Bērna barošana publiskā vietā.. kāds ir jūsu viedoklis..?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Mūsdienās krūtis ir tik ļoti pārvērstas par seksuālu objektu, ka barošana ar krūti, kas ir dabīga un galvenais krūšu mērķis, tiek uzskatīta par kaut ko perversu un nosodāmu. Ko jūs par to domājat?
21.03.2015 13:45 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Negribi padalīties ar vietas nosaukumu? :D Ļoti interesants gadījums. :D
Kad Tu ēd parkā uz soliņa cepumus Tu nedomā, ka kādam traucē? Nedomā, ka astmas slimniekam traucē Tavas smaržas? Nedomā, ka braucot ar auto Tu traucē veselam lērumam cilvēku?

Tu dzīvo sabiedrībā, Tu vienmēr kādam traucēsi. Samierinies un dzīvo tālāk - traucē Tu, traucē Tev. Bet tādēļ nevajag gāzt ārā sasēdušos indi uz mammām, kuras baro bērnu. Jo krūtsbarošanai alternatīvu, visbiežāk, nav.
21.03.2015 22:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Always nice to hear a good nursing in public story. This is from Julia, a mom in my local AP group: "If you're ever at Starbucks in Trainyards (Ottawa), give them a good tip! This morning I was nursing my son in Starbucks and a woman very loudly complained (so she knew I could hear) to the baristas that they should get me to stop doing that in public as it was disgusting. The barista smiled at her and said he would handle it. I was gearing up for a fight, but he came over with a free drink for me and said loudly "And here's a voucher for a free drink next time you're in here, I am so sorry that you had to deal with such unpleasantness today." Coming from an at most 19 year old guy!"
21.03.2015 22:06 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Man tas liekas nepieņemami. Ar lakatu, nomalē utt jā, bet nejau vienkārši izkarināt krūti un barot citu cilvēku priekšā. Un teikt, ka tas ir dabiski? Arī sekss ir dabisks, bet mēs taču neseksojam visu cilvēku priekšā ;)
21.03.2015 22:13 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu wtf, kāds bērna barošanai sakars ar seksu? Tiešām laikam jāsāk domāt, ka šeit dažas savu ķermeni uzskata par seksa objektu - tikai un vienīgi.

Godīgi sakot, neesmu redzējusi, ka kāda pārkarinātu visu krūti pār krekliņu un vēl mazuli pagrieztu tā, lai visiem viss redzams. Arī tad, ja nekādus paltrakus neliek pa virsu, neko daudz tur nevar redzēt, ja virsū neblenž.
21.03.2015 22:17 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Man vairāk liekās, ka runa iet par piesegšanos un kailajām krūtīm. Neviens jau nesaka, ka nevar barot vai vēl kā, bet kāpēc nevar piesegties? Tas nav tik grūti. Un ne tev, ne apkārtējiem nav jājūtas neerti. Tāpat kā neviens nav teicis, ka sievietes ar plikajām pakaļām un plikajām krūtīm ir ok, vnk tas netika pieminēts. Lai vai kā uzskatu, ka nav jārāda visiem savas krūtis, vienalga vai esi māmiņa vai nē.
21.03.2015 22:22 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Secinājums ir viens: sievietēm riebjas krūtis. Rosinam referendumu par krūšu amputāciju, lai lielajam vairumam nevajag vemstīties kā veikalā, tā positivus laikā pludmalē, tā Rīgas ielās vasarā. :D


21.03.2015 22:24 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Stella, bet saki, kur ir problēma piesegties un noiet maliņā? :)

Raven, tas puisis drīzāk iegrieza robu biznesam, ne palīdzēja. Ja iestāde vēlas būt jaunajām māmiņām draudzīga, tai ir jāierīko vieta, kur bērniņus barot. Bet nu, tam stāstam nav ticamības momenta.


Elizabete, te tiek prezumēts, ka bērna dēļ var visu. Secīgi, ja mērķis ir ieņemt bērnu, tad sekss publiskā vietā arī nedrīkst būt nosodāms, jo runa ir par bērnu. Slimi? Manuprāt, tikpat slimi, cik uzskatīt, ka sieviete, kas dzemdējusi, drīkst nerēķināties ar pārējiem. Kas vēlas, atrod iespēju noiet klusākā vietā, piesegties, tātad arī nekādas negācijas nepiedzīvo.
21.03.2015 22:24 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Secinājums ir viens: sievietēm riebjas krūtis. Rosinam referendumu par krūšu amputāciju, lai lielajam vairumam nevajag vemstīties kā veikalā, tā positivus laikā pludmalē, tā Rīgas ielās vasarā.


Skaidrs, ka te ir par daudz putnu, lai diskutētu. :-|

Lai Tev jauks vakars!
21.03.2015 22:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kas foto pa kreisi ir tik pretīgs, ka šai sievietei vajadzēja apsegt bērnu?





21.03.2015 22:29 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
ziniet, kad iet ielās ar puscaurspīdīgiem vai caurspīdīgiem topiņiem un MEGA dekoltē, sauļojas bez krūštura (kas tagad ir kaut kā tādā topā), liek bildes ar knapi piesegties krūtsgaliem, modes skatēs defilējošas modeles ber krūšturiem un maz piesegtām krūtīm- tas ir seksīgi, skaisti, kruti, pavedinoši utt., bet ja sieviete ir mamma, kas grib un var zīdīt mazuli, kas tā paredzēts no dabas...tas ir pretīgī...pfuuuuu. Es neatbalstu pupu izkarināšanu, bet es esmu par to, ka bērnam ir režīms un, cenšoties ievērot kaut kādu piesegšanos, PAR zīdīšanu kaut, sēžot, uz Alfas soliņiem!
21.03.2015 22:31 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Pati neesmu maate, tapec radaas jautajums-lidz kadam vecumam Juus barojat savu bernu? Man kkaa vienmer licies, ka tas ir normali nu liidz gada vecumam..bet te dazhaas bildees ieprieksh tiek baroti , nu jau lieli siichi. Tas manskiet ir pretigi, liels puika, 2g.bet ziiž mammas pupu..
Ari pec draudzenem spriezhot, visas beigushas barot ap 6,7 meeneshiem, kad jau berns var saakt eest biezeniishus u.c.vinjam domatu paartiku.
21.03.2015 22:33 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nav problēmu. Ja baro ar aizsegu, es gan nezinu, kur īsti skatīties, tādēļ cenšos neskatīties. :D Jo sajūtos nedaudz neērti. Bet citādāk - dabisks process, es gan kad būšu māmiņa, noteikti piesegšu mazuli un krūti.
21.03.2015 22:34 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nē, redzi - nevis man ir putni, bet Tu redzi to ko velies redzēt un ataisno to ko velies attaisnot.
Gluži kā Elizabete raksta - pat, ja māmiņa nenosedz bērna galviņu un visu savu dekoltē zonu ar šalli - nevar redzēt neko daudz no pašas krūts. Tu redzi tikai dekoltē zonu. Ja Tu redzi ko vairāk - pārstāj lūrēt māmiņai pār plecu raugoties acīs mazulim. Mazuļa galviņa ir tādā leņķī pret krūti, ka to pašu ko Tu redzi pie lielāka topiņa izgirezuma Tu kā cilvēks no malas, redzi arī barošanas brīdī.

Kādēļ uzskatīt, ka bērna barošana ir pretīgāka par to, ka Tu sēdi un ēd restorānā? Kādēļ uzskatīt, ka krūts ir kailāka kā kādas citas krūts sabiedriskajā transportā? Tur nav loģikas.

No šīm sievietēm, kuras uzskata krūtsbarošanu par kaut ko ārkārtēju, amorālu un nepieņemamu, saprotu - viņām ir kompleksi būt par sievieti. Vēl ir variants, ka viņas ir bērnu negribētāju pulciņā un caur saviem uzskatiem slēpti neieredz sievietes, kuras ir izvēlējušās bū par mātēm, tadejādi veicinot sabiedrības arhaisko uzskatu, ka sievietei obligāti ir jādzemdē. Un šādas dusmas var sakņoties dziļi zempaziņā, jo sieviete saskārusies ar pārmetumiem savu uzskatu dēļ. Dusmas kaut kur janovirza, kādu vienmēr gribas vainot.

Bet bērnam nav jācieš ambīciju dēļ. Ja viņam vajag, viņam vajag. Viņš ir pārāk nevarīgs, lai ieietu Rimcikā pēc ūdens pudeles un bulciņas. Dievs žēlīgs, visbiežāk viņam pat vēl nebūs zobu. :D
21.03.2015 22:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ļoti patika ♥Edgars♥ komentārs un tam sekojošā piebilde:
Lai baro!

Ja mans bērns un mana sieviete tad savādāk.
21.03.2015 22:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Emely
Bērni pēc lieluma atšķiras, tapat ka pieaugušie. Tas, ka viņš Tev izskatās, nenozīmē, ka tā ir. Krūtsbarošanu pēc gada vecuma īpaši neatbalstu, taču tas ir katras māmiņas pašas lēmums, kad to pārtraukt. Tikai viņa jūt, kas mazulim ir vajadzīgs - man patīk domāt, ka objektīvs ir vairākums.
Pati bērnu ar krūti nebaroju dažādu iemeslu dēļ.
21.03.2015 22:40 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Īpašu sajūsmu neizraisa. Pati arī nebarotu lielveikalā uz soliņa.
21.03.2015 22:45 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
:D
21.03.2015 22:45 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr
Kādi ir tie iemesli, ja drīkst jautāt? Lai krūtis nezaudētu izskatu? Tiešām tik traki pēc barošanas visām paliek??
21.03.2015 22:46 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es baroju bērnu līdz gandrīz 2g vecumam. Saukt to par pretīgu, manuprāt, var tās, kas nepārzina cilvēka fizioloģiju un attīstību... zīdīšanas instinkts bērnam ir līdz aptuveni 3g vecumam un tas ir absolūti dabiski. Lai gan, laikam, sabiedrībai dabiskāk šķiet bērni ar knupjiem un pudelītēm. Man tiešām žēl lasīt to, ko raksta sievietes (!!!) šajā diskusijā.
21.03.2015 22:49 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jā, baidījos, ka izžūs un nokritīs. Varēja jau būt vel ļaunāk - karātos divas izžuvušas rozīnes pus metru uz leju. Tas rullēšanas process no rītiem liekas nogurdinoši... :D
Piedod Kaķis, es nesaprotu man šis jautājums jāuztver nopietni vai nē. :D :D :D
21.03.2015 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits