Latvijas aarsti!!!

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Mana situaacija ir shaada.
Manai mammai pirms divie gadiem atklaaja veezi. Vinja piedziivoja vienu operaaciju,un 6 kjiimijas kursus. Pirms 2 meeneshiem manai mammai veezis iemetaas kruutii. Saaakumaa arsti teica,ka kruuti njems nost.. 20 minutes pirms operaacijas vinji pasaka,ka tomeer nenjems nost un viss buus labi,jo iespeejams kruuts ir pietuukusi tikai deelj kjiimijas..
Peec kaadaam 2 nedeeljaam vinjai ar kruuti paliek sliktaak,un aarsti pasaka,ka vinjai vinja tagad dabiigi noies nost,un ja vinju operees tas var beigties letaaali.. Kad es uzzinaaju sho visu es paliku TIK DUSMIIGA!
Tas ir vienkaarshi amoraali,ka vinji shaadi var speeleeties ar cilveeka veseliibu un dziiviibu!
Patreiz mana mamma iet veel vien kjiimijas kursu,un vinjai paliek sliktaak arii ar otru kruuti.
Es vienkaarshi nezinu,ko iesaakt,jo es nespeeju sho netaisniibu atstat nesodiitu,taapeec es vienkaarshi veeleetos uzklausiit ko kaada no jums dariitu manaa,kaa meitas situaacijaa. Tiesaaties ar vinjiem?! Esmu gatava uz visu!
Paldies.
21.03.2015 16:18 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Ar "standarta" analīzēm bieži vien nepietiek, lai kontrolētu savu veselību.
================
o jā, mums ir daudz pacientu ar ideālām analīzēm un kaut kādu audzēju.
Vēl atceros vienu sievieti, kurai bija gan analīzes ideālas, gan onkomārķieri kārtībā. tikai kolonoskopiju nevarēja uztaisīta kāda sašaurinājuma dēļ. beidzos pārvedu uz ķīrurģīsko nodāļu gandrīz vai ar zarno nosporstojumu (jo defikācijas nebija nedēļu), izoperēja šo posmu un atklāja vēzi. Un tad pēc pāris nedēļām arī metastazes (kaut gan pirms tam ne sonogrāfijā, ne Kompjutertomogrāfijā, ne biopsijas nekādu metestāžu un atkāpšanas no normas nebija).
21.03.2015 23:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ar "standarta" analīzēm bieži vien nepietiek, lai kontrolētu savu veselību.

Ja gribeetu 2x gadaa uztaisiit pilniigi visas analiizes un paarliecinaaties, ka pilniigi nekur nav saacis attiistiities veezis vai kaada cita slimiiba, tad buutu katru nedeelju jaaiet uz kaadu paarbaudi visa gada garumaa, ja ne biezjaak.
21.03.2015 23:13 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
krista21, tas jau paliek tavā ziņā vai to darīt vai nē :) Es izvēlos pārbaudīties 2x gadā, lai man ir mierīga sirds. Tas vienalga nav nekāds garants, bet es jūtos labāk darot tā, jūtos ka esmu mazliet vairāk kontrolē par savu veselību.
21.03.2015 23:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Turies autore un cinies lidz galam!!! Pavisam nopietni!!!!
Es zinu, ka arsti nav dievi, bet kapec citu profesiju parstavjiem ir jauznemas atbildiba par savam kludam, bet te, kur runa iet par cilveki dzivibu atrunajas uzreiz ar cilvecibu. Citas darba vietas darbinieki par salidzinosi niecigiemparkapumiem tiek soditi vai tiek izteikti vismaz bbridinajumi bet arstiem?????? Kas arsteim??? Piedodiet, neesam dievi???
diemzel esmu saskarusies ar situaciju,'kad arsti vnk neko nedara. Manai vecmammai bija gimenes arste,'kura vinu sauca par debilu un, ka vinai sen jau bija jabut kapa!!!! Tad par kadu profesionalitati var vispar runat???
Vispar neuzskatu,'ka arstiem jadod pateicibas naudas formata, jo tas mes vinua izlutinam. Ja grib pateikties, tad tas ir jadara tikai pec veiksmigas arstesanas ar ziediem, koncam u.tml., nevis milzigam aploksnem. Jau pie vismaz 5 arstiem esam saskarusies ar to,'ka vinsh uz tevi skatas ka uz parazitu, niecibu, ja tu uz vina galda neko nenoliec. Ludzu, cilveki, pietiek vairot so bezatbildigo arstu darbu.
Protams, ir ari labi arsti un dara savu darbu pec labakas sirdsapzinas. Bet te jau citas pasaka-ja saslimi, tad pats vainigs. A ja vel tavu stavokli pasliktina arstu nolaidiba-tad tu ari pats esi vainigs, jo vini nav ne pie ka vainigi. Ja, arsti nav vainigi pie slimibas, bet biezi vien pie pacienta stavokla pasliktinasanas gan. Tapat manai vecmammai divus gadus arsteja cistu niere un lietoja smagus medikamentus, kas nelidzeja. Un, ka jus domajat, kas notika pec 2 gadiem? Pec diviem gadiem cits arsts pasaka-bet jums tacu ir cista akna..
Nee nu tiesam?????? Tiesam jus uzskata , kas ir normali? Un ka lai cilveks valda savas emocijaa pec vairakkertejam nolaidibam, nepiemerotam arstesanam, sliktu attieksmi un visu parejo? Kapec citi dara savu darbu par maksato algu un tas ir jadara pienacigi, bet biezi vien ir tada sajuta,'ka arstus nekontrole neviens!!!!!! Es to nesaku par visiem, bet vienu dalju noteikti(e)
22.03.2015 10:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Var sudzeties veselības ministrijā viņi izmeklē šādus gadījumus, kad kāds apšauba ārstu kompetenci.
22.03.2015 13:40 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Stiprajam dzimumam, te jāņem jurists vai advokāts un jātiesājas!
22.03.2015 13:42 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Ja 20 minūtes pirms operācijas tā tiek atcelta tad acīmredzami kaut kādu iemeslu dēļ ārstiem bija grūti izšķirties par ārstēšanas metodēm, jo gadījums nav vienkāršs.


Noteikti ir arii kaut kur ieraksts par iemesliem, kaapeec operaacija tika atcelta. Prieka peec neviens neko neatcelj. Turklaat dazkaart slimiibas ir neprognezeejamas. Aarsti nav paardabiskas buutnes, kuri speej paredzeet naakotni.
22.03.2015 13:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
ar smagām slimībām uz vienu ārstu paļauties vispār nevajadzētu. Viens ārsts var saskatīt vienu, cits citu. Ārstiem ir dažādas metodes kā ārstēt slimības. Man liekas, ka te daudz iedomājas, ka cilvēka slimību diagnostika un ārstēšana ir tik vienkārša kā kompjūterspēlēs.
22.03.2015 14:01 |
 
Reitings 1
Reģ: 02.07.2019
Foruma tēmu izlasiju pavirši, bet mani jau pašā sākumā arī sadusmoja tās, kas slavē ārstus.
Arī es pirms pusgada uzsāku cīņu ar mammas vēzi. Skan jocīgi, bet es tam visam eju cauri tā itkā ar vēzi cīnītos es.
Šai cīņā esmu saskārusies ar ārsta vēsumu un neatsaucību, jo viņam neesot laika ar mani runāt par mammas slimību un ārstēšanās gaitu. Saruna aizgāja tik tālu, ka mani fiziski pastūma malā un aizmuka. Mamma ir gados un pēc smagās operācijas un kimijterapijas daudz lietas neuztver un nespēj izfiltrēt ārsta teikto.
Painteresējos par šo ārstu un uzzināju, ka citi pacienti viņam maksā. Protams, ka viņš jau neprasa, bet ar savu izturēšanos to liek saprast. Ja nemaksāsi, tad attieksme būs pretīga. Es nemaksāju. Kad mammu ļoti, ļoti sliktā stāvoklī atvedu mājās, cerēju, ka mājas sienas palīdzēs tikt uz kājām, bet pēc tam atklājās daudz lietas, kas bija ļoti svarīgas, bet man ārsts neko nepaskaidroja. Lietas ir tiks svarīgas, ka ja es nejauši neuzzinātu, tad mamma jau būtu debesīs.
Šo ārstu es neuzskatu par labu dakteri kaut arī ir bijuši slavinoši raksti. Tas nav ārsts!!! Viņi taču dod Hipokrāta zvērestu, jeb mūsdienās tas vairs nav? Viena no meitenēm bija labi pateikusi manas domas - ja jāžēlojas par mazām algām un sliktiem darba apstākļiem, tad ej un meklē citu darbu. Ārsts taču strādā ar dzīvu cilvēku, nevis tehniku ko var uz laiku pastumt malā un kautkad pieķerties klāt.
02.07.2019 13:29 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.08.2015
okey...pārāk daudz emociju!
svarīgi ir zināt,kur tika atklāts vēzis pirms diviem gadiem, kāds šis vēzis ir pēc savām īpatnībām un kāda stadija tika dota šim vēzim, ja tā ir 3 vai 4 stadija, tad krūtī esošais "vēzis" ir metastāzes!
ārsti parasti ļoti rūpīgi plāno operācijas, tas, ka šis viņu plāns tika pēkšņi atcelts nozīmē, ka par to tik domāts un to neizlēma viens ārsts. es ieteiktu labāk tiešām izrunāties ar ārstiem,lai saprastu, kādēļ tas viss notiek un notika.
ja tā būtu mana mamma un un mana dzīves situācija es šobrīd būtu eksperte vēža jautājumos un tā vietā,lai noniecinātu ārstus, meklētu un interesētos pēc atbildēm pie speciālistiem. protams ir situācijas, kad novērojama ārstu nolaidība, bet šajā gadījumā neredzu faktus, kas to apliecinātu vai noliegtu!
02.07.2019 20:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits