaudz, fiziskai slodzei paliekot tai pašai. Turklāt, kuņģis saraujas pa šīm pāris nedēļām un tīri dabiski neļauj apēst vairāk, kā vajadzīgs. Viss ļoti loģiski. Nav jāsāk momentāli ēst kūkas, cepumus un rīt šokolādi, piedzerot klāt kolu. Tie, kas tālāk ievēro šos zelta likumus, tiem tas svars arī nenāk vairs klāt, jo spēj tālāk sabalansēt un pieradināt kuņģi un vielmaiņu pie normālā, veselīgā režīma.
Bet tie, kas noraujas no ķēdes, tie tad arī ir tie lielākie pretinieki.
Nē, nu lūdzu, ja patīk labāk ilgstoša cīņa ar svara nomešanu, ēdot visas ēdienreizes, nav jau liegts, tikai man liekas tur arī rodas tā problēma lielākai daļai, ka neredzot īpašu progresu, zūd motivācija, tā un paliek tā liekā svara nomešana tādā nenoteiktā režīmā.

Fasting = gavēšana, un gavēšana NAV normāls veselīgs režīms, bet gan īslaicīga atturība.
Ilgstoši ievērojot, var iedzīvoties žultsakmeņos, jo žults izstrādājas visu laiku, un ja nav iespējas piedalīties gremošanas procesā, sāk veidoties akmeņi.
24.03.2024 01:23 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
IceCream @ 24.03.2024 01:23

Fasting = gavēšana, un gavēšana NAV normāls veselīgs režīms, bet gan īslaicīga atturība.
Ilgstoši ievērojot, var iedzīvoties žultsakmeņos, jo žults izstrādājas visu laiku, un ja nav iespējas piedalīties gremošanas procesā, sāk veidoties akmeņi.

Vai 2 nedēļas ir ilgstoši?
Nevajag pārspīlēt.
24.03.2024 01:36 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.03.2024
Jāsāk ar sava prāta sakārtošanu, ja nebūsi balansā prātā, nebūsi balansā ar ķermeni.
Ja, problēma ir pārēšanās - emociju apēšana, izskati, kāpēc tā rīkojies, kas tam ir pamatā - ikdienas stresi, attiecību problēmas, veselības problēmas.
Iespējams, tu uzņem kalorijas ar dzērieniem- alkohols, vai saldinātie dzērieni?
Ja, problēma ir fiziska - svars pieaug kontracepcijas dēļ, vairogdziedzera, mazkustīga dzīvesveida dēļ, tad jāsāk risināt konkrētais cēlonis.
Tāpat, jāseko līdzi katram sīkumam, kuru apēd ikdienā - uztver to kā spēli, piefiksē visu ko liec mutē.
Man pašai bija interesanti pavērot sevi.
Iepriekš likās, ka nemaz jau tik daudz neēdu, bet, kad pierakstīju katru sīkumiņu, cepumiņu, augli, dienas bilance bija diezgan iespaidīga, kas lika aizdomāties, vai tiešām to vēlos sev nodarīt, dienu no dienas.
25.03.2024 13:01 |
 
Reitings 330
Reģ: 17.12.2023
noir @ 25.03.2024 13:01
Jāsāk ar sava prāta sakārtošanu, ja nebūsi balansā prātā, nebūsi balansā ar ķermeni.
Ja, problēma ir pārēšanās - emociju apēšana, izskati, kāpēc tā rīkojies, kas tam ir pamatā - ikdienas stresi, attiecību problēmas, veselības problēmas.
Iespējams, tu uzņem kalorijas ar dzērieniem- alkohols, vai saldinātie dzērieni?
Ja, problēma ir fiziska - svars pieaug kontracepcijas dēļ, vairogdziedzera, mazkustīga dzīvesveida dēļ, tad jāsāk risināt konkrētais cēlonis.
Tāpat, jāseko līdzi katram sīkumam, kuru apēd ikdienā - uztver to kā spēli, piefiksē visu ko liec mutē.
Man pašai bija interesanti pavērot sevi.
Iepriekš likās, ka nemaz jau tik daudz neēdu, bet, kad pierakstīju katru sīkumiņu, cepumiņu, augli, dienas bilance bija diezgan iespaidīga, kas lika aizdomāties, vai tiešām to vēlos sev nodarīt, dienu no dienas.

Tieši tā, jāseko ļoti līdzi. Citreiz mums tik tā šķiet, ok apēdīšu šitos pāris riekstiņus, cepumiņus, izdzeršu vienu glāzīti kolas piemēram. Bet tur ļoti daudz kalorijas salasās. Es savulaik cītīgi izmantoju myfitnesspal, kur vari atzīmēt visu, ko esi ēdusi dienas gaitā. Pirms tam to nosverot un tad aplikācija aprēķina. Ir tiešām interesanti paskatīties cik daudz kalorijas patiesībā uzņemam nemaz neaizdomājoties.
25.03.2024 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits