Bērna barošana publiskā vietā.. kāds ir jūsu viedoklis..?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Mūsdienās krūtis ir tik ļoti pārvērstas par seksuālu objektu, ka barošana ar krūti, kas ir dabīga un galvenais krūšu mērķis, tiek uzskatīta par kaut ko perversu un nosodāmu. Ko jūs par to domājat?
21.03.2015 13:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es esmu zidijusi bernu tuksa slimnicas gaiteni un lielveikala tualtees/partisanas telpa. Ja, man nepatik, ka cilveki staiga garam un redz so procesu. Un ne jau tadelj paris reizes bernu baroju ne parak estetiska vieta, ka redz kadam pret to ir pretenzijas, bet tadelj ka man nepatik,'ka citi uz mums skatas.
Iespejams,'ka sis 'izvilka kruti' -daudzas to ir redzejusas tada stadija, ka sieviete tikko izvelk kruti,'sak barot un tad piesedzas. Un es neredzu tur neko taaadu. Vispar, lai sis damas, kuram kkas nepatik-lai muti ver valja tad, kad pasas piedzemde.
Bernu ari parasti pabaroju pirms iesanas lauka un centos uz nakamo vizitess laiku tikt majas, bet nevienam nav noslepums, ka ari jaunas maminas grib jaunas lupatas un ari ko edamu nopirkt. Turklat,'ne visam ir masinas, lai varetu tur bernu pabarot. Mans berns vispar sakuma nenema pudeli. Tik tagad udeni, teju no tas dzer. Un ko tad man delj ta, ka kadai kkas nepatik, bernu fiziski traumet , vai? Jus debilas neesat, gadijuma?
22.03.2015 09:51 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ctn, paldies, prieks dzirdēt! ;)
22.03.2015 09:52 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Bet es nerunāju par tām, kas saka, ka tas ir pieņemami ar piesegšanos, bet tām, kas saka lai mazos baro ar pudeli, nevis pupu.
22.03.2015 09:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ctn-loti daudzas seit raksta ari to,'ka vispar nepatik redzet, ka bernu zida ar kruti kaut ari piesedzas. Nu tad sadam damam iesaku iepirkties interneta, kur netrauces neviens cilveks. Tada sajuta, ka citas dzivo kkada iluzija, ka viss ir radits tikai prieks vinam, bet parejie cilveki drikst apmeklet publiskas vietas tikai pec vinam.
22.03.2015 09:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Sany, manuprāt, pēc tava komentāra debīla šeit esi tikai tu. Neviens nevienu kompleksos nedzen, bet lūdz ievērot kaut kâdu cienu pret apkārtējiem, piesedzoties, kad baro bērnu. Vāks... bieži pamanu, ka mammas no sevis uztaisa kaut ko pārdabisku un uzskata, ka uz viņām sabiedrības normas neattiecas, jo viņas ir dzemdējušas. Tad nu visi pārējie ir nožēlojamie bezbērnu cilvēki, bet mammas ir teju supervaroņi :D kā man paveicies ar forśām draudzenēm, kuras neuzskata, ka viņām nepieciešama īpaša attieksme, jo viņām ir bēbis :)
22.03.2015 10:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Meow. Nē tā nav kā tu saki :D vienkārši meičas te runā par bērniem tā itkā viss būtu tik elementāti, bet pašām kad piedzims, tikai tad sapratīs kā tas ir! Protams, to ir ļoti grūti atzīt, ka mammas par bēbīšiem zina vairāk, nekā tās, kas nav mammas
22.03.2015 10:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es atkārtošos ne jau pliki pupi traucē , nepatīkams ir pats skats , ka kāds tur karājās, neatkarīgi ir laktas vai nav. Nu nenotīrīts gabals pabarojot bērnu wc, bet nu protams tūlīt visas kā vistas vistu kūtī sāks kladzinat ....
un neviena jau neskrien klāt tai barojosai mātei un nedod pa galvu... , bet ja kāda interesējās par citu nostāju un domām šajā jautājuma , tad saņem godīgu atbildi , bet redz atkal nav labi !?
tāpat kā ar pīpēšanu , kādam traucē - man pie kājas , nu es saprotu , ka tai mātei arī ir pie kājas.

Es , kā apkalpojošais personāls arī esmu lūgusi pārtraukt barot ar krūti pie galda , ta vietā ,laipni piedāvāju pārcelties uz mūsu paligtelpu vai wc , kā pati vēlas ... Nu nav citiem dzerot un ēdot ,jāskatās kā piesucies zīdainis čāpstinās. Visas kladzina cik tas viss ir intīmi un skaisti nu tad lai protas saglabāt savu intimitāti un priecāties , bez citu apzinātas iejaukšanās.

Ja nu kāda nezin, man pašai ir bērns , tāpēc spriedelējumi par to , ka nezinu kas tas ir šoreiz neizturēs nekādu kritiku.
22.03.2015 10:09 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Es mazuli barošu arī publiskā vietā, ja tas būs nepieciešams. Varbūt ne gluži cilvēku epicentrā, bet parkā vai kādā nomalē uz soliņa - why not. Ne jau vienmēr pudeli paspēj paņemt līdzi, turklāt ir mazuļi, kas pēc pudeles paņemšanas, mammas krūti vairs negrib. Lai neveidotos tāda situācija, ar pudeli mazais barots netiek vispār.

Turklāt, kādēļ milzīgi dekoltē, kur viss krīt ārā, iespīlēti legingi vai gandrīz atsegti dibeni ir ok, bet mazuļa barošana ar krūti (kas man tomēr nešķiet vulgāri vai seksuāli) netiek pieņemta tikpat veiksmīgi dažiem?
22.03.2015 10:11 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Man netraucē.
Un ja arī redzētu, ka kāda to dara nepiesedzoties nekādas emocijas manī tas neizsauktu, jo bērns ir pirmajā vietā. Un ja viņai vnk tajā brīdī nav ar ko piesegties?
Man ir tik ļoti grūti izprast... Kā sieviete var uzskatīt, ka barot ar krūti bērnu ir kaut kas pretīgs? neatkarīgi no vietas kur to dara. Jo jā.. šeit jau iet runa par to, ka redz nevar paskatīties uz māti , kura zīda savu bērnu, jo neatbilst ētikai. Mazliet nolaižaties no saviem kompleksiem, nedod dievs jūs kādreiz piemeklēs tāda situācija.. nedomāju, ka jūs ētikas dēļ turēsiet savu viengadīgo bēbi neēdušu, lai izpatiktu pārējiem.. bet nu izskatās, ka liela daļa ir spējīga uz to.
Uz ielas pīpēt atbilst ētikai?
22.03.2015 10:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
*nenokritīs

Dumjais autokorekts
22.03.2015 10:15 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Neatceros taadu gadiijumu,kad baroju sabiedriskaa vietaa,vieniigais lielveikala WC,varbuut taapeec,ka baroju liidz 7 meeneshiem,un piebaroju ar maisiijumu,vienmeer pudeliite bija sagatavota liidz. Bet nenosodu taas mammas,kas baro mazo sabiedriskaa vietaa,tikai piesedzoties,ko nav gruuti izdariit.
22.03.2015 10:15 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Savstarpēja cieņa ir obligāta. Pašai ir gadījušās situācijas, kad kādas mātes - varones sindroms ir bijis pārlieku intensīvs maniem nerviem. Piemēram, ziema, brauc divas jaunās māmiņas ar ratiem pa ietvi blakus, eju pretī. Viņas nemaz nedomā pabraukt gabaliņu viena aiz otras, lai es varētu normāli paiet garām. Nostājos vienai priekšā un gaidu, kad viņa mani palaidīs, jo kupenā kāpt netaisos. Viņa, protams, sāk ķērt, ka viņai nekas nav jālaiž, viņai ir bērns utt. Vai arī veikalā, stāv pie piena produktiem un lasa sastāvu, rati priekšā, es netieku pakaļ precei, kuru vēlos. Aizeju paņemt šo to citur. Atnāku atpakaļ, vēl stāv. Palūdzu, vai nevarētu padot jogurtu x, jo rati priekšā. Man uzbrēc, lai gaidu. Pēc tādām ir jānopūšas, jāatgādina sev, ka tas ir viens indivīds. Jāteic, ka pret tādām, kas šeit poziocionēja sevi kā priviliģētākas, kas var darīt ko un kā grib, mana attieksme būs negatīva. Nevar prasīt pret sevi iecietību un iejūtību, ja no savas puses nekāda izpratne nav, bet tikai tukša bravūra.

Tās, kuras apgalvo,ka var nepiesegties, jo ir dažas, kas vulgāri ikdienā ģērbjas, jūs savam bērnam mācīsiet, ka, ja Pēteris sit un spļauj, tad jūsu bērns arī var?
22.03.2015 10:16 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Marii nu nav tā, ka visas kas izteikušās pret ir parastais cilvēku "bezbērnnieku" slānis. Tas, ka piedzimst berns nenozīmē, ka pēkšņi mainās uzskati un principi.daļai jā, daļai nē. Nu neprasa lakata aplikšana īpašas prāt spējas, ko tikai mēs ne māmiņas esam izdomājušas.
22.03.2015 10:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ctn, nu tādas mātes ir unikālas :D bet visas nav tādas, iedomājies?! Es nekad neesmu saskārusies ar tādām un pati vienmēr uzmanos., lai es vai mani rati nevienam netraucē.
22.03.2015 10:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Meooooww-es runaju vienu, bet tu kko citu un neizlasi visu kartigi. Es biju rakstijusi to par komentariem-ka nepatik,'ka baro ari piesegusies. Bet tu tik turpini visiem kladzinat savu. Negribu tevi personigi aizskart, bet es runaju par konkretu gadijumj, kamer tu manis teikto visparini.

Wee-ja nemaldos tu nemaz savu bernu nebaroji ar kruti...tad nu.. Es nesaku, ka neesi tiesiga vispar atbildet, bet tas ir savadak.

Manuprat, butu pilnigi normali,'ja visas lielakas sabiedriskas vietas butu atseviskas telpas, kur zidit mazuli, kuras varetu apvienot kaut vai ar vel kadu telpu. Ta diemzel ir vnk so iestazu attieksme... Un tad nu jadara ta, ka jadara. Es savusu pupus neesmu nekad izkarinajusi apskatei, bet piesegusi ar maiku, dzemperi. Censos nebarot publiski,'jo ne man ta ir erti, ne bernam. Bet,'ja reizi menesi sanak darisanas taa,'ka jabaro publiski, tad to ari daru.
22.03.2015 10:20 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Haha pati zinu vienu meiteni, kura visu laiku uzsvet to, ka pelnījusi bezmaz vai medalu par to, ka dzemdējusi bērnu. Daudzi dzemdē un neuzskata to par varoņdarbu par kuru nh pienākas īpašas atlaides, bet gan normālas ğimenes nākamais solis. Tā vien liekas, ka dzīvo gaidot, kad piedzims sīkais, lai var savu stulbo attieksmi attaisnot ar to, ka redz tagad viņām ir bērns un tagad visu drīkst. Smiekli par tādām nāk :)
22.03.2015 10:21 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu, es zinu, ka es pati nespētu barot bērnu ar krūti cilvēkos, no nejustos ērti atkailinājusies. Gan jau meklētu kādu vietu, kur cilvēku nav.
22.03.2015 10:21 |
 
Reitings 82
Reģ: 15.02.2015
Bet es aizejot uz kafejnīcu vēlos paēst, un nevēlos redzēt ka māte izkārusi pupu ārā un baro, kaut vai arī ar lakatu baro ,es esmu atnākusi paēst nevis redzēt ka baro bērnu un vel klausīties tās skaņas un teikumus :" vai garšīgs pups? Ēd ēd!" Ja esi atbraukusi ar mašīnu aizej uz mašīnu un pabaro savu bērnu. Tas pats ar tirdzniecības centriem , esmu atnākusi iepirkties nekā skatīties ka māte baro savu zīdaini, tas pats variants ,ja esi atbraukusi ar mašīnu aizej mašīna pabarot. Vai dzīvo tuvumā, aizskrien uz mājām. Vai arī tad baro T/C tad paej kur maz cilvēku un apsedziet.
22.03.2015 10:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Marīī, nu tu esi malacis , es nesen biju situācijā, kur māte uzskatīja , ka man viņa jālaiž viņa pa priekšu , jo redz viņas bērns berns ir jaunāks par manējo . Nu psc ... Pratiņ nāc mājās !
22.03.2015 10:22 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Un tas attaisnojums, ka ja reiz pieaugušais ēd tad arī zīdainis drīkst...come on.... pieaugušie neēd piezīdušies pie krūts.

Sany nepsiho ;)
22.03.2015 10:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits